Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Novej - Vrátil

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

Re: Novej - Vrátil

Dlouho jsem přemýšlel , zda jsem udělal dobře založením tohoto vlákna a dnes vím , že ano .
    Pepa (Josef Koukola , napsal vlastní rukou svoji myšlenku i názor, za případné hrubky a překlepy se omlouvá)

Komentář

Já také děkuji za odpověď! Jasná a srozumitelná, sedla ... jak se říká ... jako prdýlka na hrnec!
      Ad Josef: mě se tahle místnost od samého založení líbila, protože oba její hlavní protagonisté mají co říct a je škoda, když energii ztráceli ve sporech. A teď je vidět, možná se pletu, slušný progres. A Ty na tom máš výrazný podíl. Takže díky Tobě, Novýmu a panu Vrátilovi!
      Rychlá šunka znamená tohle http://www.caterham.co.uk/assets/htm...deo_large.html

Komentář

Nemohl jsem se dívat na jejich komentáře v některých tématech , protože jsem v nových příspěvcích očekával novinky k tématu . Jenže se to většinou tématu tolik netýkalo , ale spíš vzájemných slovních dohadů o jejich názorech na toho druhého . Tady mají prostor a když se v něm objeví nový příspěvek , tak víme co můžeme očekávat a někdy může dojít k překvapivému příspěvku . Věřím , že jich bude co nejvíc .
        Pepa (Josef Koukola , napsal vlastní rukou svoji myšlenku i názor, za případné hrubky a překlepy se omlouvá)

Komentář

V mém případě se hluboce mýlíš, pokud si myslíš opak, prosím důkaz. Díky.
          Původně odeslal Koukola Josef Zobrazit příspěvek
          Jenže se to většinou tématu tolik netýkalo , ale spíš vzájemných slovních dohadů o jejich názorech na toho druhého.
          Když něco NIKDE nemůžu najít, zkusím se podívat na OFICIÁLNÍ stránku té soutěže a kupodivu budu překvapen, že to tam JE

Komentář

Původně odeslal Novej Zobrazit příspěvek
            Abychom se vrátili k hlavním protagonistům vlákna, tak sem přidám odkaz na diskuzi, která spěje k uzavření a prosím, aby ji admini uchovali a přidali sem, coby jeden z důkazů kvalit obou protagonistů tohoto vlákna:
            http://www.ewrc.cz/ewrc/show.php?id=18622#kom

Možná by i stálo za to, rozšířit název tohoto vlákna? Pokud proti tomu nebude boschí hlas ;-)

"A já si myslel, že jsem jediný (plus několik, zde nezůčastněných lidí), kdo lituje setkání a komunikace s Vrátilem :-) Jsou lidi s nimiž je radost se vidět a jsou lidi, s nimiž je lepší naložit, jako s lopatkou žhavého popela ::==) Kdo nesouhlasí, stává se Nikým, Někým, nebo dokonce chudáčkem (je víc použitých výrazů) a světe div se, nick Vrátil žije dál, stejně jako č.5 Skol!RINK:"
            Primo tady ty slizoune... Aby bylo jasno, ja nemam rad ani jednoho z vas

EDIT: Jo tak, ono to je mysleny ohledne fora, takze urcite namitnes, ze v diskuzi pod clankem to je neco jinyho. Ono ve foru by se urcite taky neco naslo, ale zverejnovani nejakejch dukazu proti tobe je stejne uplne zbytecny, tak na to dlabu.
            Naposledy upraveno Kenny_pce; 14-04-12, 12:12.

Komentář

Milane , nechce se mi hledat . Ostatní čtenáři to viděli a mě stačí níže uvedená citace , kde se hovoří o vzájemných sporech .
              Původně odeslal Rychlá šunka Zobrazit příspěvek
              Já také děkuji za odpověď! Jasná a srozumitelná, sedla ... jak se říká ... jako prdýlka na hrnec!
              Ad Josef: mě se tahle místnost od samého založení líbila, protože oba její hlavní protagonisté mají co říct a je škoda, když energii ztráceli ve sporech. A teď je vidět, možná se pletu, slušný progres. A Ty na tom máš výrazný podíl. Takže díky Tobě, Novýmu a panu Vrátilovi!

Komentář

Původně odeslal Kenny_pce Zobrazit příspěvek
                Primo tady ty slizoune... Aby bylo jasno, ja nemam rad ani jednoho z vas
                Tvé milostné preference mě těší (v opačném případě bych se cítil nesvůj), ale oslovením jsi mě přesvědčil, žes ještě nedospěl a že jsem se nemýlil (což se mi jinak tento týden stalo hned několikrát). Někdo dospělejší by ti mohl vysvětlit význam slova "většinou", což platí i pro JK a RŠ (u nich je to spíše trablík se statistikou).
                Naposledy upraveno Novej; 15-04-12, 07:31.
                Když něco NIKDE nemůžu najít, zkusím se podívat na OFICIÁLNÍ stránku té soutěže a kupodivu budu překvapen, že to tam JE

Komentář

Working...
                X