Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Co se jinde nevešlo

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

Pod značkou VW?? To si děláte srandu, ne? ( Jiri, pošli mi prosím ten článek na krestic@centrum.cz, moc dík. -k-

Komentář

Ja si srandu vyjimecne nedelam, vypada to, ze ani ti novinari ne.
      Behem vikendu to necham dovezt do Brna, pak Vam to snad "Lenka" posle.
      Je to dost tvrdy. Otazkou je (i kdyz zbytecnou), kdo to auto delal. Na kolik v tom ma Skoda prsty...
      Kdysi kdosi polemizoval o Tudor WRC (vim ze je to blbost), ted by to bylo teoreticky mozny...

Komentář

taky bych to rad videl

Komentář

Od 7.11 - 9.11 se konalo testovani tymu SkodaMotorsport v Trnave u Zlina a to vsechny tri posadky! Byl jsem na takovem testu poprve a muzu rict, ze to stalo za to. Trat uplne stejna jak v Anglii, od serviseu jsem byl asi 2 metry a videt jak se meni turbo nebo prevodovka na vlastni oci je taky zazitek.
          Priste jdu urcite zase

Komentář

quote:
            Od 7.11 - 9.11 se konalo testovani tymu SkodaMotorsport v Trnave u Zlina a to vsechny tri posadky! Byl jsem na takovem testu poprve a muzu rict, ze to stalo za to. Trat uplne stejna jak v Anglii, od serviseu jsem byl asi 2 metry a videt jak se meni turbo nebo prevodovka na vlastni oci je taky zazitek.
            Priste jdu urcite zase

Ještě jednou dík Tome, že jsi mě to prásknul, ale nevyšlo mi to.

Komentář

No jo, kdybych mel digi.fotak tak bych Te neotravoval. Bylo to tam fakt pekny. Prvni den jsem si pripadal jak na svetaku. No snad nekdy jindy. Dam Ti vedet az tam bude Motorsport priste. Tom

Komentář

quote:
                Priste jdu urcite zase

Kde ses dozvedel ten termin a misto testu??????????????????

Pug205gti

Komentář

Jestli chcete vidět, jak by ten Volkswagen Tudor moh vypadat, tak je to na níže uvedených linkách. Ty fotky byly na Autobild.de asi mesic po premiere tudoru...
                  http://kom.volnamista.cz/tudor1.jpg
                  http://kom.volnamista.cz/tudor2.jpg

To máš tak: kúpiš cedník, naleješ do něho vodu - teče. Zalepíš ďúry - necedí... HOFgh.

Komentář

peknej "tudor"

Komentář

sme blby ze se nechame skoupit nemcema,ktery nas sest let terorizovali....se podivejte jak sme sikovny

Santa

Upravil - santa 02 Dec 2002 16:31:54

Komentář

1,Nebyt Nemcu, uz by se toho v Boleslavi moc nedelalo.(pripadu je v Cechach dost)
                        2,Jak vis, kdo ten Tudor konstruoval? V Boleslavi je designerske centrum, kde jsou designeri z moc zemi.
                        3,Jinak se taky rika" Kdo plati, ten porouci".
                        Me by ale taky bylo milejsi, kdyby Tudor byl Skoda...

Komentář

nemyslel sem nic proti tomu,ze do MB prinesli penize,to je pozitivni,ale pokud to vymysli ceskej clovicek,tak se snadno necha koupit,asi takhle. nevim kdo ho konstruoval,ale vim ze v MB nejsou jen cesti designeri...a rec penez je kolikrat nejvic "slyset". je to moooc pekny auticko.

Santa

Upravil - santa 02 Dec 2002 17:03:55

Upravil - santa 02 Dec 2002 17:04:42

Komentář

quote:
                            1,Nebyt Nemcu, uz by se toho v Boleslavi moc nedelalo.(pripadu je v Cechach dost)
                            2,Jak vis, kdo ten Tudor konstruoval? V Boleslavi je designerske centrum, kde jsou designeri z moc zemi.
                            3,Jinak se taky rika" Kdo plati, ten porouci".
                            Me by ale taky bylo milejsi, kdyby Tudor byl Skoda...

No jen k tomu prvnimu bodu, nebyt fasistu(zdaleka ne vsech nemcu se to tyka), tak pokud bych prihledl k celosvetovemu vyvoji, kdyby se zachovala jen polovina automobilek co byla pred 39. tak jsme dnes svetova automobilova velmoc. Ale to je kdyby....

Komentář

Weercee: Normalne bych na to neodpovedel, protoze je ale"okurkovka" a neni o cem psat, jen mala lekce z dejepisu: Zapomnels na svobodne volby v roce 1948 kdy nasi predci na naprosto svobodnych voleb pomohli do cela K. Gottwaldovi. Tady zacal ten pruser priteli...
                              Tenkrat si nikdo nedovedl predstavit, jak to muze dopadnout. Stejne jako dnes velka cast naroda voli Grebenicka...
                              Ale ted zpet k autum.

Komentář

Kluci,zalozte radeji jine tema.Treba krivdy v nasich dejinach :-)
                                Dovedete si predstavit Tatru WRC,nedo spise nejakou okruhovou na pohar DTM nebo W8 v byvalem NSR???...

Komentář

Working...
                                X