Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Co se jinde nevešlo

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• V posledním časopise RALLY bohužel není tradiční program na Rally Bohemia ("šikulové" - vešelo se jim to všechno na jednu stránku...., to mě teda dost nasr... )ale je tam skvělý povídání s Vladimírem Bergrem o celé jeho kariéře. Nejzajímavější je o létech ve ŠM - už tehdy s ním jednali jako později při odchodu Emila a Sibery... :-(( A pak ještě hezká vzpomínka na Rally Škoda 84 a Romanovo povídání na stránku o Akropolis, taky super.

Komentář

• To s programem v Rally ale asi neni problém redakce,věřím že Ti by ho tam rádi dali,pokud by jim ho někdo poskytl...můj názor.A jelikož mám trošku představu,jak to funguje ve vedení Bohemky,tak se nedivím že tam ten program neni...

ŠKODA rally club
      www.src.czechrallyeweb.net

Komentář

• Nepatří to sice k rally ale nevadí.
        Zítra bude v Praze na Českomoravské Ferrari a Barrichello. Netušíte někdo, jestli se akce dá shlédnout i bez vstupenky, kterých bylo dáno do prodeje jen 3tisíce a kterou jsem pochopitelně už nesehnal ? Namlouvám si, že ty vstupenky jsou pouze do speciálních diváckých zón (tribuny nebo tak něco před "Hušák" arénou) a další okolí Českomoravské bude normálně přístupné (třeba bych se mohl zašít na nádraží v Libni).

Komentář

• Nedávno sem v knihovně v Čáslavi koupil hotový poklad (aspoň pro mě) vyřazenou knížku za 10kč jmenuje se Zaprášené oktany od Dalibora Janka z roku 86 a sou v ní příběhy legend českého motorsportu(rally,okruhy,vrchy,autokros) sou tam příběhy Hubáčka, Mráze, Bobka a dalších moc krásné počtení. Píše se tam že na konci kariery Hubáček alpinku koupil a občas se s ní kolem baráku projel :-)

www.jarda-rs.com www.jarda-rs.com/bohemialive/index.html divácká místa a info k Rally Bohemia

Upravil - Jarda-rs 21 Jul 2004 09:00:35
          http://www.youtube.com/user/jardars videa historiků i soudobých rally z ČR i odjinud ...
          Škoda rally club-safety cars Milan Blahout fan club

Komentář

• To jarda-rs: Proc nefungujou tvoje stranky?

Hašan

Komentář

• quote:
              To jarda-rs: Proc nefungujou tvoje stranky?

Hašan
              Do konce měsíce mimo provoz z důvodu překročení přenosové kvoty :-( (bohužel sem to tentokrát nějak neuhlídal)

www.jarda-rs.com www.jarda-rs.com/bohemialive/index.html divácká místa a info k Rally Bohemia
              http://www.youtube.com/user/jardars videa historiků i soudobých rally z ČR i odjinud ...

Komentář

• quote:
                Nepatří to sice k rally ale nevadí.
                Zítra bude v Praze na Českomoravské Ferrari a Barrichello. Netušíte někdo, jestli se akce dá shlédnout i bez vstupenky, kterých bylo dáno do prodeje jen 3tisíce a kterou jsem pochopitelně už nesehnal ? Namlouvám si, že ty vstupenky jsou pouze do speciálních diváckých zón (tribuny nebo tak něco před "Hušák" arénou) a další okolí Českomoravské bude normálně přístupné (třeba bych se mohl zašít na nádraží v Libni).
                tak mate nekdo nejake info? taky bych se sel mrknout...
                vytoceny ferrari v ulicich nemusi znit spatne...

Komentář

• quote:
                  quote:
                  Nepatří to sice k rally ale nevadí.
                  tak mate nekdo nejake info? taky bych se sel mrknout...
                  vytoceny ferrari v ulicich nemusi znit spatne...
                  Něco je na http://sport.idnes.cz/formule.asp?r=...203_formule_ot, více na stránkách http://www.shell.cz.

V nejhorším případě se pokusím uplatit pořadatele, abych se dostal dovnitř....

