Oznámení

Collapse
No announcement yet.

AČR a motocyklová sportovní autorita

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• AČR a motocyklová sportovní autorita

Vím, že to patří spíš na jiné stránky přesto sledujete téma Převzetí sportovní autority FIM v české republice a co si o tom myslíte. Doplním, že o sportovní autoritu má přijít AČR a novým držitelem má být dle ministra Dobeše ČSMS s prezidentem Karlem Abrahamem.
    Naposledy upraveno dan krob; 02-11-11, 18:02. Důvod: doplnění
    dan krob

Re: AČR a motocyklová sportovní autorita

Už se to tu někde řešilo, ale poslední slovo bude mít FIM a navíc, automobily nemají Abraháma. Charouz do toho snad nepůjde ;-) a o nikom jiným nevím :-(
    Když něco NIKDE nemůžu najít, zkusím se podívat na OFICIÁLNÍ stránku té soutěže a kupodivu budu překvapen, že to tam JE

Komentář

Tak to se omlouvám, nějak jsem to nezaregistroval. Já byl dneska na tiskovce autoklubu a Sport 5 byl přítomen tak kdo ví
      dan krob

Komentář

Tak sportovní autoritu uhájil Autoklub, potvrzeno z Portugalska- víkendové zasedání FIMu.
        dan krob

Komentář

Zajímavý zákulisní boj

Komentář

Původně odeslal dan krob Zobrazit příspěvek
            Tak sportovní autoritu uhájil Autoklub, potvrzeno z Portugalska- víkendové zasedání FIMu.
            Tak jestli to uhájil ten komouš Ječmínek, tak to je moc špatné. Ten člověk vždy dělal jen to, na čem se mohl přiživit on, či jeho syn. Viz Sazka. Je to hrobař motorsportu.

Komentář

Tak snad nebude tak zle : http://www.motorkari.cz/motosport/si...nde-20267.html

Komentář

No vida, každý si to vykládá po svém

Komentář

Myslím, že pravda bude někde uprostřed, ale co jsem zatím viděl a jaké mám informace tak se přikláním na stranu AČR. Nadruhou stranu pokud má dojít ke změně ať k ní dojde, ale až tak za dva tři roky až se nová federace rozběhne a ukáže, že má potenciál na to vést motocyklový sport sevším všudy včetně jejich šesti svazů, nejen silnice.
                  To Gurun: Neviděl bych Ječmínka jako hrobaře motorsportu z 99 % mohou za stav v motorsportu jednotlivé federace, potažmo svazy pod federacema včetně jejich představitelů. Je třeba si uvědomit strukturu Autoklubu. Vidím to u nás v klubu v Nepomuku tam jsou tak tři lidé ze 60, kteří ví jaká je v AČR struktura a co a jak tam funguje, nebo nefunguje.
                  dan krob

Komentář

Co s člověkem, kterej úmyslně šíří nepravdivé informace?
                    Nastíním situaci 3.-4. 12. proběhl kongres FIM v Portugalsku, kde Generální sekretář FIMu informoval delegáty o neklidných stavech v některých zemích ( ve vztahu k FIMu) na prvním místě jmenoval ČR, pak Jihoafrickou republiku, Egypt, Tunis a Kanadu. Dále řekl, že bude ustanovena komise, která bude mít za úkol zmapovat situaci v těchto zemích a podá o ní zprávu. Aby v případě potřeby došlo na příštím kongresu FIMu, který se koná 1.12.2012 v Polsku k nápravě. To znamená odvolání současné sportovní autority v daných zemích a zvolení nové, nebo potvrzení stávající.
                    Ze stanov FIMu vyplívá, že odvolání a jmenování člena FIMu ( tedy držitele sportovní autority v dané zemi jak mezinárodní, tak národní) může pouze nejvyšší orgán FIMu, tudíž kongres, který se koná jednou za rok. Každá země může mít ve FIMu jen jednoho zástupce.
                    Pan Abrhám však každému říká:
                    - přijede komise z FIMu (potud je to správně) v únoru a ta rozhodne, kdo je držitelem sportovní autority
                    - budeme pořádat mistrovství ČR

Obojí, je účelová lež, protože jak jsem již uvedel ani jedno neni dle stanov FIMu možné.
                    Jen ještě uvedeu jednu věc, slyšel jsem, že ČSMS slibuje peníze, nevím odkud budou, ale z MŠMT být nemohou, protože dle metodiky MŠMT o dotacích může o dotace žádat ten kdo je minimálně tři roky registrován.
                    Naposledy upraveno dan krob; 14-12-11, 10:06. Důvod: doplnění
                    dan krob

Komentář

No Dane, byl bych opatrnej v hodnocení...každopádně ty velkej bojovník s Opletalkou jsi teď zastánce? :-) :-)
                      Hlavně se večer nebát a mít aspoň mačetu....

Komentář

Tak Dan pořádá (resp. pořádal) nejen soutěže rally, ale i závody motorek různého druhu (motokros, Nepomucký trojúhelník, sajdy?, něco dalšího?), takže asi ví, jak to chodí na Opletalce v každých dveřích

Komentář

Tak jak píše Shacki nejsou dveře jako dveře a ty blíže k výtahu mi jsou milejší , i když nesouhlasím se vším co se za nimi děje.
                          A mé hodnocení vychází ze skutečností, které mam podložené a ověřené, projev sekretáře jsem slyšel na vlastní uši a stanovy FIMu taky nejsou žádné tajemství.
                          dan krob

Komentář

Tak mám puštěnou televizi a právě tam hlásili, že FIM potvrdila změnu autority z Autoklubu na ČSMS. Začátek konce i české automobilové ASN?

Komentář

Pár řádků jsem četl odpoledne na teletexu.
                              Krátký článek: http://web.volny.cz/noviny/pel-mel/c...ny/IDC/200146/

Komentář

Working...
                              X