Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Maléry a tragédie na rally. Proč a co s tím?

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Nepamatuji se, že by mě něco v rally tak bolelo jako tahle havárka. V Lopeníku mě už tehdy nad záběry z aut, které létaly po internetu napadlo, jestli by se přece jen neměly zapojit posádky. Dát do řádů nebo ZÚ, že když posádka vidí porušení bezpečnosti, tak má právo (povinnost?) přestat závodit a v cíli RZ to nahlásit. Dokážu si představit milion více i méně racionálních námitek - nikoliv nepochopitelných - ale kdyby to mělo zabránit jenom zlomenému malíčku na ruce mladé holky, která nemá potuchy, co všechno se může stát...

Komentář

• Minimalne to nahlaseni uz obcas zafunguje. Jenze kdyby se hlasilo fakt kazdy poruseni bezpecnosti, tak se neodjede nic. V Lopeniku to podle me nebylo vylozene sebevrazedny misto, seslo se vic faktoru, blba nahoda. Kdyz jsem koukal na letosni zabery ze Semetina, tak jsem docela koukal.
      Častou chybou, kterou lidé dělají, když se snaží navrhnout něco naprosto blbuvzdorného, je podcenění vynalézavosti naprostých blbců.

Komentář

• Za tragédii při rallye má komisař podmínku, čtyři obžalované soud zprostil
        Zdroj: https://www.idnes.cz/zlin/zpravy/lop...lin-zpravy_ppr
        I ten, kdo neumí vařit, má právo se ve slušnosti vyjádřit ke kvalitě jídla.

Komentář

Working...
        X