Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Speedpro - nová zkušenost

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Speedpro - nová zkušenost

Pokud bude někdo přemýšlet nad nákupem ze Speedpro, může se mu stát to, co se stalo před pár dny mně. Přikládám zkrácenou komunikaci s ing. Kopplerovou, na vyžádání klidně zveřejním kompletně vše.

Na dotaz, proč se nemohu přihlásit na svůj účet a nefunguje ani reset hesla, nikdo nereagoval na dvě zprávy atd., mi bylo sděleno, že po přechodu na nový web je nutno udělat novou registraci. Nechápu, jaký IT odborník jim je dělal, ale budiž. Na dotaz, proč neberou telefon (po prvním zazvonění padne) mi bylo sděleno, že „nestíhají“ a pokud o tom potřebuji diskutovat, mám tak činit na nějakém diskusním fóru, ona nemá čas si se mnou o tom dopisovat. Udělal jsem novou registraci, objednávku, vyplnil fakturační adresu v ČR a doručovací na Slovensku. Vzápětí mi přišla potvrzená objednávka, ale doručení na adresu v ČR (kde se nezdržuji). Ihned jsem to reklamoval, ale bylo mi sděleno, že jsem zadal obě adresy v ČR. Poslal jsem tedy printscreen, kde jsou adresy rozdílné, na to neodpověděl nikdo. Místo toho mi přišlo mailem oznámení o zrušení objednávky z důvodu nevhodného chování. Na dotaz, co to má znamenat, mi ing. Kopplerová sdělila, že „když se chovám jako kretén, bude tak se mnou jednáno“…a objednávku si mám udělat v jiném, lepším, eshopu. No a na to už jsem samozřejmě reagoval úměrně a napsal jí něco o namyšlených kravách…

Následující den jsem psal i K. Johánkovi, jestli věc nějak vyřeší, odpověď však nedošla žádná. Vzhledem k tomu, že, jak se dozvídám i od jiných „kreténů“, kteří jim nosí peníze, nejsem v tom sám, rozhodl jsem se tedy, že raději svoje peníze utratím jinde a je mi líto, že jsem v minulosti od Speedpro vůbec něco kupoval. Ano, pásy mne stály o cca 800,-Kč víc, ale raději jsem je dal za výrobek „made in the UK“ a ne za „číňana“, byť za lepší cenu. A hlavně jsem se dočkal jiného chování prodávajícího a poděkování za nákup. Zkušenosti ostatních uvítám…

Zbyněk Hora
Working...
X