Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Novej - Vrátil

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Novej
    replied
    Re: Novej - Vrátil

Původně odeslal Kenny_pce Zobrazit příspěvek
    Primo tady ty slizoune... Aby bylo jasno, ja nemam rad ani jednoho z vas
    Tvé milostné preference mě těší (v opačném případě bych se cítil nesvůj), ale oslovením jsi mě přesvědčil, žes ještě nedospěl a že jsem se nemýlil (což se mi jinak tento týden stalo hned několikrát). Někdo dospělejší by ti mohl vysvětlit význam slova "většinou", což platí i pro JK a RŠ (u nich je to spíše trablík se statistikou).
    Naposledy upraveno Novej; 15-04-12, 07:31.

Zanechat komentář:

• Koukola Josef
    replied

Milane , nechce se mi hledat . Ostatní čtenáři to viděli a mě stačí níže uvedená citace , kde se hovoří o vzájemných sporech .
    Původně odeslal Rychlá šunka Zobrazit příspěvek
    Já také děkuji za odpověď! Jasná a srozumitelná, sedla ... jak se říká ... jako prdýlka na hrnec!
    Ad Josef: mě se tahle místnost od samého založení líbila, protože oba její hlavní protagonisté mají co říct a je škoda, když energii ztráceli ve sporech. A teď je vidět, možná se pletu, slušný progres. A Ty na tom máš výrazný podíl. Takže díky Tobě, Novýmu a panu Vrátilovi!

Zanechat komentář:

• Kenny_pce
    replied

Původně odeslal Novej Zobrazit příspěvek
    Abychom se vrátili k hlavním protagonistům vlákna, tak sem přidám odkaz na diskuzi, která spěje k uzavření a prosím, aby ji admini uchovali a přidali sem, coby jeden z důkazů kvalit obou protagonistů tohoto vlákna:
    http://www.ewrc.cz/ewrc/show.php?id=18622#kom

Možná by i stálo za to, rozšířit název tohoto vlákna? Pokud proti tomu nebude boschí hlas ;-)

"A já si myslel, že jsem jediný (plus několik, zde nezůčastněných lidí), kdo lituje setkání a komunikace s Vrátilem :-) Jsou lidi s nimiž je radost se vidět a jsou lidi, s nimiž je lepší naložit, jako s lopatkou žhavého popela ::==) Kdo nesouhlasí, stává se Nikým, Někým, nebo dokonce chudáčkem (je víc použitých výrazů) a světe div se, nick Vrátil žije dál, stejně jako č.5 Skol!RINK:"
    Primo tady ty slizoune... Aby bylo jasno, ja nemam rad ani jednoho z vas

EDIT: Jo tak, ono to je mysleny ohledne fora, takze urcite namitnes, ze v diskuzi pod clankem to je neco jinyho. Ono ve foru by se urcite taky neco naslo, ale zverejnovani nejakejch dukazu proti tobe je stejne uplne zbytecny, tak na to dlabu.
    Naposledy upraveno Kenny_pce; 14-04-12, 12:12.

Zanechat komentář:

• Novej
    replied

V mém případě se hluboce mýlíš, pokud si myslíš opak, prosím důkaz. Díky.
    Původně odeslal Koukola Josef Zobrazit příspěvek
    Jenže se to většinou tématu tolik netýkalo , ale spíš vzájemných slovních dohadů o jejich názorech na toho druhého.

Zanechat komentář:

• Koukola Josef
    replied

Nemohl jsem se dívat na jejich komentáře v některých tématech , protože jsem v nových příspěvcích očekával novinky k tématu . Jenže se to většinou tématu tolik netýkalo , ale spíš vzájemných slovních dohadů o jejich názorech na toho druhého . Tady mají prostor a když se v něm objeví nový příspěvek , tak víme co můžeme očekávat a někdy může dojít k překvapivému příspěvku . Věřím , že jich bude co nejvíc .

