Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Pneu Toyo Proxes R888

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Pneu Toyo Proxes R888

Máte někdo nějaké zkušenosti s těmahle gumama? Aspoň co já jsem zjišťoval tak by to měly být nejlevnější "slicky" co se dají u nás sehnat (jak třeba pro tréningy tak pro hobby závody).

S těmahle ne, ale jukni na www.speedpro.cz , tam nabízí pneu zn. Markgum, a ty jsou taky hodně levný, možná by byly jako alternativa k Toyo

www.skodateam.cz

Komentář

O MarkGumech vím, taky jsem je nikdy nezkoušel, ale vzhledem k tomu že tyhle gumy jsou dělaný jako protektorovaná normální pneumatika, tak už jenom proto bych je asi na auto nikdy nedal. Za prvé tím že jsou dělaný z normálních gum tak už ta konstrukce pneu je pro sport nepoužitelná, minimálně bude mít nehorázně měkký boky, takže auto na nich bude spíš plavat než jezdit. A za druhý bych měl strach při silné zátěži a větších rychlostech aby vydržely a třeba se "nerozlepily" (potřebuji je na Imprezu)

Komentář

To Entík:Tahle guma byla speciálně vyvynuta pro Subaru Sti, japonskou verzi a řekněme že je to jeden z možných "slicků" který se dá použít na ¨normální silnici, stejn ě jako Yokohama Advan.Vím o dvou lidech co tyto pneu mají a nemůžou si stěžovat fungují bezvadně.

http://www.youtube.com/watch?v=A2LHFQWEmDE
        Rally Fans Mariánské Lázně

Komentář

To Čejda:
          Kdybych Tě mohl poprosit, jak jsi psal o dvou lidech co jezdi R888, nezjistil by si prosim co jezdi za rozměry a na jakým autě?

Komentář

Tak Toyo gumy jsou na jednom Civicu type-r a pokud se nepletu tak je tam rozměr 215/45 ZR17 a na druhém autě jsmese spletl tam jsou Yokohamy Advan a je to Nissan Skyline R32 viz. www.kageki-racing.com

Michael "Beef" Park : : 1966 - 2005

Upravil - Čejda 20 Sep 2005 11:29:59
            http://www.youtube.com/watch?v=A2LHFQWEmDE
            Rally Fans Mariánské Lázně

Komentář

Working...
            X