Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Co se jinde nevešlo

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: Co se jinde nevešlo

Pod tohle bych se podepsal Dřevěná Srnko. Zlaté Kanáry na šotolině. Tohle je skutečně strašná nuda.
    MravenecZ

Komentář

• Databáze čerpacích stanic

Zdravím všechny motorizované milovníky rally. Rozjel jsem na internetu databázi čerpacích stanic pohonných hmot. Mým hlavním cílem je kompletní seznam všech čerpacích stanic v ČR a to hlavní - aktuální ceny naturalu, nafty, LPG i CNG!

http://www.SuperBenzin.cz - Tankujeme spolu

Pokud máte nějakou oblíbenou benzínku, na které tankujete, pošlete mi na info@SuperBenzin.cz informace (co všechno na čerpačce prodávají, jestli se tam dají nafouknout kola atd.) a aktuální cenu(y) prodávaných paliv.
      Pokud máte firmu, která se zabývá palivy nebo něčím takovým, máte možnost získat reklamu zdarma! Více zde: http://www.superbenzin.cz/inzerujte.php

(Věřím, že můj příspěvek není proti pravidlům už jen proto, že jde o neplacenou službu)
      HRC, PRC, WRC
      Jsem Bloud. Vel Bloud.

Komentář

• TOP GEAR

magazím nejen o rally ale hlavně sranda
        Kdo nebourá nezrychluje

Komentář

Nový inzertní server http://rallyinzert.ic.cz

Komentář

Kdo má zájem o kalendář Magic rally od Sheronu,tak je k dostání v Přerově v prodejně modelů Jena Model za 150Kč.
            "If you no longer go for the gap that exists, you are no longer a racing driver." - Ayrton Senna

Komentář

Sem to asi nepatří , ale jenom tak .Dnes mi volalo neznámé číslo (sháním dopravce pro mojí společnost) a ozval se mi pán a když jsem mu řekl svoje jméno tak mi řekl že mne zná přez svého tátu. No a kdo je jeho táta ? Prostě ,,Starej pes,, který tu píše pod tímto nickem .......
              Karel

Komentář

Toyota South Africa prodala svůj sportovní oddíl jedné soukromé firmě, kterou vede Glyn Hall
                Stačí jedna chybička a v pr.eli je bednička - Tomáš Enge.

Komentář

3. ročník Rally Ice Tour na Zlínském zimním stadionu Luďka Čajky ve Zlíně

Sestavy týmů:
                  Dvoukoly – Vopatřil – Barvík, Kubala, Dřímal, Stiksa, Skácelík, Máder – Tureček, Horáček, Tesák – Šelešovský, Tománek, Novák P.- Prášil, Janiš, Chludil.

Čtyřkoly: Ondra – Chrástecký, Merta, Kratochvíl, Večerka, Homolka, Hruška – Jelínek, Hejtmánek, Kříž -Trněný, Vlček J., Pondělíček – Řeháček, Kožmín Z., Kožmín M.

Komentář

Zdravim. Potřeboval bych sehnat na Punto znak Abarth na masku a na kufr. Hledal jsem po netu ale nic nenašel. Nevíte někdo kde by se to dalo pořídít? Diky

Komentář

Toto?
                      http://www.brandsoftheworld.com/search/115733548/
                      (teda jestli jsem dotaz správně pochopil)

Komentář

myslel jsem spíš jako normální znak. Místo Fiat => Abarth

Komentář

to nikde nenajdeš.Jedině že bys to vzal Bassovi z auta
                          Citroen Xsara KIT CAR...
                          ...BEST RALLY CAR!

Komentář

Tak si vezni na barumku nějaký šrubovák.
                            Naposledy upraveno ČIŽIN; 20-12-09, 11:02.
                            Zdar jak sviňa.

Komentář

Soused to právě na svojem Puntu má a já to nemůžu překousnout, Šrubovák bude asi jasná volba

Komentář

Maj to normálně ve Fiatu, takhle si to na nový Punto koupila kolegyně...
                                Dopředu i dozadu...vypadá to pěkně.
                                Ale nevím jestli to té 1.2 nebo co to má pomohlo...Ale třeba to tam dává ted víc...
                                PS:s tím šroubovákem to nemyslíš vážně že ne...

Komentář

Working...
                                X