Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Co se jinde nevešlo

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

Tatrovečky jsou moje, takže su na ně citlivý. WRC zrovna né, ale na okruhu jezdí Eccora V8, která je původem z T700 a je to celkem dělo. Ale vzhledově se mi vůbec nelíbí.

Upravil - karbonyl 03 Dec 2002 20:42:49
    To máš tak: kúpiš cedník, naleješ do něho vodu - teče. Zalepíš ďúry - necedí... HOFgh.

Komentář

Podle zpráv na TV Prima dnes začal soud s Gargulákem.Byl tam i záběr jak on a asi Bělák?(to fakt nevím,oni je tam nejmenovali) sedí na lavici obžalovaných.Říkali tam něco o ukrácení daně o 60 milionů Kč.

http://www.foxrallyteam.cz

Komentář

quote:
        Weercee: Normalne bych na to neodpovedel, protoze je ale"okurkovka" a neni o cem psat, jen mala lekce z dejepisu: Zapomnels na svobodne volby v roce 1948 kdy nasi predci na naprosto svobodnych voleb pomohli do cela K. Gottwaldovi. Tady zacal ten pruser priteli...
        Tenkrat si nikdo nedovedl predstavit, jak to muze dopadnout. Stejne jako dnes velka cast naroda voli Grebenicka...
        Ale ted zpet k autum.

Respektuju tvuj nazor, koncim diskuzi.

Komentář

Prestižní britský Autosport sestavil žebříček nejlepších jezdců sezóny 2002. V první padesátce jsem našel 7 jezdců rally: Gronholm je na druhém místě, hned za "božským" Schumacherem a dále jsou tam ještě Solberg, Burns, Sainz, C. McRae, Panizzi a Loeb (v tomto pořadí). Bomba je, že na 25. místě je Enge a to před Jarno Trulim a dalšími pěti jezdci F1, o všech z F 3000 nemluvě. K článku se dá dostat přes motormix.

Komentář

Asi Charouz rozdával předvyplněné hlasovací lístky, stejně jako to dělá Meliška ve Škodovce se Superbem v anketě Auto roku

Komentář

Teď troch z jiného soudku: Už před časem se tu objevil názor, udělat stránku kam by mohli rally-fans posílat svoje fotky. Spousta lidí chodí po soutěžích s foťákem a pak se zbytečně ty nejlepší kusy válí jen v domácím archývu a my z toho máme prd.Máte někdo nápad jak to změnit(tj. nenápadná výzva strůjcům eWRC)

Komentář

Jen posílejte!!! Těšíme se na ně. Letos sice volíme strategii méně a kvalitní, ale udělali jsme sekci NEJLEPŠÍ ve fotogalerii a zde bychom rádi umístili nejlepší fotky roku 2003 od různých autorů z různých závodů.

Takže posílejte!!

Komentář

Tak jsem dneska zbezne shledl tv program a dneska ve ct davaji v 19:15 na ct2 ohlednuti za ms rally 2002. tak se nezapomente divat (ma to asi 45 min)

Komentář

quote:
                    Asi Charouz rozdával předvyplněné hlasovací lístky, stejně jako to dělá Meliška ve Škodovce se Superbem v anketě Auto roku

Michale ty seš poslední dobou na toho Melišku nějakej alergickej. On ti odmít rozhovor nebo čím to?

Komentář

• Můžete mi někdo poradit? Sbírám modely rally aut a objednával jsem si model přes Rallyshop.cz už je to skoro 2 měsíce a nic mi nepřišlo.Máte s tím někdo zkušenosti mohli byste mi poradit jak správně postupovat?

Komentář

• Rallyshop.cz zmenil koncem roku majitele. Od zacatku tohoto roku nemam na fungovani techto stranek zadny vliv. Pokud se vsak jedna o starou nevyrizenou obednavku napis mi na sagi@mbox.vol.cz adresu a co sis obednal a ja ti to poslu.
                        quote:
                        Můžete mi někdo poradit? Sbírám modely rally aut a objednával jsem si model přes Rallyshop.cz už je to skoro 2 měsíce a nic mi nepřišlo.Máte s tím někdo zkušenosti mohli byste mi poradit jak správně postupovat?

Komentář

• Můžu Ti poslat celou objednávku ještě ji mám ve své schránce

Komentář

• Je mezi Váma taky někdo kdo měl loni předplatný Autosport magazínu a nepřišli mu dvě poslední čísla? Co já vim tak je to případ většiny. Jsou to zloději! Co si člověk zaplatí by měl dostat, nebo se alespoň omluvit. Psal jsem jim mejl ale bez odpovědi.

Komentář

• ja jsem se pokousel marne sehnat posledni cislo z roku 2002. ve zline mi rikali ze maji nejaky problem v distribuci

Pug205gti

Komentář

• www.mujweb.cz/www/jarda-rs/S-130RS4.jpg

je to sice tuning ale je krásná

www.mujweb.cz/www/jarda-rs

Upravil - jarda-rs 05 Mar 2003 23:20:20

Upravil - jarda-rs 05 Mar 2003 23:22:27
                                http://www.youtube.com/user/jardars videa historiků i soudobých rally z ČR i odjinud ...
                                Škoda rally club-safety cars Milan Blahout fan club

Komentář

Working...
                                X