Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Co se jinde nevešlo

Collapse
X
  • Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: Co se jinde nevešlo

Pepo kam na to chodíš? Já jsem vůbec neměl ani potuchy o takových stránkách a to o té profesi něco málo vím . Jinak k tomu co píšete o pocitech, určitě máte pravdu. Každá taková snaha o medializaci havárií je na hraně. A pokud chtěl pan "novinář" pořizovat pouze havárie a zásahy, tak to tento sport už vůbec nepotřebuje. A jestli to chtěl pořizovat z odborných důvodů, tak tam dnes fungují úplně jiné cesty, pro zdravotníky např. prostřednictvím MUDr. Procházky a kluci z ASR si zkušenosti předávají pravidelně při školení.

Komentář

Na idnes i seznamu, je info o konci F1 na volných kanálech(Nova+ Markíza) a přesunu na placené Sport1 a Sport2. Slibují samozřejmě různé zlepšení a další PR kecy o posunu kvality smerem k divákovi. Co mě zaujalo, že v diskuzích všichni nadávají a nemíní platit (to chápu), ale ani jeden člověk nenapsal, že raděj bude sledovat třeba rally. To jen dokazuje, že nesmysly promotéra nepřitáhnou žádné další diváky, ty naše české chlapy to nezajímá a venku to bude obdobné.

Komentář

když ono rallye není kde sledovat, pokud pominu hodně "orientační" noční časy, občasná zrušení pořadu kvůli něčemu "atraktivnějšímu" a záznamy v týdnu jsou něco jako olízaný lízátko, fanoušek F1 tak NEMÁ kam utéct a k rallye už vůbec ne
        Když něco NIKDE nemůžu najít, zkusím se podívat na OFICIÁLNÍ stránku té soutěže a kupodivu budu překvapen, že to tam JE

Komentář

Když už jsi nakousl ty diskuze, přišlo mi, že tam je naopak docela dost lidí, kteří by se možná k rally i přesunuli. Jsou prostě schopní a ochotní si v neděli po obědě zapnout Novu a sledovat motorsport, ale neplánujou ho vyhledávat na placených kanálech či internetu. Jenže to by v televizi nějaká rally musela v tento čas být. I když proti minulým letům je na tom tento rok ještě dobře, v neděli po obědě na Nově, jako byla F1, holt není.

Komentář

Já jsem tam nenašel žádnou indicii, že by měl někdo zájem o rally. Spíš byli dikutující otrávení z nudné F1 a těmto lidem bude stěží rally v TV připadat více akční. Každý si čtené interpretuje jinak...

Komentář

že by měl někdo zájem o rally.Já mám,já mám ale bohužel v TV je to playte na internetu taky na ho..o.Takže zbývají jen videjka.Smutný to osud jménem rally nebo rallye?Kdo ví co je správně?
              Sportu zdar a Rally zvlášť!!

Komentář

Ale jde mu to, ne? http://www.auto.cz/video-rally-fanou...-od-piva-83764

Komentář

Tak nevím kam s tímto poznatkem-informací. Dostal jsem informaci od kamaráda, který žije na jiném kontinentu (nemohu říci kde). Že se u nich nedávno, při jedné rallye, objevila jedna posádka ze Švédska, která testovala SW zařízení, včetně kamer a snímačů nerovností vozovky. Toto zařízení testovali při najíždění jednotlivých RZ a potom si podle SW vyhodnocení a kamerového záznamu vytvořili rozpis RZ. Po dotazu proč toto testují, tak mi bylo sděleno, že FIA připravuje všeobecné omezení průjezdů a tento systém by měl sloužit pro posádky ke psaní RZ. Je pravdou, že se mi to zdá trochu nepravděpodobné, ale možné je vše, proto se o tom zmiňuji zde.
                  Pepa (Josef Koukola , napsal vlastní rukou svoji myšlenku i názor, za případné hrubky a překlepy se omlouvá)

Komentář

Pokud si podle toho jen vytvoří rozpis, tak je to ještě sranda. Horší bude, až se auto v průběhu RZ bude samo přenastavovat (podvozek, diferenciály) podle toho, jaký rigól má přijít. Verze 2.0 pak může obsahovat i automatické řízení vozu

Komentář

Dyť "Meďák" už testuje autopilota v kamionu tož co by ne.

Komentář

Původně odeslal Luky_CZ Zobrazit příspěvek
                        Pokud si podle toho jen vytvoří rozpis, tak je to ještě sranda. Horší bude, až se auto v průběhu RZ bude samo přenastavovat (podvozek, diferenciály) podle toho, jaký rigól má přijít. Verze 2.0 pak může obsahovat i automatické řízení vozu
                        Tak aktivní podvozky a diferáky už tady byly!! A pamětníci vspomenou na RAC Rallye, kdy se jezdilo bez trénování, jen s rozpisem dodaným pořadatelem! Tenkrát neseděl doma u kafe, jedinej Anglickej spolujezdec. Ti pro znalost tratí byli na roztrhání! To by potvrdila i chodící encyklopedie, starej "Novej"!!

Komentář

To jo, já to myslel tak, že auto podle GPS pozná kde je a podle dat ze seznamovací jízdy se samo předem připraví

Komentář

Nepletu li se, tak toto v Albionu funguje už dlouho. Je na to firma, která tvoří rozpis a potom ho prodává. Pokud si dobře pamatuji, tak dokonce několik modifikací rozpisu. Tuto informaci tady dával drahně dávno někdo z fandů, který na ostrovech jezdí. Nic extra nového to tedy není.
                            Kua já na to jednou našetřím a vrátím se zase na tratě. ?? 2014 ?? Ne sranda.. Už jsem se vrátil.

Komentář

Taky Travis Pastrana říkal, že takhle se jezdí i v USA.
                              Já neříkám nic...ale na má slova dojde.

Komentář

Mám pocit že to byl nick "overthil" ale ruku do ohně za to nedám

Komentář

Working...
                                X