Oznámení

Collapse
No announcement yet.

FAS

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

Re: FAS

Tak konečně se někdo tomu FASu vzepřel a jsem zvědavej co budou soudruzi dělat,jakého si seženou právníka.Není náhodu právníkem soudruh Štěpán?

Komentář

Zdravím, četl jsem si dopis T. Drásty a velice souhlasím což asi každý se zdravím rozumem. Jedna podobná, záležitost na školení jsem byl informován že se do budoucna počítá asi stím že ochranné klece budou moci vyrábět pouze autorizovaní výrobci, při této příležitosti byli posluchačům předsunuta jména jako Najman, Grabiec, Dlouhý a Němec. Zvedl jsem ruku a chtěl jsem vědět jaké jsou stanovy pro získání tohoto statutu bylo mi řečeno že dotyčný musí vyrobit dvacet aut, mít svářečák, mašinu na výrobu oblouků a zaplatit dest tisíc. Všechno chápu pouze mi nebylo jasné v jaké podobě chtějí důkaz že jsem dvacet aut vyrámoval jestli je mám vyfotit nebo snad postavit na fotbalovém stadionu do řady nebo co. Tak prý ne že oni si ty auta prohlídnou na závodech, nato jsem řekl že vozidla která jsem dělal se účastní buď okruhových závodů Le brno,Most atp. nebo Berg cup a jiných soukromých závodů nato se mi doslova vysmáli že hobíčkáři je nezajímají. Což je podle mě jedno pokud se jim jedná o konstrukci jako takovou, navíc nemohu ovlivnit kde majitel bude jezdit. Za další pokud toto bude platit nebude možné licenci na výrobu klecí získat protože ode mě klec nikdo chtít nebude a proto já dvacet klecí nikdy nebudu moct vyrobit to je neprolomitelný kruh monopolu nebo kartelu či co a toto je podle mě důležité pochopit a vzít jako další jasný signál kdo se tady o co vlastně snaží nebo kdy snažil. respektive tady to asi každý chápe.
      Naposledy upraveno nellospeed; 01-08-10, 23:52.

Komentář

Zajímavý je, že někomu licenci, už vrátili a Tomášovi třeba ne...To mi hlava nebere....

Komentář

nellospeed: Já myslím, že je každému jasné, že FASu jde hlavně o těch deset tisíc, co musí zaplatit ten budoucí autorizovaný výrobce

Komentář

Re: Jänner Rally 2012

To máš pravdu , ale stejně nechápu proč to FAS takto udělal . Sice to je soutěž hezká , především když je sníh , ale pro naší špičku většinou problémová ze známých důvodů .
            Pepa (Josef Koukola , napsal vlastní rukou svoji myšlenku i názor, za případné hrubky a překlepy se omlouvá)

Komentář

Pepo někdo tu už psal,že jde o peníze,které Rakušáci dají za to Fasu.
              Leon TDI Evo I Powerplus 764, Turbo 96 Kw,chip Dieselpower

Komentář

Já vím , ale komu to pomůže , to je to podstatný . Jezdcům to spíš přináší problémy .
                Pepa (Josef Koukola , napsal vlastní rukou svoji myšlenku i názor, za případné hrubky a překlepy se omlouvá)

Komentář

"No hlavně jejim kapsám,o jezdce přeci nejde " Ale na druhou stranu pro nás diváky to bude určitě zajímavější. A s těmi jezdci máš jistě pravdu.
                  Leon TDI Evo I Powerplus 764, Turbo 96 Kw,chip Dieselpower

Komentář

Jejim kapsám asi ne , ale spíš pokladně FAS . Jako pro diváky určitě , jen by mě zajímalo kolik našich jezdců ze špičky tam pojede . Pro ně to je další nákladná položka . Jízda na sněhu má svoje kouzlo , ale jen za určitých podmínek . FAS má svoji strategii a ví co dělá.....

Komentář

Josef, tu poslední větu nemyslíš vážně, viď ?:-)
                      Když něco NIKDE nemůžu najít, zkusím se podívat na OFICIÁLNÍ stránku té soutěže a kupodivu budu překvapen, že to tam JE

Komentář

Když tam v té větě jsou tečky , tak to znamená ironii . Ty si myslíš že bych to myslel vážně . Já určitě ne , však mě znáš .

Komentář

Když je za větou smajlík s mrkajícím okem, tak to znamená ironii. Ty si myslíš že bych to myslel vážně. Já určitě ne, však mě znáš :-D
                          Když něco NIKDE nemůžu najít, zkusím se podívat na OFICIÁLNÍ stránku té soutěže a kupodivu budu překvapen, že to tam JE

Komentář

Dobrá , budu smajlíkovat. Jenže já tohoto smajlíka používám i k jiným účelů . Ale stejně ten FAS je dobrej .....

Komentář

Tak by mě zajímalo , jak bude FAS hodnotit letošní , dobře zajištěnou , Valašku .

Komentář

Tak to asi nejsi sám,ale pochybuju že se to někde zveřejní.Možná že udělají jen bububu a bude to.Přeci pořádání MMČR je finančně náročný a nikomu se do toho asi nechce,tak FAS přeci nebude házet klacky pod nohy.Každopádně to byla organizačně spackaná soutěž.

Komentář

Working...
                                X