Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Suzuki SX4 WRC

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

Re: Židle šéfkonstruktéra se chvěje

Že by "odplata" za Nandanovu kritiku ve finském tisku? Nandan byl u Suzuki příliš krátce na to, aby něco nějak zásadně ovlivnil, takže tím to nebude...

Komentář

Re: Suzuki SX4 WRC

Citace:
      Původně odeslal Icom
      Já si na rozdíl od některých myslím, že pro Gardeho je současný stav mnohem lepší, než sedět doma na prdeli. Hodnotit projekt jako špatný po pár odjetých soutěžích mi nepřipadá vhodné.

O čem svědčí, že před ofiko uvedením odešel Nadal?

já nehodnotím projekt jako špatný
      auto jim odstartuje a i pár kilometrů ujede, což se leckomu taky nepovedlo, simply clever
      ale také byly vstupy do šampionátu s vavříny
      nebylo to od nipponíků nijak zvláště uspěchané, hrají si s tím (zkoušejí a testují) docelala dlouho a teď odstupují na docela fatální problémy.
      Docela by mne zajímalo, jaké úpravy (konstrukční) jsou v reglementech pro motor v rámci dané homologace...

Komentář

No podle všeho se v rámci homologace s tesněním pod hlavou moc dělat nedá

Komentář

a mám obavu, že to není jen o samotném těsnění...

Komentář

Tož auto je to moc pěkné ale snad vyřešá ty problémy.

Komentář

Škoda,že se proto musí do Německa http://news.auto.cz/aktuality/suzuki...-specialu.html

Komentář

Nějak mi nejde do hlavy, proč to je v bílé se žlutým pruhem a ne celé žluté, jako současná wrca. To pak moc "válečné zbarvení" není...

Komentář

A navic to neni vubec hezke, vykon taky nic moc... Ne, tohle auto proste adrenalin v krvi nerozproudi
                  Racing is life.. Anything that happens before or after.. .. is just waiting..

Komentář

Přijde mi to nejlíp dát sem.Vždyť je to o Suzuki.Že by je pro odchod z WRC vystrašila ta čtvrtletní ztráta? Ale vážně,pro ty,co mají rádi čísla(jako já). http://news.auto.cz/ekonomika/suzuki...ctvrtleti.html

Komentář

tak tohle nic moc, základní SX4 je velmi dobré auto a na západě čech dost rozšířené, tohle bych si ale nekoupil natož abych v tom někam jel.
                      http://www.youtube.com/watch?v=A2LHFQWEmDE
                      Rally Fans Mariánské Lázně

Komentář

Nevite nekdo kde skoncili ty WRCka ??? Byli 2 evoluce, tak by mohli byt 4 kusy ne ??? Nejsou uz v Suzuki muzeu ?? Zajima me to..
                        "Tady neseď, tady pojede 200 km/h" citace jednoho dobrovolného hasiče jako pořadatele, který upozornil fotografa v jedné ze serpentýn na RZ

Komentář

Myslím, že jich je 6 nebo 8 a jsou prý někde ve Franciii...

Komentář

Aha diky Mirku...
                            "Tady neseď, tady pojede 200 km/h" citace jednoho dobrovolného hasiče jako pořadatele, který upozornil fotografa v jedné ze serpentýn na RZ

Komentář

tak jedna Suzuki míří na Barbados
                              Stačí jedna chybička a v pr.eli je bednička - Tomáš Enge.

Komentář

Michal Kosciuszko také odhalil, že se Suzuki rozhodlo zničit všechny vozy SX4 WRC, po loňské neúspěšné sezóně
                                Stačí jedna chybička a v pr.eli je bednička - Tomáš Enge.

Komentář

Working...
                                X