Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Rallycross (WRX, ERC, MČR...)

Collapse
X
 • Filtr
 • Čas
 • Ukázat
Clear All
new posts

 • #61
  Zdravím, nebyl někdo loni na rallycrossu v Esteringu? Letos se tam chystáme vyrazit, tak bych chtěl poprosit o nějaký rady, případně tipy, na co si dát pozor. Díky

  Komentář


  • #62
   Oproti jiným okruhům z MS je Estering jiný v tom, že servisní zázemí je uvnitř okruhu.Průchod do servisu je přes trať, ten mezi průjezdy soutěžních aut místní pořadatelé otvírají a zavírají. Po své loňské zkušenosti doporučuji vhodné načasování, nestihl jsem včas opustit servis před rozjížďkou a nakonec jsem musel sledovat závod ze servisu, odkud je prd vidět. Nejvíce se mi líbil výhled na trať v místě sjezdu jo Jockerlapu. V daném místě je nejvíce diváků, takže doporučuji vzít z domova rozkládací rallyovou lavičku nebo třeba hliníkové štafle Pak je skvěle vidět i přes pár řad lidí. Divácká místa jsou podél asi poloviny trati, někde na rovině někde ve svahu. Lístky jsme loni kupovali až v sobotu na místě a nebyl problém. U startovního roštu, uprostřed trati vedle servisu byla nějaká montovaná tribuna, možná VIP možná ne. Výhled z ní na okruh,jsme zhodnotili jako nic moc. To je snad vše

   Komentář


   • #63
    Mikuldo, díky za perfektní tipy! Taky se na Estering chystám a hledal jsem podle různých videí to nejatraktivnější divácké místo. A vyhodnotil jsem to taky k tomu nájezdu do jockeru. Tak jsem rád, že jsi mi to potvrdil, i když se určitě za ty 2 dny podívám i na jiná místečka. A hliníkové štafle určitě beru ssebou, když jsem tam viděl ty davy lidí. A taky dík za poznatek ohledně servisu, aspoň člověk, který to tam nezná ví, na co si dát pozor. Byl jsem loni v Itálii na Franciacortě (letos se bohužel nejela) a letos v Belgii v Mettet, obě tratě parádní, tak jsem na ten Estering live vážně zvědavej... a už se nemůžu dočkat... Loni v Itálii bylo Čechů (a Moraváků... ) docela dost, zato letos v Belgii (z Brna 1150 km) pouze asi 5 kluků. Ale myslím, že v Německu (Buxtehude není zase až tak daleko - z Brna 830 km) bude znít čeština poměrně často... Takže ještě jednou Mikuldovi velkej dík a za necelý 3 týdny čauky na Esteringu !!!

    Komentář


    • #64
     Ano, opravdu asi nejlepší místo je dle mě také nahoře. Je tam parádní to esíčko z přechodu asvalt/šoto. Není snad rozjížďky kdy by tam neměl někdo krizi. Sice dostáváš celkem brutální spršky kamejčků, ale dění, pokud si v první lajně, tak dva metry pod tebou a když pominu tu zadní rovinku, na kterej se stejně prd děje, tak vidíš celý okruh...Co se týče servisu, pokud to zůstane tak, že musíš vyjít z areálu a zas do něj vlézt, a si tady na tom místě, tak počítej s cestou do servisu někam ke čtvrt hodině. Je to fakt štráf a skrz ty lidi nic moc na nervy... Jinak ze servisu pouští po každej rozjížďce, takže i když tě tam zavřou, tak zase o tolik moc nepřijdeš. Možná ale nebude z areálu vycházet třeba...?

     Komentář


     • #65
      Díky za rady. Vstupenky taky plánuju koupit až na místě, snad s tím teda nebude problém. Za ty dva dny určitě bude dost času vyzkoušet více míst, přesto díky za tip.

      Komentář


      • #66
       přenos v pohodě, kdyby měl někdo zájem...

       http://canlitv.mobi/ntv-spor-izle

       Komentář


       • #67
        Tohle musí ocenit i zarytí rallymani. Pravda, není to zrovna čistá stopa, asi se učil u Gigi Galliho
        http://www.free1.cz/nejlepsi-predjiz...eta-19389.html

        Komentář


        • #68
         Včera v Argentině měl Petter nekonečnou smůlu. V rozjížďkách dominoval a byl suverénně nejrychlejší. V semifinále se stal obětí divokého náletu Timurzianova do peletonu v první zatáčce, s poškozeným řízením se propadal mimo postup, aby nakonec očesal předek svého Citroenu dramaticky o svodidla. Ve finále se pak vše poskládalo tak, že se Petter propadl na konečné 4. místo v mistrovství světa. Mistrem světa je Ekström (AUDI), druhý Kristoffersson (VW), třetí Bakkerud (FORD).

         Komentář


         • #69
          Petter dostal za ucho (LZ kolo) už na startu semifinále, kde jako jedinej nereagoval na Ekstroemův ulitej start, v opakovaným ho po vzoru ruských tradic taranoval Timur a pak už se jenom snažil zmrzačený auto dotáhnout do cíle, to se mu podařilo, ale bylo to k prdu, komisaři byli slepí a to nejen v případě Solberga, ale i Loeba, stačí se podívat na záznam a bude nám smutno stejně, jako Petterovi
          http://www.ceskatelevize.cz/ivysilan...016-argentina/
          velkej palec nahoru zasloužej i Solbergovi mechanici, když se snažili dát auto do cajku, kdyby náhodou to finále klaplo
          Když něco NIKDE nemůžu najít, zkusím se podívat na OFICIÁLNÍ stránku té soutěže a kupodivu budu překvapen, že to tam JE

          Komentář


          • #70
           Nevite, jestli se WRX da v CR sledovat na ofiko youtube? Pripadne na jinym kvalitnim neplacenym zdroji?

           Komentář


           • #71
            když se člověk nenechá otrávit reklamama (jednak po cca 20-30 sec. odpadnou a jednak se při troše zručnosti a rychlosti dají vypnout rychlým kliknutím na malý nenápadný šedivý čtvereček s křížkem, který je skrytý v obrazku reklamay - pojímám to jako trénink postřehu, koordinace a zručnosti :-):
            http://www.sportcategory.com/c-10.html

            Komentář


            • #72
             Dá se sledovat v HD přímo na officiálním kanálu FIA World Rallycross Championship. Záznam tam jede stejně jako bývali na ČT, hodinu záznam z rozjížděk a pak druhá hodina live přenosu. Video tam vždy přidají až těsně před začátkem přenosu.

             https://www.youtube.com/user/RallycrossRXTV
             V2T Racing - Historic Rally Team Trabant 800 RS
             http://www.v2tracing.cz

             Komentář


             • #73
              Ja jen, ze loni byl na RXTV primej prenos pro CR zakazanej, pokud to bezelo na CT (prip. webu CT). A letos to bezi na nove.

              Komentář


              • #74
               Vysilaji se jeste na ČT přenosy ze závodů WRX? Případně máte nějaký ověřený stream, který je v češtině případně v angličtině?
               Pug205gti

               Komentář

               Working...
               X