Upravil - ppa 21 Jul 2004 11:42:52

Komentář

• no tak z toho moc chytrej nejsem....
                    nerikej mi, ze ohradej 2x600m neprostupnym plotem, za ktery se dovnitr vejde prave 3000 lidi...
                    a tribuna rychle vyrobena pro tolik lidi? to si neumi predstavit...

no uvidim

Komentář

• Omlouvám se, že vás opruzuju nějakou Formulí 1, ale dnešní akce Shellu v Praze mě nasr..a způsobem, že hodlám ještě během dneška "děkovným" dopisem oslovit příslušné marketingové oddělení. Neskutečné obstrukce a buzerace ze strany pořadatelů, policie, security .... Prostor takřka neprodyšně uzavřen, bez vstupenky (kterých bylo do oběhu dáno pouhopouhých 3000, a které byly pochopitelně rozebrány dříve, než jsem se o akci dozvěděl) nebyla téměř šance dostat se na vzdálenost menší 100 metrů k Českomoravské. Vůbec nechápu, že nebyla možnost koupit si vstupenku na místě - těch pár kilo bych klidně oželel. Takto jsem se musel jak zločinec plížit libeňským nádražím po odstavných kolejích a mezi vagóny, abych se dostal na místo, odkud bych aspoň něco zahlédnul. Dokonce jsem se musel vydávat za zaměstnance drah a díky tomu, že jeden z posunovačů mi za pivo odkýval, že jsem jeho šéf, mě nevyvedli pryč. No v každém případě dosáhla reklamní kampaň na Shell V-Power svého - u benzinky této značky ode dneška odmítám tankovat. Bohužel jsem měl s sebou jen mobil, takže z fotek toho moc vidět nejde, ale ten vyfocený barák je polorozpadlá hala, která byla až po stechu obsypána lidmi bez vstupenek. Tam si to o průser přímo koledovalo.

Jinak k samotnému Ferrari a Barrichellovi. Na pohled i na poslech to bylo super, ale nemůžu si pomoc - když jste dva metry od cesty třeba na krumlovské erzetě Přídolí a kolem vás se prořítí Kresta se Subaru WRC v rychlosti přes 180km/hod a následuje 30metrový skok v metrové výšce, tak je proti tomu nějaké Ferrari na přímé ulici ve městě slabý odvar.

Červená šmouha Ferrari:

Diváci:

Komentář

• F1 je oproti rally vubec odvar. Nepripada mi to vubec vzrusujici!

Hašan

Komentář

• Co to je F1 to neznám :-) či spíše už nechci znát

Komentář

• quote:
                            F1 je oproti rally vubec odvar. Nepripada mi to vubec vzrusujici!

Hašan
                            Jel jsem pred chvilkou kolem Kbelskeho letiste, a divil jsem se proc je kolem rozsvicene pristavaci plochy tolik lidi, a oni, ze pry odleta Ferrari.

Komentář

• To esc39: Hm to muselo bejt maximalne vzrusujiici. Je asi 1000 lepsich veci co se da delat nez cicet jak odlita Ferrari. Treba zkouknout reportaz z Rally Argentina.

Hašan

Komentář

• 4ppa:

ja byl na tom stavenisti!
                                nastesti tam byla parta delniku, kteri to tam relativne "slusne organizovali", takze to zas tak hrozny nebylo (krom par pubertaku, co do toho osmyho patra lezli po leseni)

jinak k akci - ke vstupu nema smysl se vyjadrovat - je to jak pises, prej se daly listky sehnat i tim, ze natankujes u shellu (35 litru?)
                                jinak tam x hodin jezdila ruzna vozidla, ktery znam ze zavodu nebo z "masarykace" - takze nuda
                                zlatej hreb vecera se tam projel trikrat - taky mohl pridat
                                ale jedno ty f1 uprit nelze - ten zvuk je nadhernej, v nejvyssich otackach je rev ohlusujici!
                                jinak se cela akce jevila jako sra*ka pro motoristicky neznabohy...
                                jo a jeste mam par fotek, kdyby mel nekdo zajem....

Komentář

Working...
                                X