Zanechat komentář:

• Rychlá šunka
    replied

Já také děkuji za odpověď! Jasná a srozumitelná, sedla ... jak se říká ... jako prdýlka na hrnec!
    Ad Josef: mě se tahle místnost od samého založení líbila, protože oba její hlavní protagonisté mají co říct a je škoda, když energii ztráceli ve sporech. A teď je vidět, možná se pletu, slušný progres. A Ty na tom máš výrazný podíl. Takže díky Tobě, Novýmu a panu Vrátilovi!

Zanechat komentář:

• Koukola Josef
    replied

Dlouho jsem přemýšlel , zda jsem udělal dobře založením tohoto vlákna a dnes vím , že ano .

Zanechat komentář:

• Novej
    replied

Obvykle mě moc netěší, když se spletu, ale tentokrát je tomu jinak a děkuju Vrátilovi za jasný a otevřený názor bez vytáček.
    Původně odeslal Novej Zobrazit příspěvek
    ale jsem člověk omylný...

Zanechat komentář:

• Frantisek
    replied

Já osobně panu Vrátilovi děkuju za jeho příspěvek.Máme tu další názor od člověka,který tomuto sportu rozumí,především z pozice sportovního komisaře.Sice nebyl přímým účastníkem,pročetl si různé diskuze včetně článku od ředitele (možná bývalého).

Zanechat komentář:

• Josef Vrátil
    replied

Myslím, že je opravdu na místě a předem říct, že jsem tam fakt nebyl, takže se mohu zamýšlet jen nad tím, co jsem slyšel a četl. Ihned po rallye jsem mluvil s několika lidmi, co tam byli, včetně zástupce AJR... Neslyšel jsem ani jedno pozitivní vyjádření a to je na pováženou... Vyjádření ředitele rallye mě slušně řečeno překvapilo... Předně, nemám rád takovou tu "protiargumentci", že nikdo nevíme, co to je, organizovat rallye... Myslím, že spousta z nás to ví, nebo má nějakou představu... A já si myslím, že hrubé chyby v itineráři, v organizaci soutěže, v časovém harmonogramu, nevhodně zvolená servisní zóna a tak dále, to přece nemá nic společného s tím, že je těžké rallye zorganizovat, že jsou složitá jednání na obecních úřadech, nebo že se rallye jede moc brzy... Zaráží mě, že z více stran vím o událostech na RZ3 (doufám, že se nepletu...), o autobuse, který přece vidělo dost a dost lidí a tak dále a najednou se dozvíme od ředitele, že prostě Pech nechtěl startovat a že erzeta byla naprosot čistá, v pořádku... To je poněkud zarážející, slušně řečeno... Osočit jezdce, účastníky, že si bordel kolem servisní zóny zavinili/udělali sami, je velmi laciné... To je to nejjednodušší... Ale přece něco organizuji, mám nějaké pořadatele a tak dále, nebo se mýlím? Že Kresta krade chemické einclíky, to je spíš už úsměvné, tragikomické... Nevím... Fakt nevím... Vyslechl jsem si pár názorů a poznatků, četl jsem vyjádření AJR, četl jsem vyjádření ředitele a diskuzi pod ní a to je tak asi vše... Neměl jsem a nemám čas zjišťovat další a další nějaké poznatky... Pokud by měla být jen polovina toho všeho, co jsem slyšel, pravda, pak je to opravdu na pováženou... A já nemám důvod svým kamarádům, kteří tam byli, nevěřit... Navíc se to do puntíku shoduje s prohlášením AJR a to vyšlo později, než jsem já to všechno slyšel... To je jen stručně moje zamyšlení se nad věcí... Nechci a nemohu dělat závěry, když jsem tam nebyl, na vlastní oči to neviděl... Ale i tak mám ze všeho hodně nepříjemný pocit, cítím jakýsi šířící se zápach...

Zanechat komentář:

• Frantisek
    replied

Každopádně by měl zde prezentovat svůj názor.Už jen z pohledu sportovního komisaře a trochu nás uvést do skutečnosti,a to bez návaznosti na vztah Novej-Vrátil.

