Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Knihy, časopisy, magazíny, noviny

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• vichrus
    replied
    Pokud by měl někdo zájem, tak se mi válí doma hromada časopisů.......v podstatě od roku 1997 (tehdy ještě pod názvem Rallysport magazín) až do roku 2017 (Rally).
    Čísla by měla být všechna. Za nějaký bakšiš rád přenechám. Na poštu se mi s tím tahat nechce, takže pokud možno předávka osobně (Havířov a okolí).

Zanechat komentář:

• Dav81
    replied
    Taky ji mám podepsanou. Kupoval jsem ji na náměstí ve Zlíně před Barumkou a Leo tam měl autogramiádu a tu cenu už si opravdu nepamatuju

Zanechat komentář:

• hujer
    replied
    No já ji mám za 2k a ještě s podpisem L.Pavlíka.

Zanechat komentář:

• Dav81
    replied
    já za ni dával tuším 5 nebo 6 stovek

Zanechat komentář:

• Shacki
    replied
    to je zadarmo

Zanechat komentář:

• Mirus
    replied
    https://www.vmd-drogerie.cz/leo-pavl...quattro-kniha/ docela zajímavá cena, když to byla novinka, tak stála knížka myslím víc...

Zanechat komentář:

• mirec116
    replied
    Predávam ročenky WRC 2003 - 2010. Ide o 8 kníh, ktoré vydal C-Press, prioritou je predať to ako komlet za 1000 Kč.

Image006.jpg

Paříž-Dakar 70 Kč, 30 let rallye Dakar 300 Kč

Image001_dakar.jpgImage003_dakar.jpg

Ročenky formule 2001 - 2011 (Sportpresse) aj iné: komplet 14 kníh za 1500 Kč, prípadne iba ročenky Sportpresse (11 kníh) za 1200 Kč

Image004.jpg
    Image005.jpg
    Naposledy upraveno mirec116; 01-02-18, 09:53.

Zanechat komentář:

• Gurun
    replied
    Pak, že nejde u Škodovky dát dohromady R5 a WRC :http://www.auto.cz/skoda-fabia-r5-wr...silnice-111679

Zanechat komentář:

• Foly
    replied
    Po další duševní bitvě jsem se rozhodl zbavit se části relikvií z Rally 1000 jezer 1989. Na aukro jsem strčil press kity Toyota Team Europe, VW-Audi Team, Clarion Team Europe (což byl tým skvělého pilota Per Eklunda), GM Euro Sport (tehdy Sep Haider a Mats Jonnson vodili Opely Kadett GSi 16V) a Kari Kivenne Rally Team. Původní sady fotografií pro novináře a doplňující texty (převážně v angličtině). Není to holt z naší kotliny, ale třeba svět taky někdo sbíráte. Je to opět v Auto-moto, mot. literatura, ostatní.

Zanechat komentář:

• Foly
    replied
    Tak jsem nakonec po váhání pustil na Aukro ještě známé knížky Rallye pro milión... a Kalátovu Rallye Škoda. Asi všichni mají, ale kdyby náhodou. Říkal jsem si, že to stejně už číst nebudu.

Zanechat komentář:

• ladaalois
    replied
    Prosím, poraďte. Sháním už neuvěřitelně dlouho knihu Když Křeček prášil. Kdyby mi jí nikdo neprodal, najde se alespoň někdo, kdo mi jí dá přečíst? Čtu rychle. ;-) Moc díky

Zanechat komentář:

• Foly
    replied
    napiš mail foltyn@foltyn.cz, pošlu obrázky, co ještě mám

Zanechat komentář:

• Shacki
    replied
    Co neprodáš přímo, tak mohu koupit jako balík dohromady, určitě se dohodneme, je škoda, aby to skončilo někde v ohni

Zanechat komentář:

• Foly
    replied
    V poho, kdyby na ty výsledky někdo vlítnul a tlačil, udělám ti kopii. Jinak předpokládám, že většinu máš. Mě ten archív za ty léta stál dost peněz, tak to jako důchodce potřebuju trochu dostat zpět. Proto jde na aukro. Možná beznadějně :-)
    Naposledy upraveno Foly; 20-09-17, 23:52.

Zanechat komentář:

• Shacki
    replied
    Ty výsledky Škody 1983 bych moc rád, ty chybí, klidně i kopii. U těch programů nevím, třeba z Barumky mám plus mínus asi všechny, některé i víckrát. Spíš bych měl zájem o ty menší soutěže, Hanou, Valzimu apod.

Zanechat komentář:

Working...
X