Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Co se jinde nevešlo

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: parouBECK bojuje proti Rally

Doporučil bych zakládající příspěvek mírně zeditovat a vlákno tady nechat. Následně vyzvat zakladatele, ať svá tvrzení prokáže. Nebo ať se jde bodnout

Komentář

Už jsem tady četl hodně ptákovin,ale tohle...Možná jako Silvestrovské jednodenní téma jo,ale jinak...?Už ať to nějaký moderátor pošle do propadliště dějin diskuzních for.

Komentář

• Re: Co se jinde nevešlo

Četl jsem to v předvolební MF...kde sliboval že závodní auta přesune jen na autodromy. Kouknu do papíru které to byli.

Komentář

Četl jsem to v předvolební MF...kde sliboval že závodní auta přesune jen na autodromy. Kouknu do papíru které to byli :-(.

Komentář

Tak tohle je velkej mazec...

Nejlepší je na tom ten ParouBECK. Kdo to je? Nebyl tenkrát ten vtípek náhodou trošku jinak? Neznělo to nějak jako "plnou Parou back"?

Komentář

• Já zase znám nálepku PLNOU PAROUBACK, ale je to jedno... snad se mě to podaří doma někde najít a dát sem scan.

Doslova tam snad bylo že přesune závodní vozy na autordom.

Komentář

Ale človíčku, přestaň sem už posílat jeden příspěvek za druhým a najdi raději ten zdroj.
                GO Petter GO

Komentář

Tady to nikdo nebere vážně, ale já věřím, že k tomu dojde

Komentář

Icom: Jaký ftípek?
                    Miloš-V: k čemu dojde?
                    ne fakt, proč by to dělal?

Komentář

No tak stím Parobkem to už se přehání mraky takových zpráv vytvoří novináří. Překrucování výroků je u nás běžné. Tady snad nejsme v AHA nebo Blesku. Ani bych se nedivil že může za počasí nebo že chce zrušít čas.
                      Kdo nebourá nezrychluje

Komentář

A ne snad? :-))
                        Když něco NIKDE nemůžu najít, zkusím se podívat na OFICIÁLNÍ stránku té soutěže a kupodivu budu překvapen, že to tam JE

Komentář

• rallybazar.cz – speedpro.cz – NIKDY VIAC !

Od tejto firmy som si objednaval tovar pravidelne. Bolo to sice pre osobnu potrebu, ale nebolo toho malo, kedze mame 2 sutazne auta. Objednaval som si od kombinez az po rozne doplnky do auta vsetko, povedal som si ked som uz zaregistrovany a maju dobre ceny, tak co budem hladat na internete, ked na tejto stranke maju skoro vsetko a za rozumne ceny. Problem nastal ked som si objednal budiky do mojho auta. Jednalo sa o tlak, teplotu oleja, teplotu vody az po otackomer. Na otackomer som bol zvedavy najskor, takze som ho vyskusal ako prvy. Po pripojeni podla prilozeneho navodu som zistil ze funguje, ale udaj ktory ukazoval bol oproti povodnemu znacne rozdielny. Pri pomalej zmene otacok este ako tak, ale pri rychlej zmene proste nestihal. Tento problem sa opakoval aj na inom aute, aj po pripojeni priamo na povodny otackomer. Zistenie tejto chyby ma stalo urcite prostriedky, kedze som musel zaplatit odbornu pomoc. Preto som sa rozhodol ze tento problem budem konzultovat s dodavatelom. Chcel som ho vymeniť pripadne za iny, kvalitnejsi, samozrejme s mojim doplatkom. Tu nastal prvy problem. Dostal som odpoved, ze predajca ho posle dodavatelovi (Made in Taiwan) a ked mu uzna reklamaciu, tak mi posle novy. Toto riesenie mi nevyhovovalo, kedze som chcel funkcny otackomer cim skor. Predajca mi povedal ze toto je standartny postup. Dalsi problem nastal ked sa mojej uctovnicke dostal danovy doklad do ruky. Povedala mi ze to nemoze zauctovat, pretoze sa nezhoduje suma ktoru som platil so sumou ktora bola na dodacom liste. Znova som sa obratil na predajcu kde mi bolo povedane ze ten rozdiel je postovne a ze to takto posielaju kazdemu a doteraz nebol problem. Tak som sa obratil na cesku obchodnu inspekciu, kde mi potvrdili ze postovne a balne musi byt na dodacom liste, kedze predajca si vie zistit podla vahy kolko to bude stat. Medzitym mi prisiel vyreklamovany otackomer. Tento otackomer nefungoval vobec !!!! Po pripojeni sa nevykalibroval, dokonca ani podsvietenie nefungovalo. Znova som ho reklamoval !
                          Potom presla dlhsia doba a potreboval som dalsi tovar telefonoval som ako to dopadlo s mojim otackomerom. Dostal som odpoved ze novy otackomer uz testoval vyrobca aj predajca a je urcite v poriadku. Tak som si povedal ze uz bude vsetko OK a objednal som si dalsi tovar. Na moje prekvapenie som dostal odpoved, ze kedze som problemovy zakaznik, tak mi ziadny tovar neposlu. Neviem ci problemovym zakaznikom povazuju v tejto firme to ze som na otackomer cakal 4 mesiace, alebo to ze som za neho zaplatil 2x tolko, alebo to ze tieto naklady som si nemohol dat do uctovnictva, kvoli chybe ktoru tato firma robi. Ale pikoska pride na zaver. Aj tento treti otackomer je NEFUNKCNY ! Kedze som uz stratil nadej ze sa tento problem vyriesi, rozhodol som sa zaplatit odbornika, ktory urci problem. Zistil, ze tento otackomer po pripojeni podla prilozeneho navodu nemohol fungovat ! Takze to ze ho testoval vyrobca aj predajca boli obycajne klamstva !
                          Tento tovar bol zo stranky stiahnuty, mne ostal nefunkcny otackomer ktory ma stal tolko ako kvalitny otackomer od inej firmy (cena otackomera+postovne pri reklamacii+odbornici ktory otackomer testovali a opravovali).

Komentář

• Re: rallybazar.cz – speedpro.cz – NIKDY VIAC !

Fedo79-ja som od tejto firmy kupil udajne strme riadenie na Favorita a ked mi prislo domov, rozbalim, vyskusam pocet otacok a cuduj sa-riadenie je seriove. Po telefonate, co mi poslali, mi bolo povedane, ze oni to brali od cloveka, ktory tvrdil, ze je to ostre riadenie. Pytam sa-je problem zistit pocet otacok? Dotycny pan mi povedal, ze riadenie mam poslat spat a peniaze mi budu vratene. Boli vratene, ale postovne uz nie. Neprisiel som o vela penazi, ale dovera padla.

Komentář

Shacki má dnes narozeniny.Takže vše nej.
                              Citroen Xsara KIT CAR...
                              ...BEST RALLY CAR!

Komentář

• Re: rallybazar.cz – speedpro.cz – NIKDY VIAC !

Od této firmy nakupuji už více jak pět let a nikdy jsem se nesetkal se špatným jednáním ze strany prodejce, nakupuji jak přes e-shop tak osobně(když mám cestu do plzně) a neměl jsem jediný problém. Jednou jsem u nich reklamoval výrobek a vyšli mi maximálně vstříc. Mám v okolí spoustu přátel kteří mají stejné zkušenosti jako já. Jestli on ten problém není někde jinde třeba u tebe. Soudě podle data založení tvého ůčtu si myslím že sis sem přišel vyprat svoje špinavé prádlo a házíš jen špínu na ostatní

Komentář

Working...
                                X