Oznámení

Collapse
No announcement yet.

FAS

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

Re: Miroslav Jakeš

Už mě ani rýpání nebaví, ale tak... Kde najdu ten sazebník, který neumožňuje talentovi pomoct tak, že by to poznal?
    (celkový roční průtok autoklubem zhruba vím)

Komentář

Jene, ty, takovej mazák?
      http://www.autoklub.cz/show.php?page...dex.htm&asoc=2
      nebo přímo:
      http://www.autoklub.cz/acr/fasacr/ra...lly_souhrn.pdf
      Když něco NIKDE nemůžu najít, zkusím se podívat na OFICIÁLNÍ stránku té soutěže a kupodivu budu překvapen, že to tam JE

Komentář

Toto neberu jako odpověď na moji otázku. Tady píšou, kolik vyplatili. Já hledám předpis, který říká jak to musí být, proč to tak musí být, proč to nemůže být třeba jinak, proč o tom musí rozhodovat ten a ne třeba onen...
        Mně konkrétně ani tak nejde o příspěvek na reprezentaci, jako o podporu talentované mládeže, což je taky dotační titul MŠMT. Po penězích ze SAZKY už se neptám...

Komentář

Teď bys snad mohl ještě vysvětlit co znamená ta "úspěšnost" aby sme si udělali nějaký ten obrázek v těch chechtákoch na které jiní nemaj nárok.

Pro "Novej"
          Naposledy upraveno hujer; 23-04-12, 21:36. Důvod: Nechca
          Sportu zdar a Rally zvlášť!!

Komentář

Kucí, si děláte snad perd.., ně? Já vám mám vysvětlovat kroky oOpletalky? To ani jeden z vás nemůže myslet vážně
            Když něco NIKDE nemůžu najít, zkusím se podívat na OFICIÁLNÍ stránku té soutěže a kupodivu budu překvapen, že to tam JE

Komentář

Když jsem byl členem autoklubu, tak jsem tu otázku vážně myslel. A dokonce jsem žil v iluzi, že jako člen mám právo na odpověď.
              Ale ty rodiny, co to tam obhospodařují, mají názor jiný, a to na věčné časy...

Komentář

Opět narážíme na činnost FAS a ta je bohužel taková , dokud nedojde k radikální změně ve vedení tak to bude mít stejný směr . Pro ně dobrej a pro příznivce tohoto sportu špatnej .
                Pepa (Josef Koukola , napsal vlastní rukou svoji myšlenku i názor, za případné hrubky a překlepy se omlouvá)

Komentář

Původně odeslal JanO Zobrazit příspěvek
                  Když jsem byl členem autoklubu, tak jsem tu otázku vážně myslel. A dokonce jsem žil v iluzi, že jako člen mám právo na odpověď.
                  Ale ty rodiny, co to tam obhospodařují, mají názor jiný, a to na věčné časy...
                  Mám podobný názor, to se nebavím o tom, kolik přišlo zpět :-) Pamatuju si, když jsem sedm let zpátky koukal na to samé a pak jsem se ptal jednoho činovníka nejmenovaného klubu, kolik dostali na úpravu tratí. Odpověděl číslo poloviční vykázaným penězům a pátráním jsem se dopátral k tomu, že druhá půlka byla vyplacena jedné stavební firmě ze Strakonic na úpravu tratí. Ejhle, ta samá firma stavěla Ječmínkům barák....těším se na ten slibovaný audit, pokud již nebude zameteno, nebo zrovna nevzplane archív :-)
                  Hlavně se večer nebát a mít aspoň mačetu....

Komentář

A věříš tomu auditu ? Ono těch vzplání archivů bylo a ještě bude . A ta firma stavěla barák dřív , než opravovala tratě ?
                    Pepa (Josef Koukola , napsal vlastní rukou svoji myšlenku i názor, za případné hrubky a překlepy se omlouvá)

Komentář

A potřebujeme vlastně FAS?? Nešlo by to zastřešit jinou organizací, která by neměla bafuňáře ještě z dob komunismu, měla by důvěryhodnej audit a hlavně by dělala něco pro rally??? Vždyť FAS je vlastně takovej náš promotér, měl by být nápomocen jezdcům, pořadatelům, divákům, ale není na něj slyšet kloudnýho slova..

Komentář

Správná otázka , FAS nikdo nepotřebuje . Jen to zkrátím , FAS byl a bude . S tím nikdo nic neudělá , copak se dá něco dělat se soukromou firmou ?

Komentář

FAS sám o sobě by asi nikomu nevadil, kdyby opravdu fungoval jako federace a ne jako soukromý podnik.
                          Abych nikomu nepodsouval nějaké moje zcestné názory, není problém si ve slovníku nebo na internetu najít slovo „federace“ a ujasnit si pravý význam tohoto slova. Pak zcela jistě nebude možné souhlasit s tím, že Federace automobilového sportu, která má řídit motoristický sport v naší zemi, je zcela a neomezeně v područí pár lidí z Prezídia Autoklubu ČR, že její personální obsazení probíhá tak, že členové Prezídia AČR jmenují sami sebe do Výkonného výboru Federace automobilového sportu. V čem potom je ta federace? To máme v republice jen jeden jediný subjekt, aktivně zapojený do motoristického sportu? Proč nejsou ve federaci podle nějakého klíče a samozřejmě volbou zastoupeny i ty ostatní aktivní subjekty? Když pro nic jiného, tak proto, že přes tuto instituci protékají do sportu veřejné peníze ze státního rozpočtu.
                          Úplně stejná situace je se „Svazem rally“, který je také přímo jmenován Prezídiem AČR. Skutečnému významu slova „svaz“ tento stav přímo odporuje, naopak ale velmi vyhovuje těm, kteří jsou přisátí na veřejné peníze a sami rozhodují, kdo z nich kolik dostane.
                          Může se za tohoto stavu někdo divit ministerstvu školství, že váhá do tohoto „systému“ pustit veřejné peníze?

Komentář

Tak do soukromé firmy se těžko pouští veřejné peníze . Tomu se nemůžeme divit . Že FAS proti tomu bojuje , nedívím se . Ono se těžko přichází o část korýtka ..........
                            Proč se pustil do boje Abrahám a z jakého důvodu ?

Komentář

Pánové,myslím si že tu ztrácíme čas diskutováním o této skupině lidí.Je vidět,že oni si jedou svým směrem a z tohoto směru neupustí.To by se musela stát nějaká revoluce a ta určitě nepřijde.

Komentář

Tatíček se stará…
                                (a máme tu nového zaměstnance Autoklubu ČR)
                                http://www.autoklub.cz/acr/karting/2...ce_o_zmene.pdf
                                Jenže je tam už těch tatíčků povíc, takže cesta vzhůru vede trošku oklikou.
                                Výkonný výbor Asociace kartingu AČR teď uzavře promotérskou smlouvu s Mediasportem (za obě smluvní strany se může podepsat Filípek) a jedemééé

Komentář

Working...
                                X