Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Co se jinde nevešlo

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: Problém s GPS navigací

Nehrabat se v tom a do obchodu, jinak je garance v čudu.
    ... a přeci se točí!

Komentář

• Re: Co se jinde nevešlo

zkoušel to dat do pc, a jdou nahrát aktualizace všechno, jen když se to zapne tak se to kousne na té uvítací obrazovce, takže dneska to jde reklamovat a uvidíme

Komentář

tak nevím co na to admini ale snad mi prominou,nevím kam to dát a do rally inzerce to nepatří.Kdo by měl zájem,mám 4 ks zimních pneu165/75/13+pl.disky na felicii a přestavbovou sadu H4 bixenon.Vše je jako nové,pneu jeté prosinec,leden a bixenony jsou uplně nové.Kdo by měl zájem pošlete SZ nebo mne kontaktujte na email Maxifavos@seznam.cz
        Naposledy upraveno Maxifavos; 26-08-09, 11:10.

Komentář

tak tohle je dobrá věta: "Kolegyně v práci nemůže pochopit, proč se jedu dívat na auta, která se kolem mě jen mihnou. A sama jezdí sledovat cyklistickou Tour de France, kde toho vidí ještě méně,"
          Stačí jedna chybička a v pr.eli je bednička - Tomáš Enge.

Komentář

• Problém se psem

Čau, toto sem vůbec nepatří, ale nedokázal by mi někdo poradit se psem? Byl jsem s ním venku, a asi si něco pichnul do nohy, na nohu teď kulhá, nic jsem tam nenašel jen když mu na ni šáhnu tak je úplně nepříčetný, kouše všude kolem sebe, jinak si tu tlapku pořád líže. Zvládne se s tím nějak vypořádat sám, nebo je potřeba jít k doktorovi?

Komentář

• Re: Problém se psem

No, je to opravdu hodně daleko od rallyfora, ale to co popisuješ je o tom, že pes k tobě nemá úplnou důvěru. Zkus to napravit. Když si uděláš čas a budeš si s ním v klidu povídat o tom, co se mu stalo a vysvětlíš mu postup, který považuješ za nutný (např. podívat se na packu, jestli v ní není něco zapíchnutého a případnou nutnost návštěvy doktora), pes to pochopí a v klidu se podrobí všem následujícím operacím. Možná to zní debilně a nepochopitelně, ale všichni psi, které jsem měl, naproto přesně pochopili, co jim říkám a vždy všechno proběhlo v pohodě. Ta zvířata mají každý den 24 hodin na to, aby tě sledovali a učili se lidskému chování, takže porozumí hodně věcem. Rozhodně jsou rozumnější než naši politici.

Komentář

už to vypadá dobře, už chodí a vypadá to že už to tam nemá

Komentář

Mám dotaz..Chtěl bych vyhrát ve sportce..poradíte mi někdo čísla ktará budou tažena?

Komentář

já bych ti poradil, ale nevím kolik jich tam je

Komentář

4 8 15 16 23 42
                      Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.

Komentář

to foly: ahoj, mám 60ti kilovýho bloodhounda, mohl by sis s ním přijít popovídat? Já musím na trénink a nemám dnes na něho čas :-))))))))))))))))

Ale vážně, když si jednou zlomil po špatným doskoku prst v přední tlapě, tak sem si s ním mohl povídat jak dlouho chtěl a šáhnout si na to nedal, když máš zlomenou ruku, taky nebudeš nadšený, když ti s tím kdekdo bude mávat...
                        ...

Komentář

Původně odeslal Slausek Zobrazit příspěvek
                          Mám dotaz. Zajímalo by mě,co za posádku jelo na loňské Rally Bohemia na Trabantu 601 se startovním číslem H37. Nikde to nemůžu najít,ani na ofic. stránkách jim loňský seznam přihlášených nejde stáhnout. Předem díky za odpověď
                          tak jsem nasel fotku kterou jsem poridil na bohemce byli to asi Nemci
                          W.Kiellig a H.Galle
                          Naposledy upraveno Bolda; 21-07-10, 14:27.
                          www.bolda.stranky1.cz

Komentář

Původně odeslal twin Zobrazit příspěvek
                            to foly: ahoj, mám 60ti kilovýho bloodhounda, mohl by sis s ním přijít popovídat? Já musím na trénink a nemám dnes na něho čas :-))))))))))))))))
                            Doveď ho, pokecáme . Jestli mě napřed neposvačí...

Nejvíc popovídání a domluva platila na českého teriéra Huga, který už, chudák, přes deset let odpočívá pod břízou v zahradě. Tomu když jsem předem povykládal, že se pojede k panu doktorovi a co mu bude dělat, byl jak beránek a v klidu. Jasně, že působí asi hlavně uklidňující hlas, ale fungovalo to.

Komentář

http://rely.cz/rely/index.php?obsah=...=7965&permit=1

Samohyb rallye aneb závody traktůrků
                              RELY.cz

Komentář

Byl jsem v pátek a dnes na Ferrari Days 2009. Zítra už to vypouštím. Všechno už jsem viděl a jel bych jen na pokus Marca Gené o překonání traťového rekordu s loňskou Schumacherovou károu. Kdyby někdo z okolí Vyškova chtěl permanentku na přírodní tribuny a do paddocku v hodnotě 700,- Kč, přenechám. Jde předat dnes nebo zítra ráno. Jinak http://www.ferraridays.cz/

Komentář

Working...
                                X