Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Co se jinde nevešlo

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

No myslím že ne . Pokud vím tak se ta nehoda stala přímo při testování. To probíhalo mezi obcemi Palačov a Lešná. Dnes se na této cestě jezdí RZ Poruba při Valašsce.

V místě nehody je u cesty pomník .

Komentář

Pánové, tak jsem se konečně vybičoval a prezentuju na svých (vám již známých) stránkách český Stratos - Škodu 130 RS. Kromě popisu tam mám dobové snímky Blahny, Hauglanda, Valouška, Křečka aj - resp.spíš jejich aut. Při práci jsem si početl ve starých Světech motorů. Docela zajímavé rozhovory s Hauglandem a reportáže ze startů našich v MS. Všechno by to stálo za nové publikování, třeba někdy ...

Komentář

ahoj,mrkni na rallyjournal.cz,sou tam fota z min. týdne z am. rally v kramolíně tam jich pár je(asi jedna origo)no a sme tam i my st. č.17.světy motorů taky doma mám,je fakt dobrý čtení.měl jsem možnost teď shlédnout asi čtyři vhs-ky od 68 do 90 roku čechy něco i svět,no to je fantazie o který se jen těžko píše.nejvíc ale bylo ms85(nebo 86?)tovární spec. sk. b.je to tam včetně trag.havárie henriho toivonena na katalánské,to musím se vší odpovědností konstatovat že dnešní wrc jsou proti tomu co tam předvádějí takový průměrný n-ka.taková audi s1 ve finsku,uf brutal největšího kalibru,metr lišky z vejfuku...no a bezpečnost?to bych přál každýmu vidět ,v portugalsku(85)na skoku fafe utíkají sebevrazi těsně než auto dopadne!nebo havárie lancie(sk.b) na corsice ,když ve výjezdu ze zat. v plný rychlosti najíždí do davu..otřes

Komentář

Jo, tenkrát se adrenalin dal kýblovat. Dnes už jsou to takové sterilní čajové dýchánky. Přesto jedu do Třebíče a před tím na okruh do Brna. .....

Komentář

Taky mám doma kazety MS 82-89.Je to bomba..

Komentář

Fuj, fuj, jsem osklivy zly ilegal, ale nenasel by se tu nekdo, kdo by byl ochoten nekterou(-e) z kazet s MS z osmdesatych let okopirovat? Tenkrat jsem o rally snad jeste nevedel...

(Pokud je mozno je ziskat legalne, beru zpet zacatek sveho prispevku a prosim o link...)

Komentář

Tak jak to tedy vlastně bylo s tím panem Jiřím Sedlářem???

Komentář

Pěkný auto. Líbí se mi móc. A ten zvuk, paráda. I love lions.

Komentář

Arazim junior, Prokop senior jako předjezdci na Horácké??????

Komentář

sorry toto je spravnej obr. [zdroj Autoimpulsy]

Komentář

quote:

Kdyby jste se někdo chtěl dozvědět něco více o životě a díle Jiřího Sedláře, tak doporučuji publikaci "Na plný plyn" Jiřího Dufka a Maršíčka z roku 1990. Je to taková menší černá knížka a jedna kapitola se zabývá právě Sedlářem. Často jsem jí viděl, že je k dispozici i v knihovnách.

rally je známka punku a také nejčistší propojení profánního a posvátného

Komentář

Díky moc hned se pudu kouknout do nejbližší knihovny!!!

Komentář

quote:

Dost se timto tematem zabyvali v casopise RAllysport, kde byla prave zpoved Sedlarova spolujezdce Castulika

Pug205gti

Komentář

quote:
                              quote:

Dost se timto tematem zabyvali v casopise RAllysport, kde byla prave zpoved Sedlarova spolujezdce Castulika

Jaký časopis Rallysport? To myslíš předchůdce AutoSport Magazínu?

rally je známka punku a také nejčistší propojení profánního a posvátného

Komentář

Zase jsem trochu máknul do archívu. Víte, co to byla Škoda 200 RS ? Tak už ji mám taky na svých stránkách. Bohužel jsem tehdy válčil a tak jsem ji moc nenafotil.

Komentář

Working...
                                X