Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Knihy, časopisy, magazíny, noviny

Collapse
X
  • Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Knihy, časopisy, magazíny, noviny

Zde si můžeme předávat informace o zajímavých knihách s problematikou rally a také o zajímavých článcích a fotografiích v časopisech, magazínech a novinách. Prostě o všem, kde se píše o rally. Třeba to někomu přijde zajímavé.

Tak ja se teda hned zeptam-nevite nekdo kdy vychazi prvni cislo letosniho Rally?

Komentář

To by mně taky celkem zajímalo-včera sem byl na poště zaplatit předplatný,tak doufám,že to bude už brzo...

Komentář

quote:
        To by mně taky celkem zajímalo-včera sem byl na poště zaplatit předplatný,tak doufám,že to bude už brzo...

To ja jsem predplatne zavrhl uz vloni-na Agipce ve Zline je nove cislo vetsinou 1-2dny predtim,nez mi chodilo postou. No a protoze jsem to chtel mit co nejdriv,tak jsem si ho koupil a pak mel dve...

Komentář

Na stancích je stále k dostání poslední cislo casopisu rally z roku 2003, takze kdo ho nemá tak at so ho letí koupit.Nová cisla prichází na stánky priblizne v polovine mesice, takze pristi tyden pred vikendem by to mohlo byt.

http://www.youtube.com/watch?v=A2LHFQWEmDE
          Rally Fans Mariánské Lázně

Komentář

V nocem cisle magazinu Autocar je reportáz s nejakého neoficiálního MS v hraní na PS2 z hrou WRC.Docela zajímavé poctení.Bohuzel casupis stojí 59Kc, ale po tom co jsem si precetl bude stát jen 29,90Kc a myslim ze ten casopis je velmi kvalitní.

http://www.youtube.com/watch?v=A2LHFQWEmDE
            Rally Fans Mariánské Lázně

Komentář

Agnus zalozil velice uzitecne tema! V poslednim cisle Rally z lonskeho roku (rocenka) se pise, ze dalsi Rally bude vychazet 10.2., tedy toto utery!
              O vikendu jsem si koupil casopis Sport style c.2. V motoristicke priloze je reportaz o Janner rally, clanek o zimnich pneumatikach s hreby pro rally a rozhovor s Filipem Schovankem s ukazkou rozpisu. Dvojstrana je venovana tez Dakaru. Cena casopisu 20,- Kc.
              Kdyz jsem jiz byl v toma nakupovani, objevil jsem, pro me, novou knihu. Format A4, cerne desky a na titulni strane Subaru. Kniha se jmenuje Hvezdy svetove rallye 2004, autor Richard Plos, vydavatel www.egmont.cz. Kniha ma nekolik casti-predstaveni rally sportu a vysvetleni pojmu, predstaveni vsech tovarnich jezdcu (jsou zde i dva Cesi - Kopecky a Kresta!), dale je zde predstaven kazdy tovarni tym a v posledni casti kazda soutez MS03. V cele knize je mnoho fotografii. Doporucuji!

Komentář

Jeste jsem si vzpomnel: v sobotnim vydani deniku Sport je velky rozhovor (dvojstrana) s p. Charouzem o Tomasi Engem. Jeste jsem bohuzel nemel cas rozhovor precist, nemohu tedy hodnotit.

Komentář

Jo, ta knížka Hvězdy světové rally je slušná. Prolistoval jsem ji v Makru a svrběly mě ruce. Ale peněženka řekla stop. Myslím, že to bylo za 400,- , možná podlehnu při příštím nákupu. Když oni tam padouši mají ještě několik špeků, jako velká kniha Ferrari aj. Už jsem podlehl Encyklopedii Století rychlosti, Velké knize o závodních automobilech a Legendárním sportovním vozům a Lotusu a dalším dvěma encyklopediím o sporťácích a veteránech. Raději k těm regálům ani nelozit....

Komentář

quote:
                    Jo, ta knížka Hvězdy světové rally je slušná. Prolistoval jsem ji v Makru a svrběly mě ruce. Ale peněženka řekla stop. Myslím, že to bylo za 400,- , možná podlehnu při příštím nákupu. Když oni tam padouši mají ještě několik špeků, jako velká kniha Ferrari aj. Už jsem podlehl Encyklopedii Století rychlosti, Velké knize o závodních automobilech a Legendárním sportovním vozům a Lotusu a dalším dvěma encyklopediím o sporťácích a veteránech. Raději k těm regálům ani nelozit....

Pokud si knihu objednáš přímo na webu www.egmont.cz tak stojí jenom 319,- Docela slušnej rozdíl.

Komentář

Mate uz nekdo nove RALLY? At nechodim do trafiky zbytecne.

Pug205gti

Komentář

Včera jsem byl nemile překvapen sportovní přílohou MF Dnes. Tak on se jede podnik mistrovství světa a MF Dnes uveřejní pouze výsledky ze Švédska... Měl jsem pocit, že MF Dnes se rally trochu věnuje, ale asi budu muset změnit názor.

Komentář

Rally zatim není
                          !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ZLÍN
                          www.src.czechrallyeweb.net

Komentář

quote:
                            Rally zatim není

ZLÍN
                            a nevis podrobnosti? Dival ses primo ve ZL?

Pug205gti

Komentář

quote:
                              quote:
                              Rally zatim není

ZLÍN
                              a nevis podrobnosti? Dival ses primo ve ZL?

Díval jsem se dnes na jejich stránky, abych nepropásl objednání a nové číslo 1/2004 vyjde 20. února.

Komentář

Working...
                              X