Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Co se jinde nevešlo

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: Co se jinde nevešlo

Souhlasím plně s Novej , vyjma těch Sparet (tvrdé byly tvrdé) . Prostě žijeme v blbé době .
    Pepa (Josef Koukola , napsal vlastní rukou svoji myšlenku i názor, za případné hrubky a překlepy se omlouvá)

Komentář

...nejlepší byly JPS v kulaté plastové krabičce!!!

A propo,největší hlas v poslanecké sněmovně na zákaz tabákové reklamy a kouření zněl z úst jednoho amatérského pilota,který si vyzkoušel i Dakar...
      www.klauby.stranky1.cz
      www.tomas-kostka.com

Komentář

Myslela jsem, že Dakar vyzkoušel poslanec Jiří Janeček, ale proti tabáku se velmi často bouřil poslanec Josef Janeček. (?) Nebo je myšlen úplně někdo jiný?
        I ten, kdo neumí vařit, má právo se ve slušnosti vyjádřit ke kvalitě jídla.

Komentář

Agatko,tak to jsi mě dostala! Vždy jsme řešili jen to,že to byl J. Janeček. To že jsou dva mi opravdu uniklo! Jsem to hlava dubová! Tímto se všem zmiňovanym
          omlouvám!
          www.klauby.stranky1.cz
          www.tomas-kostka.com

Komentář

Agatko,tak to jsi mě dostala! Vždy jsme řešili jen to,že to byl J. Janeček. To že jsou dva mi opravdu uniklo! Jsem to hlava dubová! Tímto se všem zmiňovanym
            omlouvám!
            www.klauby.stranky1.cz
            www.tomas-kostka.com

Komentář

Mnohokrát v životě jsem hájil něco, či někoho a vůbec se to mé osoby a mého života nijak netýkalo... Staral jsem se o věci, o které by se měli starat jiní, protože jsem to považoval za správné a věci prospěšné... Zatímco někteří "noví" se celoživotně vyžívají jen v tlachání na ewrc... To za prvé... Někdo "novej" tady káže o svobodách a zřejmě i o nějaké demokracii, ale jemu samotnému to moc asi nevoní... Nesnáší jakýkoliv cizí názor a vždy jen ten jeho je správný... A samozřejmě nikdo nemá právo na svůj názor, protože jediná pravda je ten "novej" názor... To za druhé... No a za třetí, dovolil jsem si napsat něco o nesmyslném ničení starých fotek, o překrucování historie... Někdo "novej" ale okamžitě začne vytahovat něco jiného k pošpinění mé osoby... Asi má zažité metody z 50. let, tak se to dělávalo, jak jsem se dočetl... Nebo je to už trochu paranoidní, na návštěvu odborného lékaře...

Komentář

Josefe, můžete prosím poslat link na ta fóra s rozmazanými fotografiemi? Přijde mi to fakt přitažené za vlasy. Jsem tzv. nevěřící Tomáš a dokud neuvidím, neuvěřím. A kde ta cenzura reklamy myslíte vzniká? Na straně fóra, nebo na straně vkladatele?

Komentář

Koukám že Josef Vrátil nemusí Novýho.Sice nevím co mezi nima proběhlo,ale je to zajímavé.Ještě si počkám na vyjádření od Novej i když jsem si přečetl je poslední komentář v tomto tématu.Asi se nemají rádi.T\yk prosím Josefa,aby mi poslal link na ty fóra.

Komentář

Já myslí že je to naopak.Že Novej pana Vrátila.A na rovinu musím říct,že osobní útoky do diskuse nepatří.Na takový věci tady Pepa Koukola založil link Novej-Vrátil.Diskuse (z lat. discussio od dis-quatere, pře-třásat, zkoumat, diskutovat)!! Všechno je asi tím víc umocněný,že pan Vrátil je členem FAS.Pan Vrátil rozhodně o aut. sportu přehled má a alespoň já s jeho názorama nemám problém.Naopak ho obdivuju,že se jako jedinej z FAS trpělivě a přez útoky snaží vysvětlovat různý problémy a diskutovat.Ostatní si myslí o pr..li a jsou v klidu.O ně se nikdo neotře.Jestli někdo někomu šlápl na kuří oko,tak se kolem něj nemusí vytvářet atmosféra blba,kterej mele a ničemu nerozumí.Na to je život příliš krátkej a problémy v něm jsou daleko závažnější a důležitější.

Komentář

Starej pes,moc pěkně napsaný!
                      www.klauby.stranky1.cz
                      www.tomas-kostka.com

Komentář

Starej pes,děkuju za vysvětlení a uvedení na pravou míru.Já tyto pány neznám a nevěděl jsem proč to tak mezi nima je.Co dělá Vrátil už vím,jen nevím nic o Novej.

Komentář

Původně odeslal instinkTT Zobrazit příspěvek
                          Josefe, můžete prosím poslat link na ta fóra s rozmazanými fotografiemi? Přijde mi to fakt přitažené za vlasy. Jsem tzv. nevěřící Tomáš a dokud neuvidím, neuvěřím. A kde ta cenzura reklamy myslíte vzniká? Na straně fóra, nebo na straně vkladatele?
                          Zkuste si dát do googlu "forum auto" a objeví se francouzské stránky... Tam je sekce sport

Komentář

instinktTT: Já si koupil DVD Dakaru, jak se prodávala ta edice asi před rokem a první díl je taky s rozmazanýma reklamama...absolutně znehodnocený dokument. :-(

Komentář

Ad tabáková reklama na starých fotkách: hned na úvod je psáno na těch francouzských stránkách toto (přeloženo automatem):

Ahoj všichni,
                              jsme Vás informovali, že nemůžeme přijmout obrázky s čitelně značkou tabáku (včetně archivních záběrů z motorsportu).
                              Uvědomujeme si, že debata je široká mezi tím, co je reklama, nebo ne. Nicméně, musíme pracovat s těmito obrázky podle právních předpisů platných ve Francii.
                              Žádáme vás, abyste v budoucnu rozmazávali obraz nebo značky viditelné na fotografiích, které můžete publikovat.
                              Jste odpovědní za obrázků, které posíláte, a proto vás žádáme, abyste tento požadavek respektovali. Pokud se staré snímky objevují na fóru a obsahují značky cigaret a tabákových výrobků, děkuji pošlete mi MP adresu subjektu.

No jestli to přejde i k nám, to se teda máme na co těšit...

Komentář

Jenom další „zhovadilost“ z předpisů EU, s Francií vpředu …
                                Snad se to zase někdy změní k lepšímu.
                                Jde to rychleji, než jsem čekal.

Komentář

Working...
                                X