Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Co se jinde nevešlo

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: Co se jinde nevešlo

Vůbec nechápu jak se ten žebř sestavoval.Kdyby jen letošní ročník tak jak je možné že je Juho až za Kopejdou.Francie tak dole?Česko tak nahoře?Pech na 14 místě?Doopravdy nechápu
    Citroen Xsara KIT CAR...
    ...BEST RALLY CAR!

Komentář

Tento žebříček nesestavuje FIA, ale mezinárodní asociac jezdců V tomto žebříčku jsou všichni jezdci s prioritou FIA a ASN. Každý šampionát má vlastní keficient. Tedy MS má koeficient 15, IRC 14, ME 12. MERC, APRC, ARC, NACAM a Codasur jsou šampionáty v Americe, Asii a Číně - pod záštitou FIA a všechny mají koeficient 8. Dale jsou národní šampionáty, které mají koeficient 4. Nejnižší koeficient je 2.
      V každém závodě se boduje prvních 30 jezdců - pokud tedy mají prioritu FIA či ASN. Bez priority se nepočítají. Vítěz obdrží 40 bodů, druhý 36b., třetí 33b. A tahle to pokračuje až po třicáté místo, které má hodnotu jednoho bodu.
      Body ze soutěže, které jezdec získá se násobí koeficientem daného šampionátu a vznikne vám bodový výsledek z jedné soutěže.
      Na začátku každého ročníku se žebříček vynuluje a jede se od začátku.
      Vítězové můžou dostat ceny v podobě trofeje, propagačních materiálů nebo peněžní odměny.
      Stačí jedna chybička a v pr.eli je bednička - Tomáš Enge.

Komentář

Tak tento žebříček je docela oničem
        Citroen Xsara KIT CAR...
        ...BEST RALLY CAR!

Komentář

Proč myslíš?
          FANS OSEK !!!

Komentář

Zmiňovaný žebříček je tady: http://www.worldrallyranking.com/index.asp

Komentář

Původně odeslal honza Zobrazit příspěvek
              Vůbec nechápu jak se ten žebř sestavoval.Kdyby jen letošní ročník tak jak je možné že je Juho až za Kopejdou.
              To bude tím, že Kopecký jezdí i v Itálii
              RBR Vojta skins , RBR Planet

Komentář

Stránky www.wrc.com prošly designovou změnou.
                Stačí jedna chybička a v pr.eli je bednička - Tomáš Enge.

Komentář

Tady ty stroje stály dneska před mojí prácí
                  ŠKODA Fabia R5

Komentář

Michale a měl jsi strach nebo ses radoval??
                    Sportu zdar a Rally zvlášť!!

Komentář

Ani jedno, každopádně jsem to viděl poprvé v životě
                      ŠKODA Fabia R5

Komentář

Podrobný test "nového WRC" od Mini. http://magazin.auto.cz/predstavujeme...nich-cest.html

Komentář

Asi to sem nepatří , ale teď je na ČT4 sport pořad o mládeži a jejich přípravách v motocyklovém sportu.Hostem je Karel Nauš a jen jsem se zamyslel nad tím jaký to byl technik v rallye,rozumný,upřímný aj. . Asi ho je škoda v tomto odvětví ale zase možná můžeme jen závidět...
                          Pepa (Josef Koukola , napsal vlastní rukou svoji myšlenku i názor, za případné hrubky a překlepy se omlouvá)

Komentář

Dalvo tak jsem se tam byl dnes podívat a situace se má takto. Na pravé straně cesty na sloupku je značka "max rychlost 30" a pod ní" dodatková tabule". Tahle kombinace mě v žádném případě neomezuje někam vjet ,byť by bylo na dodatkové tabuli cokoliv. Ta pouze "doplňuje,rozšiřuje "význam značky,pod kterou je umístěna. V tomhle případě se vstahuje k max rychlosti. A fčíl to důležitější. Na závoře (která jako vždy,když tam jedu ,byla otevřená) je značka "zákaz vjezdu všech motorových vozidel". Ano,v tomhle jsi měl pravdu,ale samotného mě zajímá,jak je to s její platností na otevřené závoře. Abych nedělal chytrého,páč to taky nevím,tak jsem to konzultoval s Vedoucí odboru silničního hospodářství (zároveň je tenhle člověk i právník) a zkušebním komisařem z Otrokovického úřadu. Co se týká dodatkové tabule, tak je to jak jsem napsal výše (dle zákona). A ten zákaz vjezdu.Podle zákona musí být dopravní značka umístěna v tomhle konkrétním případě na pravé polovině vozovky na pevném sloupku.Tudíž,je-li na pohyblivé závoře a ještě navíc otevřéná tak je prostě neplatná. Oba mě potvrdili,že pokud tam člověk vjede tak se ničeho nedopouští. Ono by stačila jediná věc,dát tu značku na ten sloupek a není co řešit,ale v tomhle případě to nám fandům snad i vyhovuje. A vzhledem k tomu,že mě určitě nevěříš ,tak až se tam pojedeš podívat tak se stav na KALÍŠKA a proberem to
                            Leon TDI Evo I Powerplus 764, Turbo 96 Kw,chip Dieselpower

Komentář

No mě je celkem jedno jak to tam je v minulosti jsem tam vjel a byl v trestu a to kvůli dodatkové tabulce A navíc byl upozorněn,že platí zákaz vjezdu do lesů,luk a polí.
                              K otevřené závoře mi bylo vysvětleno,že to neznamená Welcome,ale vjezd do zákazu.
                              Takže,to znamená,že tam je značka 30km/h,vjezd povolen pouze na povolení Buchlovských a Lesů čr,na závoře je zákaz vjezdu motorovým vozidlům.
                              Když tě tam čapnou,dostaneš flastra a nikdo se s tebou nebude vybavovat
                              Možná máš pravdu,já mám zkušenost

Komentář

• To gonzoravda tudíž ale ještě dodej že se i hodně stává že přijedeš k lesnímu zákazu a značka je rezavá,zarostlá a většinou její velikostní poloměr neodpovídá vyhlášce o rozměru zákazové značky a vlastně kterékoliv,to si lesáci za komoušů dávali sami do lesa.Jinak pozor se suverenitou před policií,i když budeš mít pravdu tak si připrav na prohlídku vozu ještě důkladnější než při odmašlováním v kovošrotu-lékárnička,nahr.žárovky,hloubka dezénu atd...vždy si něco najdou snad pokud je tvá kára funglovka(to vše vlastní zkušenost)...

Gonzo za smajla soráč nějak se tam připletl...
                                Naposledy upraveno pejda; 04-08-10, 17:46. Důvod: tohle šlo skutečně napsat jen v jednom příspěvku

Komentář

Working...
                                X