Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Knihy, časopisy, magazíny, noviny

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

Hm,tak tak.

ZLÍN
    www.src.czechrallyeweb.net

Komentář

Až 20. února???? :-(
      A co budu tento víkend číst????

Komentář

quote:
        Až 20. února???? :-(
        A co budu tento víkend číst????

No přece moje stránky, člověče.

Komentář

Tak to by v Rally mohla byt reportaz i ze Svedska, pokud by vysla 10.2., urcite by tam bylo jen Monte.

Komentář

quote:
            Tak to by v Rally mohla byt reportaz i ze Svedska, pokud by vysla 10.2., urcite by tam bylo jen Monte.

Švédsko tam bude 100%, jestli chcete vědět co tam všechno bude, mrkněte se na www.alitron.cz

Komentář

Výpravu časopisu Rally jsme potkali při zpáteční cestě, když jsme čekali v Rostocku na trajekt. Bohužel se nám nepodařilo, vylákat je z jejich obytňáku, protože zrova sledovali moc zajímavou video kazetu. O rally nebyla...

Komentář

Řekněte mi 3 důvody proč v současné době internetu kupovat časopisy o rally.

www.jarda-rs.com
                http://www.youtube.com/user/jardars videa historiků i soudobých rally z ČR i odjinud ...
                Škoda rally club-safety cars Milan Blahout fan club

Komentář

1. Rally
                  2. Rally
                  3. Rally

ZLÍN
                  www.src.czechrallyeweb.net

Komentář

Před chvílí mi přišel čas.RALLY.Je tam i harmonogram na Rally Vysočina.Jinak klasika.

Komentář

quote:
                      Před chvílí mi přišel čas.RALLY.Je tam i harmonogram na Rally Vysočina.Jinak klasika.

Dneska jsem se hnal k nám do trafiky a mají tam stále jenom to loňské číslo!
                      Jsem velmi zklamán... Doufám, že to Moraváci už všechno nezkoupili.... :-)

Komentář

quote:

Je tam taky tradiční rubrika s Romanem a pěkně barvitě a podrobně tam popisuje Monte Carlo. Taky něco z historie a věnují se kategorii dieslů (historie + Golf kit car D).

Komentář

http://knihy.cpress.cz/Book.asp?ID=879

Pug205gti

Komentář

tak na tu knizku sem celkem zvedavej.nemel ste ji uz nekdo v ruce?

Komentář

quote:
                              Dnes si ji půjdu prohlédnout a snad i koupit. Možná se časem objeví na ewrc.cz nějaká recenze na tuto ale i jiné knížky...

Komentář

Mám ji už čtrnáct dní....co se týká mě, docela jsem si početl. Jsou tam věci, které třeba znáte, ale nemáte je rozebrány do detailu a z tolika různých pohledů (průjezd zatáčkama)....jsem přesvědčen, že tam každý něco najde. Já se už těší, až vyrazím do Radotína na motokáry a některé poznhatky uplatním v praxi (třeba si zlepším svůj rekord...:-)).
                                Je tam i něco málo o rozpisu pro mitfáru, ale k tomu jsem se ještě nedostal.

Celkově se mi kniha líbí (no už proto, že žadná jiná tohoto ražení na trhu není (nebo alespoň o ní nevím)

BTW: podle autora to není první vydání této knihy, ale jakýsi "remake" knihy, která vyšla poprvé snad už v sedmdesátých letech.

DOPORUČUJU

quote:

Upravil - kotasek 24 Feb 2004 11:26:40

Komentář

Working...
                                X