Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Co se jinde nevešlo

Collapse
X
  • Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Hlásím narození nejmladšího člena rallyové fanouškovské základny...

Tak ať se vám všem daří a Janova cesta ať vede až na vrchol! Overal už je připraven?

Komentář

• Ano, overal ŠM jsem mu pořídil. Chtěl jsem spoustu jiných vtipných bodyček a overalů (viz např. UAX a jeho nabídka pro nemluvňata) , ale i tady zaúřadovala má velmi moudrá a skvělá žena a donutila mě stanovit si priority, neboť to neskutečně leze do peněz. Tak jsem to promyslel a určil, že overal ŠM je nutnost a od zbytku jsem upustil. :-)
      Já neříkám nic...ale na má slova dojde.

Komentář

• Moudrá a skvělá žena je výborná věc. A má recht! Nebudou se přece vyhazovat peníze za věci, které jsou v podstatě jenom ilustrativní. Za ušetřený peníz se později nakoupí třebapneumatiky nebo hans :-).

Komentář

• Tak mě při pohledu na startovku Rally GB napadlo jestli bude mít ŠM příští rok oficiální team...

Komentář

• Proc to? Tidemand a Rovanpera jedou normalne za fabriku, Veiby se rozebiral nekde pod clankem.

Komentář

• Jen tak mi maně prolétlo hlavou bez ladu a skladu: Má pro Tidemanda smysl se dál "plácat" ve WRC2 (notabene možná jako mistr, který neobhájil titul)? Veiby odešel opravdu kvůli nějakému okrajovému incidentu, který mohl být koneckonců zinscenovaný/domluvený (šel za lepší budoucností resp. jistotou?)? Jak to bude dál s Evenmanagement? Bude ŠM dále spolupracovat s poněkud přiškrceným Nordgrenem? Pojede Rova příští sezonu ve Škodě (Malcolm by se mu jistě nebránil, zvláště pokud odejde Ogi :-)? Skončí Kopecký? Pay drivers? "Vyklizení pole" pro Polo R5? De facto tlak na omezení přímého angažmá továren ve WRC2? Riziko ztráty famozní vítězné série (viz Citroen :-), i když tam je to trochu jiné)? Roční sabat a koncentrace na vývoj WRC?

Komentář

• No vida - než jsem to dopsal, už Kuře navěsil(o) článek, takže moje úvaha o motivech Veibyho odchodu nejsou ani tak velké fantazírování. Tak jsem zvědav, co to ostatní ;-)

Komentář

• A když už jsem přihlášený: Ogi nám zahyba a pojede tento weekend jako host na Hrací Hoře Deutsche Tourenwagen Meisterschaft. Bude do desítky? Někde na dtm.de nebo com z toho jdou i přímé přenosy, ale já jedu do Legolandu...

Komentář

• Tak si zkusim zavestit:

1) Rovanpera nedal Malcolmovi na posledni chvili kosem jen kvuli prachum. U neho mel moznost se zahackovat ve WRC tymu, takze predpokladam, ze v SM mu museli slibit vstup do WRC. Takze ten podle me neodejde, dalsi 2 roky ve WRC2 mu neuskodi. Stejne by 2019 s WRC nejel.
                    2) Tidemand by se po 5 letech ve WRC2 mel skutecne pokusit postoupit do vyssi ligy. Jako trojka Citroenu nebo Fordu by se mohl chytit. Posledni (nic moc) moznost je pockat si na vstup SM do WRC.
                    3) Veiby udelal pruser a byl odejit, C3 R5 moc presvedcivy vykony nepodava a on taky ne. A tezko to u Veibyho st. vzbudi nejaky emoce vuci SM. Vidim to na zacatek konce kariery, ale treba jeste prekvapi.
                    4) U Nordgrena popravde nevim, jak na nej prisli, jezdi malo a v MS letos jen jednu soutez. To nevypada, ze by si ho chteli vypiplat, pripada mi tam tak nejak navic.
                    5) Kopeckej zustane u Schade nadosmrti, bude vyvijet dalsi (vitezny ) auto a provozovat "soukromej" tym pro tovarni jezdce na MS (klidne s PoloR5) a sebe na domaci mistrak. Pak dostane trafiku nekde v korporatu a uchlasta se kafem

Komentář

• Taky si myslím, že klíčem k rozluštění záhady budoucnost motorsportu ve Škodovce je Rovanpera.

Komentář

• Z facebooku Filipa Mareše

mareš facebook.jpg
                        Přiložené soubory

Komentář

• že by místo toho jel další evropskou šotolinku v Lotyšsku? to by mělo logiku, ne?
                          https://www.ewrc-results.com/entries...-liepaja-2018/
                          Když něco NIKDE nemůžu najít, zkusím se podívat na OFICIÁLNÍ stránku té soutěže a kupodivu budu překvapen, že to tam JE

Komentář

• Že by nakonec největší Veibyho problém nebyl ten Rapid, ale graf na pozadí?
                            https://echo24.cz/a/S9SFD/zavodnik-s...ce-z-internetu
                            FANS OSEK !!! nové video: Historic Rallye Kramolín 2014
                            Stanisi, nikdy na tebe nezapomeneme

Komentář

• Sordo měl co dělat...https://sport.idnes.cz/biker-vs-jezd...motorsport_ald

Komentář

• Tak jsem při brouzdání narazil na toto:http://www.autoforum.cz/zajimavosti/...ce-z-internetu

Potěš koště jestli to nezmění a projde to.
                                Sportu zdar a Rally zvlášť!!

Komentář

Working...
                                X