Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Co se jinde nevešlo

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Jirka ST
    replied
    A když už jsem přihlášený: Ogi nám zahyba a pojede tento weekend jako host na Hrací Hoře Deutsche Tourenwagen Meisterschaft. Bude do desítky? Někde na dtm.de nebo com z toho jdou i přímé přenosy, ale já jedu do Legolandu...

Zanechat komentář:

• Jirka ST
    replied
    No vida - než jsem to dopsal, už Kuře navěsil(o) článek, takže moje úvaha o motivech Veibyho odchodu nejsou ani tak velké fantazírování. Tak jsem zvědav, co to ostatní ;-)

Zanechat komentář:

• Jirka ST
    replied
    Jen tak mi maně prolétlo hlavou bez ladu a skladu: Má pro Tidemanda smysl se dál "plácat" ve WRC2 (notabene možná jako mistr, který neobhájil titul)? Veiby odešel opravdu kvůli nějakému okrajovému incidentu, který mohl být koneckonců zinscenovaný/domluvený (šel za lepší budoucností resp. jistotou?)? Jak to bude dál s Evenmanagement? Bude ŠM dále spolupracovat s poněkud přiškrceným Nordgrenem? Pojede Rova příští sezonu ve Škodě (Malcolm by se mu jistě nebránil, zvláště pokud odejde Ogi :-)? Skončí Kopecký? Pay drivers? "Vyklizení pole" pro Polo R5? De facto tlak na omezení přímého angažmá továren ve WRC2? Riziko ztráty famozní vítězné série (viz Citroen :-), i když tam je to trochu jiné)? Roční sabat a koncentrace na vývoj WRC?

Zanechat komentář:

• Kenny_pce
    replied
    Proc to? Tidemand a Rovanpera jedou normalne za fabriku, Veiby se rozebiral nekde pod clankem.

Zanechat komentář:

• Jirka ST
    replied
    Tak mě při pohledu na startovku Rally GB napadlo jestli bude mít ŠM příští rok oficiální team...

Zanechat komentář:

• Jirka ST
    replied
    Moudrá a skvělá žena je výborná věc. A má recht! Nebudou se přece vyhazovat peníze za věci, které jsou v podstatě jenom ilustrativní. Za ušetřený peníz se později nakoupí třebapneumatiky nebo hans :-).

Zanechat komentář:

• liposh
    replied
    Ano, overal ŠM jsem mu pořídil. Chtěl jsem spoustu jiných vtipných bodyček a overalů (viz např. UAX a jeho nabídka pro nemluvňata) , ale i tady zaúřadovala má velmi moudrá a skvělá žena a donutila mě stanovit si priority, neboť to neskutečně leze do peněz. Tak jsem to promyslel a určil, že overal ŠM je nutnost a od zbytku jsem upustil. :-)

Zanechat komentář:

• Jirka ST
    replied
    Hlásím narození nejmladšího člena rallyové fanouškovské základny...

Tak ať se vám všem daří a Janova cesta ať vede až na vrchol! Overal už je připraven?

Zanechat komentář:

• hujer
    replied
    Tož veliká gratulka za dalšího rallymana.A pořiď si veliké prasátko abys pak měl na jeho rally začátky

Zanechat komentář:

• liposh
    replied
    Hlásím narození nejmladšího člena rallyové fanouškovské základny. Včera, tj. 21.8. v odpoledních hodinách se mi narodil syn, který dostal jméno Jan podle nejúspěšnějšího našeho současného jezdce (Sebastian mi manželka hned na začátku (poněvadž mě zná) zakázala a popravdě ani já bych nechtěl na synátora volat Sebíku, jak na psa. ) Už 16.6. jsem mu do maminčina bříška pouštěl zvuky startujících aut z Rally Hustopeče a kopáním reagoval. Takže je jeden z nás

Zanechat komentář:

• Jirka ST
    replied
    Koukám tady na twitter o pokutě pro bohatýra na Kypru (mimochodem svou výší fakt odpovídající závažnosti provinění a získané výhodě, kdyby měl např. větší restriktor, tak ho asi zastřelí před nastoupenými technickými delegáty). A furt mi to nejde do hlavy. Proč se musí používat jen homologované přístroje na pořizování/zaznamenávání dat? Proč se to vůbec nějak omezuje? Proč by měl akcelerometr vadit resp. opravdu změřená géčka jsou nějak zásadní (není to přeceF1)? Kamera taky pořizuje data, musí se tedy používat jen homologované? Jakou výhodu mu to přineslo? Z textu tak nějak vyplývá, že to zjistili na startu, ergo to asi ani nepoužil, mohli ho zrovna tak obvinit ze znásilnění, když má pind'oura. Nakonec bude tolik pravidel, že už se v tom nikdo nevyzná a snad se to zase vrátí "ke kořenům". Ať žije FIA.

Zanechat komentář:

• Alexevo9
    replied
    Zdravim....ve ctvrtek jsem byl pritomen v lesich okolo Dobrise na akci,kde se natacela reklama pro Skoda-Auto a mimo civilni verze Skodovek byl na miste i tym Skoda Motorsport a v jedne er-petce (11R 0367) se prohanel po lesich Pontus Tidemand.Tak jenom takova zajimavost :-)
    Přiložené soubory
    Naposledy upraveno Alexevo9; 18-06-18, 15:59. Důvod: pridani foto

Zanechat komentář:

• Jirka ST
    replied
    K zamyšlení od Colina, v bezpečnosti aut se to fakt pohnulo dopředu, to je fakt.
    https://www.facebook.com/voiceofrall...29818683847462

Zanechat komentář:

• stik
    replied
    Ještě že už jsem vsechno videl...........toto už videt nepotrebuji........

Zanechat komentář:

• Jirka ST
    replied
    Fujtajbl: https://youtu.be/kh00GAx66sA?t=320

Zanechat komentář:

Working...
X