Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Závody do vrchu

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

Re: Závody do vrchu

http://bandy3.rajce.idnes.cz/Ustecka_21_-_28-29.5.2011/
    Nějaké foto z dnešní Ústecké 21. Na startu 4 vozy WRC, Drotár parádní jízda.

Komentář

Re: Závody do vrchu POZVÁNKA NA ECCE HOMO

31. ročník Mistrovství Evropy v závodech automobilů do vrchu

[COLOR="Red"]Ecce Homo Šternberk[/COLOR]
      [COLOR="Blue"]11.-12.6.2011[/COLOR]

SOBOTA 11.6.2011
      08:00 – 16:00 Oficiální tréninkové jízdy

NEDĚLE 12.6.2011
      08:30 Slavnostní zahájení závodu
      09:00 – 12:35 1.jízda závodu
      12:45 – 16:25 2.jízda závodu
      18:00 Vyhlášení vítězů (Hl.náměstí)

Opět přijede obhajovat rekordní čas [COLOR="Red"]Simone Faggioli [/COLOR] a rychlí [COLOR="Blue"]Fausto Bormolini[/COLOR]
      > ŠkodaMotorsport <

Komentář

A asi nejnabitější startovní pole co pamatuju
        http://www.eccehomo.cz/akce/mistrovs...-prihlasenych/

Komentář

Jo, je to mazec, přes 30 kousků, než začnou plecháče. Škoda, že jsem v časové krizi, ale snad tam stihnu zajet a udělat prohlídku depa a kouknout na nějakou tu jízdu. Jsem zvědavý, jak si povede Madrian s KTM. V Berg Cupu se docela zabydlel v první patnáctce.

Komentář

Ve Šternberku bydlí muj otec, že by jsem se skočil na návštevu ? Ta startovka je luxusní

Komentář

A kdo to má do Šternberka daleko, může se přijet kouknout na Koráb.
              Zde je startovka:http://www.edda.cz/mscrdovrchu/index...te/jezdci&t=54 za pozornost určitě stojí obsazení historických tříd.
              Jede se po čtyřech závodních jízdách v sobotu a v neděli. Zvláštní ustanovení:http://www.edda.cz/mscrdovrchu/index...detail&id=1374

Komentář

Adriano2 : Určitě si to nesmíš nechat ujít, protože tak nabitá startovka není na žádném jiném závodu ME. Já Šternberk mám jen 21 km takže super.
                Ale mohlo by tu být ještě nějáké auto S2000 (např. Grzyb na Babe)
                > ŠkodaMotorsport <

Komentář

s tim bych nepočítal, vozy S2000 se na vrchy zrovna moc nehoděj
                  eWRC.cz Motorsport - - - RBRplus

Komentář

Grzyb loni na Babe jel výborně. I ta dvoutisícovka na vrchařské trati vypadala dobře. A co letos, pojede se vůbec Baba?? Měli tam nějaké problémy s povrchem. Jednu chvíli byly i vyškrtnuti, ale dle www.cenaslovenska.com/ by se něco konat mělo.

Sorry!!! Předloni.
                    Naposledy upraveno pejda; 09-06-11, 16:39. Důvod: používej tlačítko "Uprav"!

Komentář

Viking Grzyb jel loni na Babe, a cetl jsem ze se tu uz nepojede ,nova vlada nechce dat finance na opravu cesty ,tak radeji zakazala sport na teto ceste,no pak byli protesty a nevim jak to dopadlo

Komentář

Hmmm. A býval tam i prezident SK. No škoda!!! Drotár, Malý & Subaru... super podívaná...

Komentář

Ale podle te webovky se jede ,tak protest asi uspel Je to domaci trat Presskamu a Studenicovcov,tak to nesmi zaniknout

Komentář

Dle webovky joo, ale další info je problém najít. Škoda, že vrchaři nemají taková fóra jako jsou na ewrc. Jinak doporučuji ubytování v Pezinku na internátu u hřiště za pár éček, hned naproti restauraci asi 100m od koupaliště. A k závodům: skvělá podívaná, servis, obsazení... Snad letos opět vyrazíme stejně jako loni i předloni.

Komentář

Automobilový sport přišel o dalšího skvělého jezdce. Georg Plasa dnes podlehnul zraněním způsobeným během nehody při závodu v Italském Rieti.
                              Čest jeho památce

Komentář

Jezdí mi mráz po zádech. V kopcích je to už několikátý průser za poslední 2 roky. Do toho jeden úspěšný jezdec historických vozidel (Robin Bořke) zahynul při motocyklovém závodě asi před měsícem. Je toho v těch kopcích poslední dobou nějek moc...

Komentář

Working...
                                X