Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Co se jinde nevešlo

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Tak já i špatně kouknul ono tam v článku u konce je, že Polo GTI R5 nekončí jen Golf GTI TCR

Komentář

• Tak ona ta gramatika občas není na škodu Kdybych ten článek nečetl, tak jsem tenhle tvůj příspěvek vůbec nepobral
      Každopádně buďme rádi alespoň za to Polo R5...
      FANS OSEK !!! nové video: Historic Rallye Kramolín 2014
      Stanisi, nikdy na tebe nezapomeneme

Komentář

• https://www.pribram.cz/clanek/hauser...ce-z-internetu

Komentář

• A pokud se v rámci republiky najde dalších pár takových tak se máme na co "těšit".Já už pomalu začínám skousávat nějaké elektro nebo hybridy.Ale takhle razantně?A kór Příbram?Jedna z legend.Opravdu nezlob te se na mě,ale ti "zelení ekoteroristi" už to přehánějí.Skrz nějakého křečka blokují výstavbu dálnic a teď když se přemnožil hraboš tak strkají hlavu do písku.Otázka na konec:Co je víc? Křeček nebo Hraboš?
          Sportu zdar a Rally zvlášť!!

Komentář

• To je vlevo vzadu Focus Honzy Dohnala nebo se u Orsáka objevilo něco nového ?
            Přiložené soubory

Komentář

• Taky jsem koukal, ale Dohnala to asi nebude. Řekl bych že podle zadních světel je to jinej než co má Dohnal. Ale možná se pletu. Každopádně doufam,že se to auto někde ukáže

Komentář

• A vedle ještě Mini wrc, no opravdu nadhera

Komentář

• Tak Mini jsem si vůbec nevšiml,ten Focus jsem první zahlédl tady a tam přes osazenstvo Mini není vidět vůbec
                  Přiložené soubory

Komentář

• Předpokládám, že ten Minik by mohlo být auto Kurky, co s nim dříve jezdil.
                    www.pajuse.cz - podmořské, rally a jiné fotky - naposledy přidáno: Rally Kramolín 2019

Komentář

• Auto vzadu je snad Focus WRC ,ale auto to není Dohnala.Vzadu by měl být Mini od Kurky (servisují "Orsak Boys")
                      Jo,jo.Je to tak. Jirka Sedlář to byl " Pan Jezdec ". Škoda,je to už 30 let, co není mezi námi. Vzpomínám na něj stále.A doufám, že nejenom já.

Komentář

• Estonská rally se v červnu nepojede. Zdá se, že organizátorům se nepodařilo uhladit rozpory o finanční přínosy resp. investice a rozdělení výnosů rally mezi vládou a ASN (a možná i sebou samými).

Komentář

• President Šťovíček k situaci

https://sport.ceskatelevize.cz/clane...1d942f04e45759

Komentář

Working...
                          X