Zanechat komentář:

• Novej
    replied

Pokud Vrátil neodpoví ve stylu: Nebyl jsem tam, nemohu soudit (udělal to už mockrát), pak se těším taky a rád si přečtu, jak by podobné situace řešil on, coby sportovní komisař. Je mi ale jasné, že by si tím moc přízně u sporťáků (a nejen u nich) z Valašky nezískal, takže spíš čekám mlčení, nebo již avizovanou odpověď, ale jsem člověk omylný...

Zanechat komentář:

• Rychlá šunka
    replied

Oprašuji tuhle místnost ...nesměle... s dotazem na pana Vrátila, neboť by, asi nejen mě, zajímal jeho názor na organizaci VR 2012. Kolega Novej se už vyjádřil. Můj dotaz není v žádném případě snahou o nějaké "popichování", ale je motivován obyčejnou zvědavostí.
    Naposledy upraveno Rychlá šunka; 11-04-12, 22:48.

Zanechat komentář:

• Koukola Josef
    replied

Tak se mi to líbí .
    Vrátil nás seznámil s tím co dělá , v čem se pohybuje , vysvětlil nám některé pojmy a i jak to probíhá na Svazu rallye . Prostě mluví o faktech a skutečnostech .
    Naposledy upraveno Koukola Josef; 26-02-12, 12:05.

Zanechat komentář:

• Josef Vrátil
    replied

Původně jsem neměl chuť sem nic psát... Nejde vůbec o žádnou samochválu, z čehož jsem tu obviňován, ale o konstatování věci. Stejně jako vykonstruované útoky, na které jsou tady všichni už asi zvyklí... Myslím, že jsem pro ten český motorismus udělal mnohem víc, než ten vytrvalý a statečný "nový" kritik a hrdina... "Novej" Bůh českých rallye záměrně zapomíná na spoustu podstatných věcí, že například být členem Svazu rallye ještě vůbec neznamená to, MOCI něco změnit... On totiž asi zcela záměrně nic neví o té "demokracii", že se hlasuje a že sebelepší návrhy mohou být přehlasovány a smeteny ze stolu... Stejně tak záměrně nic neví o tom, že o všech podstatných věcech rozhoduje výkonný výbor a zcela podobně s předchozí informací, sebelepší návrhy na cokoliv klidně smete ze stolu... Podobně ve svých tradičních útocích velmi rád ignoruje i třeba to, že na každé rallye jsou tři sportovní komisaři, neboli sbor sportovních komisařů, že nerozhoduje jeden, ale tři a hlavní slovo má vždy ten hlavní sportovní komisař... Ale taková fakta se do jeho demagogie, osobní nenávisti a "svaté války" nehodí, tak prostě neexistují... Ono totiž pustit se do starých slovutných činovníků je nad jeho rétorickou "odvahu", navíc, co kdyby po nich ještě někdy něco potřeboval, že...
    Starej pes: Dovolil bych si malinko poopravit jedno... Nejsem členem FASu, jsem jen sportovním komisařem s licencí... Ale to asi není podstatné. Možná se to dá brát jako členství ve FASu... Ale obdobnou kartičku mají všichni jiní činovníci, nebo samozřejmě i jezdci, kartičku s logem AČR... No a dovolil jsem si tady vždy jen tu pošetilost, vyjádřit nahlas svoje názory. Názory na kohokoliv a cokoliv. Počínaje Schwarzem, konče třeba FIA. Nikdy jsem kvůli ničemu nehájil žádnou organizaci, pouze můj osobní názor mohl být v rámci té které problematiky shodný s tím "oficiálním" a ti, kdo se opravdu zajímají a ví, tak by mohli potvrdit, že moje názory byly dost často zcela opačné, než ty "oficiální"... Nebojím se říct svůj názor a nepovažuji za nic nemravného, mít jiný názor, než většina, než oficiální místa, nebo než má třeba "Novej" Bůh českých rallye...

Zanechat komentář:

Working...
X