Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Podpisové karty

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

Re: Podpisové karty

Ahoj,nenajde se nějaký sběratel který začíná sbírat karty?

Pavel Janiš
    www.rally-cards.estranky.cz
    !!ALE DĚLÁ SE NOVÝ WEB!!
    [PaJa]

Komentář

já jsem s tím nedávno začal,ale moc toho zatím nemám
      Fotky z motorsportu www.kalderon-media.estranky.cz

Komentář

Jak mají vypadat web o rally karet?

Jak si myslíte že by měl vypadat web o rally karet?
        Naposledy upraveno wrc.hurvajsteam; 07-05-08, 13:22.
        [PaJa]

Komentář

Re: Jak mají vypadat web o rally karet?

No mě by teda zajímalo, jakých odpovědí se dočkáš, když jsi tu otázku položil takovým...ehm..zvláštním stylem
          Racing is life.. Anything that happens before or after.. .. is just waiting..

Komentář

Re: Jak mají vypadat web o rally karet?

Tohle nemyslíš vážně, že ne? Navrhuji nejlépe zamknout (přinejhorším alespoň pojmenovat srozumitelným výrazem v nějakém oficiálním jazyce - nejlépe čeština... )

EDIT: Ty jo, kouzlo Poslední tři příspěvky včetně mého se z nového tématu přesunuly sem.
            Naposledy upraveno standak; 07-05-08, 08:56. Důvod: Tak ne kouzlo, ale pejda :o)
            FANS OSEK !!! nové video: Historic Rallye Kramolín 2014
            Stanisi, nikdy na tebe nezapomeneme

Komentář

Přesunuto sem

Komentář

Pejda zažil rozumu.Ráno sem na to hleděl jak chleba z tašky a marně se snažil pochopit o co jde...

Komentář

Diskuzní forum

Zdravím všechny sběratele a zájemce o tento koníček,
                  spustil jsem nové diskuzní forum na http://forum.rallye-cards.net. Srdečně zvu k návštěvě
                  http://www.czechrallyeweb.net | http://www.rallye-cards.net | http://barum.czechrallyeweb.net

Komentář

cawte, pokud nějakej sběratel nebyl na barumce tak něco mám, Valouška,krestu,odložilíka, tlusťáka, a mozná i víc ted si nevzpomínám klidně vyměním, ozvěte se mi kdyžtak na michal@palasek.cz
                    Michal Palásek
                    VV Rally Vyškov - http://rallyvyskov.cz

Komentář

Já mám taky nějaké nové z Barumky...většinu cizinců (ti co měli) a z českých Krestu, Valdu, Tarabuse, Kopeckého, Odložilíka a další...kdybyste měli zájem napište na : kubas.angel@centrum.cz
                      "Když se ti zdá že máš všechno pod kontrolou, jedeš prostě moc pomalu" - Mario Andretti

Komentář

Zravím všechny sbírám taky podpisové karty a mám jich celkem dost na výměnu, okud někdo má zájem, prosím kontaktujte mě a můžeme něco vyměnit. Mail: ReneDohnal@seznam.cz nebo ICQ:364-239-573

Komentář

Já taky sbírám karty a tak by mně zajímalo jestli někdo nemáte nějakou ze světa... klidně vyměním... třeba mám 3krát podepsaného Kopejdu...když tak mě kontaktujte přes soukromou zprávu a nebo přes icq 429007296

Komentář

Chtěl bych trochu oprášit tohle téma. Každým rokem mi přibývají nové kontakty na lidi,kteří sbírají karty,ale velice nepravidelně. Není tady na fóru někdo,kdo se o sbírání (nejen) podpisovek zabývá? Nebo nenašel by někdo doma hromádku karet na kterou už zapomněl? Měl bych zájem o cokoliv. Kdyžtak mi napište PM,díky Pokud budete mít chvilku času,můžete navštívit mé stránky,na kterých mám všecko ohledně podpisovek.

www.motorsport-cards.estranky.cz
                            "If you no longer go for the gap that exists, you are no longer a racing driver." - Ayrton Senna

Komentář

Já taky sbírám...sice se na rally moc často nedostanu ale i tak.... na www.kubyk-foto.estranky.cz mám seznam mojí sbírky..kdyžtak mrkněte;-) není ještě ale dodělaná(ta stránka) :-( ...jo a ty Slausku mi napiš..už jsme spolu měnili....

kdyby doma někdo něco našel na prodej...popřípadě na výměnu tak se ozvěte...;-)
                              "Když se ti zdá že máš všechno pod kontrolou, jedeš prostě moc pomalu" - Mario Andretti

Komentář

Ja také sbírám. Jestli máte zájem napište na ReneDohnal@seznam.cz a můžeme něco vyměnit

Komentář

Working...
                                X