Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Knihy, časopisy, magazíny, noviny

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: Knihy, časopisy, magazíny, noviny

Super tak kdyžtak po Šumavě. Jinak bych vzal ještě č.3/2013.
    Zdar jak sviňa.

Komentář

Pokud někomu chybí Rally 1/05, 1/07 a 9/10, naposledy je protáčím do soboty na Aukru za 9,- Kč kus.

Komentář

Rally 1/05, 1/07 a 9/10
        nikdo nepřihodil, pokud někdo nejste na aukru a chtete je, všechny 3 ks dohromady i s poštovným a balným pošlu za 60,- kč.

Komentář

Vychází kniha Rallye Český Krumlov!

Publikace autorů Bořivoje Plška a Petra Šulčíka, kterou vydává ČK motorsport a ÚAMK Automotoklub Rallye Český Krumlov, bude poprvé představena ve čtvrtek 28. srpna 2014 od 21.25 hodin ve Zlíně při příležitosti večerního programu Star Rally Historic, moderovaného Daliborem Gondíkem. Novou knihu mapující kompletní historii českokrumlovské soutěže je možné zakoupit za 390 Kč prostřednictvím e-mailu kniha@rallyekrumlov.cz či telefonicky na čísle 777 400 003.

Komentář

Kniha určitě u mě zakotví Jinak nevíte někdo jak to vypadá s připravovanou knihou o Barumce?? Doufám, že tento projekt nezanikl.
            moje stránky rallymodelu http://rally-modely.svet-stranek.cz/

Komentář

Nene, kniha se stále připravuje, pracuje se na ní

Komentář

Prosím, nemá někdo časopis AUTOMOBIL č. 4/1979, nebo 4/1983? Potřeboval bych z těchto čísel oskenovat vše, co se týká Lady MTX 1600 - RZP-1. Děkuji všem předem info.rallymodely@kcm-rbr.cz
                www.karno-rallymodely.cz

Komentář

Nevíte někdo, zda bude na rally Vsetín někde k dostání kniha Rallye Český Krumlov??

Komentář

napiš si na pavel.kacerovsky@rallyekrumlov.cz

Komentář

Měli jste už někdo v ruce tu novu knížku Historie české rally od Forsta (Computer Press)? Z ukázek kapitoly a stránek se mi to zdá jen takové obecně známé povídání bez jmen dat a výsledků, možná je to jen nešťastný výběr vydavatele. Obrázky OK. Tak nevím, jestli si to objednat.

Komentář

Myslím, že tvůj dojem je správný. Tu knihu chtěl vydat CPress a hledal, kdo by ji napsal. Mně se to zadání nelíbilo, oni chtěli právě knihu pro obecnou veřejnost, nic velkého a drahého. Jak to nakonec pojal Michal Forst ještě nevím, ale myslím, že tak nějak to muselo dopadnout. Pokud bych měl někdy vydat knihu, tak něco jako Encyklopedie české rally. Tu knihu si ale stejně pořídím do sbírky, navíc Michal Forst to umí dobře převyprávět, může to být čtivé.

Komentář

Původně odeslal Shacki Zobrazit příspěvek
                          Shacki dík vím o tom, ale nechtělo se mi platit poštovné. Nicméně kniha už je doma, ale listovat v ní nemužu, děti mi ji koupili na Vánoce

Komentář

Dámy a pánové, dovolil jsem si na issuu naházet pár oskenovaných programů, které jsem měl doma, viz můj profil: issuu.com/pavelurbanek
                            Kdyby měl někdo něco v .pdf a chtěl mi to poslat, rád to zveřejním. Mám e-mail jako liposh na seznamu.cz (takhle kostrbatě to píšu kvůli spamerům )
                            Naposledy upraveno liposh; 05-11-14, 19:18.
                            Já neříkám nic...ale na má slova dojde.

Komentář

Původně odeslal Foly Zobrazit příspěvek
                              Měli jste už někdo v ruce tu novu knížku Historie české rally od Forsta (Computer Press)? Z ukázek kapitoly a stránek se mi to zdá jen takové obecně známé povídání bez jmen dat a výsledků, možná je to jen nešťastný výběr vydavatele. Obrázky OK. Tak nevím, jestli si to objednat.
                              Knížka mi včera dorazila poštou a zatím bych řekl, že je to přesně jak uvádíš. V textu jsem po náhodném začtení do popisu konkrétních událostí nenašel nic mně neznámého a dokonce bych řekl, že jsem některé historky v tomtéž podání již někde četl (patrně je autor již publikoval na netu a narazil jsem i na přiznanou citaci z jiné knihy). I fotky jsou zčásti profláklé, ale naopak spousta jich dosud patrně nikde publikována nebyla a na křídovém papíru vypadají skvěle. Žádná výsledková část pro vyznavače statistik tam není.
                              Nicméně svůj účel přiblížit mladší generaci příznivců rallye její historii kniha myslím zdárně plní. Osobně každopádně doporučuju a koupě do své sbírky rozhodně nelituju.

Komentář

Working...
                              X