Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Co se jinde nevešlo

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

quote:
    Sakra to je nostalgie, že bych zatlačil slzu v oku. Vzpomínám jak naši fotři řičeli, když P. Velimský a za ním Rosický jeli tuším 3 a 4. na ME v Brně.
    Dotaz: vztah Velímský jezdec a Dušan Velímský fotograf?

Komentář

Pánové, některé poznámky se krásně čtou!!! Vzpomínáte někdo ještě na starou Vltavu ?? Byl jsem malý capart, takže to muselo být někdy okolo r. 72-74 a na Činováku jsem měl jasného favorita - Sandro Munari a jeho Lancia Fulvia HF (alespoň si to tak pamatuju).
      To bejvaly časy...

Komentář

Ja u toho Internatinalu byl taky! To je sranda. Protoze jsem ale starsi, byl jsem radu let pred tim i u brnenskeho vystaviste, byla tam taky casovka RMC. Leta potom jsem misto sezeni na gymplu na Lerchove byl na casovce Tour d Europe. To byli ale penzisti.
        Jinak Polaci to umeli vzdycky. Jarosziewicz jako syn polskeho ministerskeho predsedy(tusim ze otec mel tu funkci) mel za spolujezdkyni pani Jedynakovou, zenu polskeho ministra prumyslu. Tato "spoluprace" mu vynesla tusim hned dve Lancie Stratos. Umeli to uz tenkrat!
        To jen pro mlade kolegy ctenare.
        Pan Halada mel B5 az pote, co mu do BMW nic nepasovalo a od A2 to bylo svety vzdalene. Jel jsem na nej se podivat na Pionyru z Brna az do Vsetina. Hruza

Komentář

quote:
          To Mirus:jiri mysli urcite stareho Zapadla,mlady byl divoch a dost toho rostrelil,ale on tu moznost mel...nez se zavreli vratka...
          tak zase když vedl škodovku starej Zapadlo tak se tam tomu sportu relativně dařilo ale potom nevim kdo to tam vedl to nebylo nic moc...

Komentář

On to "starej" pan vedl v Bosleslavi jako ten Jarosziewicz v tom Polsku. Pal mu prisili snad nejakou rozkradacku v nejvetsim a byl konec, i se sportem na delsi dobu. Tenkrat tam byly moznosti- jezdili Monte Carlo atd. Vsichni ale stali v pozoru, kdyz do tovarny prijel p. Vojtech st. To je ale jina kapitola. Zustaneme radsi pro romantickych vzpominkach na mladi.....

Komentář

to Jiri:
              Halada měl tu B5 taky proto, že se u nás třída A2 jezdila jen do 1300 a vše ostatní bylo nacpané v tom B5. Nic ho pak nenutilo udržovat to jako A2.
              Jaroszewicz a Zapadlo, to je jasná věc. Proč by se ale měli ve fabrice stavět do latě, když přijel Vojtěch (byl tenkrát mladej uchál), to nechápu a nic jsem o tom nikdy neslyšel. Liberecká skupina závodníků vždycky spíš fabrice konkurovala (Vojtěch, Enge, Tomášek atd) a pokud z té doby pamatuju, tak naopak měli problém vydolovat z AZNP nějaké součástky.

Komentář

quote:
                To malamut:
                Moc děkuji za kontakt. Určitě se na p. Srnského obrátím. Zajímavé bude i to, kde vlastně ty auta skončily.

no,nějakou dobu tady nejsem a pěkně se to tady rozjelo..,ktěm dvoukilům asi toto,jedna vystavená(asi ještě),jedna depozitář a poslední je v soukromých rukou,(výr.č. 1)v pardubicích v garáži.ten kontakt na toho chlapíka jsem sháněl setsakra dlouho,chystam se k němu už asi půl roku...jinak jsem taky docela mlád takže to mam všechno s těch vhs,je to bomba,je tam komplet všechno ,kamoš za to dal docela dost,dobová kvalita ,ale je tam všechno,podle mně se to točilo na objednávku pro boleslav.pak nějaký směsice,ze světa.mně by zajímalo kolik bylo těch stotřicítek rs.taky letos na vltavě řikal chlapík ,že haugland postavil historic team a chtěl jet evropu(130rs)no a fabrika se na něj vy...la kvůli homologačním listům a shodnosti vozu.prý ani na tu 130rs nikdy nic takovýho nebylo.tak je johny dal údajně k soudu.ale nic ověřenýho...

Komentář

quote:
                  quote:
                  Sakra to je nostalgie, že bych zatlačil slzu v oku. Vzpomínám jak naši fotři řičeli, když P. Velimský a za ním Rosický jeli tuším 3 a 4. na ME v Brně.
                  Dotaz: vztah Velímský jezdec a Dušan Velímský fotograf?
                  Vztah je tak blízký, že již více nemůže ani být, je to přímo on.

Komentář

Kdo chce vidět Škodovky 130 RS a 200 RS, tak ať se jede o víkendu juknout do Lysé nad Labem. Je tam výstava "Rychlá kola". Mimo jiné by tam měly být i nějaký WRCka (Škoda, Toyota...)

MravenecZ
                    MravenecZ

Komentář

Panove jedna mala perlicka,uz mam Oktavku WRC,i kdyz v meritku 1:43,no stala mi s postou 50$,mrknete se na www.ebay.com, je si co vybrat,az na ty prachy...
                      Alpine

Komentář

docela hodne jich je taky na www.ebay.de to ale snad neni takovy strasny postovny ne?? (nevim, ja to mam preci jeste min )

Komentář

To pepaostovny z Anglie delalo 15$ a auto vyslo v prepoctu z liber na 35$,strasny to nejni,ale za takovou mrnku?

Upravil - alpine 10 Nov 2002 00:15:00
                          Alpine

Komentář

a mne se zdaji nejaky 3-4eura hodne za postovny za poslani capitals-dresu

Komentář

Nejedna se o Silvestrovske vydani:
                              Skoda Tudor , to kupe, se bude delat. A sice na podvozku noveho Passat, motory- pouze nejvykonejsi benziny a diesely(!) z Passata.
                              VW ho nechala pry pouze po d znakem Skody testovat a pote, co novinari psali o "nejvetsim prekvapeni salonu" a "ze za karoserii by se Ferrari nestydel", se koncern rozhodl dat auto do vyroby. A sice snad od leta 2005 a ted to prijde- pod znackou VW. Komentar prenecham ctenarum...
                              Ja jsem bez dechu.
                              Nevericim zaslu kopii clanku.

Komentář

No tohle uz se rikalo hned po vystave, ze by se mohlo delat pod znackou vw. Ale dokud ho neuvidim, neuverim.

Komentář

Working...
                                X