Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Knihy, časopisy, magazíny, noviny

Collapse
X
  • Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Mimochodem, už se připravuje i pokračování Rally all in

Komentář

• Limitovaná edice knihy o naší nejslavnější rallye s podpisy vítězů jednotlivých ročníků + navíc i autora knihy. Jedna z nejlepších co mám ve své knihovně.
      Přiložené soubory
      Můj mazel Škoda 136L na www.tuner2.skoda-virt.cz

Komentář

• Rozhodl jsem se zbavit asi 130 ks programů rally, postupně je nahrnu na aukro. Začal jsem programy Barum rallye od ročníku 1976 do 1992, další budou následovat, dost bude Valašské zimy, něco z Bohemie, dost mám jako místní vyškovských rally (Haná, Magnum, Bötcher) od roku 1980 atd. Takže sběratelé do střehu :-) Hrnu to do sekce Auto - moto / motoristická literatura / ostatní mot. lit.

Komentář

• Asi se zúčastním

Komentář

• Tak snad něco najdeš. Upozorňuji na slohu s kompletními výsledky Rallye Škoda 1983. Už ani nevím, kde jsem ji získal, asi v presscentru. Časy v RZ jsou ve vteřinách, jak bylo tehdy zvykem.

Komentář

• Folyle mě bys mohl to nabídnout Shackimu přímo a ne to dávat do aukce.Dyť ten člověk pátrá,zjištuje,hledá ve svém volném čase aby měl tu databázi "ewrc-resultů" úplně co nejvíc kompletní.Ještě jsem nabídku neviděl ale taky říkám že ji ani vidět nechci.Jsou to opravdu asi rarity.Nebo potřebuješ prašule,aspoň nějaké.
              Sportu zdar a Rally zvlášť!!

Komentář

• Ty výsledky Škody 1983 bych moc rád, ty chybí, klidně i kopii. U těch programů nevím, třeba z Barumky mám plus mínus asi všechny, některé i víckrát. Spíš bych měl zájem o ty menší soutěže, Hanou, Valzimu apod.

Komentář

• V poho, kdyby na ty výsledky někdo vlítnul a tlačil, udělám ti kopii. Jinak předpokládám, že většinu máš. Mě ten archív za ty léta stál dost peněz, tak to jako důchodce potřebuju trochu dostat zpět. Proto jde na aukro. Možná beznadějně :-)
                  Naposledy upraveno Foly; 20-09-17, 23:52.

Komentář

• Co neprodáš přímo, tak mohu koupit jako balík dohromady, určitě se dohodneme, je škoda, aby to skončilo někde v ohni

Komentář

• napiš mail foltyn@foltyn.cz, pošlu obrázky, co ještě mám

Komentář

• Prosím, poraďte. Sháním už neuvěřitelně dlouho knihu Když Křeček prášil. Kdyby mi jí nikdo neprodal, najde se alespoň někdo, kdo mi jí dá přečíst? Čtu rychle. ;-) Moc díky

Komentář

• Tak jsem nakonec po váhání pustil na Aukro ještě známé knížky Rallye pro milión... a Kalátovu Rallye Škoda. Asi všichni mají, ale kdyby náhodou. Říkal jsem si, že to stejně už číst nebudu.

Komentář

Working...
                          X