Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Lotus 7 a jeho deriváty

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

quote:
    Tak, Foly, můj dvorní opravář si prej taky pořídil sedmičku! Je to přímo z Anglie, asi Caterham nebo co, a lepí to v garáži. Dneska se na to asi půjdu podívat, protože mi opravuje můj rodinný autobus.

No jo, Caterham bude lepší. Zeptej se, jaký tam bude motor.

Komentář

Tak jsem nakonec tu sedmu neviděl, páč to má v jiný garáži. Říkal, že to má forda šestnáctistovku, chce tam dát ale něco jinýho - silnějšího. Uvidíme prej na jaře.

Komentář

quote:
        Tak jsem nakonec tu sedmu neviděl, páč to má v jiný garáži. Říkal, že to má forda šestnáctistovku, chce tam dát ale něco jinýho - silnějšího. Uvidíme prej na jaře.

Takže to staví verzi Roadsport 120 a ta by se mě v garáži taky líbila. Jde to zastavět motory až do 1,8 nabroušený na 165 k / 7000 ot. To už dělá z 0-100 km/h za 5 vteřin a to se hned tak v běžném autě do provozu nezažije. Jenomže základní stavebnice na domácí smontování (komplet včetně motoru je za cca 670 000,-). Takže mimo moje možnosti. Tak doufám, že se s tím Lotuskem někde setkám.

Komentář

ledva budu vědět něco konkrétního, budu informovat a něco nafotím

Komentář

http://news.auto.cz/aktuality/weinec...se-dejiny.html

No coment!

Komentář

Tak to je fakt hustý. Z 0 na 300 za 10 sekund. Do toho by mě nikdo nedostal. Leda že... :-)

Komentář

http://www.wackyvids.com/movies/carv...itsmyturn.html

Komentář

Tak to, Štegu, čumím jak umím. Teda, on umí, já jen čumím!

Komentář

Největší problém vidím v tom, že bych po druhé kuželce nevěděl, kam mám jet a kde jsem. Jízdní prvky se hodlám doučit :-) Doufám, že na to nespotřebuju moc převodovek...

Komentář

Ještě vážněji míněná poznámka. Pro tento druh ježdění mají v Lotusech vytaženou ručku na svislo jako u rallye speciálů a na volantě mají kolmou rukojeť na točení jako u brzdy na vagónu. Takže se řídí jednou rukou a druhou se řadí a občas brkne na ručku. S normální Sedmou by to tak rychle nešlo. Mám někde stažené video, kde je slyšet, jak zoufale převodovka volá help při tomto závodění.

Komentář

Jaký z těchhle lotusů či "lotusů" má v přední masce velikou sedmičku v takovym trojúhelníku? Něco jako znak Superman, ale místo S tam bylo 7 Nebo to snad byl origo Lotus 7? Ve čtvrtek jsem to viděl v Plzni

www.skodateam.cz

Komentář

Velkou sedmičku má v masce Caterham. To je firma, která převzala od Colina Chapmana výrobu Sevenů poté, co Chapman sám je přestal vyrábět.

Komentář

quote:
                            Velkou sedmičku má v masce Caterham. To je firma, která převzala od Colina Chapmana výrobu Sevenů poté, co Chapman sám je přestal vyrábět.

No, tak to byl on... ;o)

www.skodateam.cz

Komentář

quote:
                              quote:

No, tak to byl on... ;o)

www.skodateam.cz
                              Takový exoty je třeba dokumentovat, nemáš fotku?

Komentář

quote:
                                quote:
                                quote:

No, tak to byl on... ;o)

www.skodateam.cz
                                Takový exoty je třeba dokumentovat, nemáš fotku?

Nemam, kodrcal jsem se v tramvaji, tohle jelo/stálo vedle. Nenapadlo mě že to byl zas takový exot?!

www.skodateam.cz

Komentář

Working...
                                X