Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Knihy, časopisy, magazíny, noviny

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: Knihy, časopisy, magazíny, noviny

Dík za názory, asi si ji taky koupím, myslím, že bude k vidění u Barviče v Brně, tak se ještě napřed podívám.

Komentář

V každém z předchozích příspěvků je kousek pravdy. Kniha Historie české rally opravdu není encyklopedií. Na to jsou archivy příliš nekompletní a nespolehlivé a papír moc drahý. Správný přístup k věci zvolil Shacki, který tady už dokázal shromáždit spousty výsledků a jede dál. Za to má moje uznání a obrovský dík. Nikdo neví, kolik výsledků se ještě objeví. Tahle práce hned tak neskončí a to je dalším důvodem, proč není v tuto chvíli možné vydat historii české rally jako encyklopedii. Internetový server je pro tento účel zkrátka nepřekonatelný - všechno se dá aktualizovat, doplňovat a je to kdykoliv dostupné. Knížka - to je něco jiného. Faktických informací máme dnes kolem sebe nepřeberné množství, ale příběhů a příjemného vyprávění ubývá. Mým cílem bylo nabídnout příjemně čtivý text lidem, které začala rally zajímat a o její historii toho moc neví. A těm, kteří už ví víc, dát impuls znovu zavzpomínat na časy, o kterých se dnes už tolik nemluví. Bude čím dál tím těžší přicházet s něčím novým a mimochodem platí to i o fotkách. Jsem rád, že kromě snímků, které už byly publikovány, se mi podařilo najít v archivech i naprosto neznámé perly. A ještě jich mám pár v šuplíku. Stejně jako nápadů na další knížky. Ale strohý přehled výsledků a statistik, ten ode mě nečekejte. Já chci psát příběhy, které dnešní doba už nenabízí. Díky za zájem. Michal Forst

Komentář

V tom s tebou souhlasím. Dnes je myslím ideální čas vyzpovídávat starší generaci, nechat je mluvit, vzpomínat a zaznamenávat. To ty umíš a jen do toho

Komentář

Nezbývá než souhlasit. Chce to vyzpovídat a nechat vyprávět pamětníky, kterých bude postupem času bohužel ubývat. Jejich zážitky, prožitky a příběhy určitě stojí za zaznamenání. Díky všem, kteří se o to pokoušejí.
          www.karno-rallymodely.cz

Komentář

Původně odeslal Foly Zobrazit příspěvek
            Dík za názory, asi si ji taky koupím, myslím, že bude k vidění u Barviče v Brně, tak se ještě napřed podívám.
            Foly ,včera jsem si jí listoval v knize Dobrovský ve Vankovce ....a už vím co si přeji pod stromeček
            Naposledy upraveno pokec; 09-11-14, 13:13.

Komentář

Ahoj , mám prosbu nemáte někdo v PC kompletní elektronický magazín Sport Motor News v PDF? Marně hledám na internetu ale nikde už to není. díky

http://www.ewrc.cz/ewrc/show.php?id=...t-pro-fanousky

Komentář

Dělám pořádek ve skříni, kdyby někdo měl zájem o Bouřlivé dny 2005, Dakar 2014, nebo Rally 2006, tak za symbolickou cenu přenechám. Jsou jako nové.
                Dál tu mám hodně Rally magazínů dvakrát, tak kdyby někomu nějaké číslo chybělo, třeba ho mám.
                10899795_939623546055284_804469141_n.jpg
                Zdar jak sviňa.

Komentář

Zdravím, koukám po tom Rally 2006, na netu je to od roku 07. Za kolik by to bylo prosim tě?
                  eWRC.cz Motorsport - - - RBRplus

Komentář

Máš SZ.
                    Zdar jak sviňa.

Komentář

Nabízím magazín Rally za nějakou symbolickou cenu.
                      Kompletní ročníky 2006, 2008 a 2009
                      Potom nekompletní:
                      ročník 2005(chybí č.1)
                      ročník 2007(chybí č.
                      ročník 2010 (chybí č.1 , 5, 7,)
                      ročník 2011 (chybí čísla 4 až 10)
                      Chci se časopisů zbavit, ale nerad bych je vyhazoval.
                      Zdar jak sviňa.

Komentář

Nevíte nějaké podrobnosti o této chystané knize?? Kniha "Barum Czech Rally Zlín - Evropská stopa"
                        moje stránky rallymodelu http://rally-modely.svet-stranek.cz/

Komentář

Zdravím, neví někdo kde se v Brně-Bystrc dá koupit Rally magazín? Zrovna vychází nové číslo a potřebuju ho. Jsem tu na dovolené.

Komentář

Nevím kde v Bástru, ale kupovával jsem ho v trafice na Nám.Svobody vedle mekáče.
                            Zdar jak sviňa.

Komentář

kdyby měl někdo zájem k doplnění sbírky, mám na prodej přebytečné ročníky 2002, 2003 a 2004 časopisu Rally. Sudé roky by měly být komplet, 2003 asi dvě čísla chyběj, konkrétně bych zájemci napsal. Za celý ročník cena 200 Kč + doprava, ten nekompletní 150 Kč.
                              http://aukro.cz/show_item.php?item=5719537073
                              http://aukro.cz/show_item.php?item=5719533476
                              Naposledy upraveno kure; 08-10-15, 20:51.
                              Jean Marsellus Todt: Když odstoupíš, budeš odstoupenej. Nebo tě odstoupím já...

Komentář

pod stromečkem dva stejné kalendáře z Barum Czech Rally Zlín 2015, kdyby měl někdo zájem jeden je volný (předpokládám osobní odběr bez poštovného, takže asi někdo z východních čech), pište SZ
                                http://www.visitrally.cz/barumrally/...bcrz-2016.html

Komentář

Working...
                                X