Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Aston Martin v rally?

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

quote:
    quote:
    Pokud tenhle vůz a jemu podobné můžou od příštího roku bodovat v ME,tak by mě zajímalo jestli by mohl automaticky bodovat i v MMČR ,nebo musí být vypsána FASem pro ně třída,skupina?

A odpovědi jsem se stejně nedočkal.Já netvrdím,že pojedou,jen by mě to zajímalo.

Automaticky by jet nemohla, protože se jezdí podle národních řádů. Takže pokud se do nich tato třída (skupina) nezařadí, jedině mimo body a pořadí.
    Adekvátně u nás třeba na okruzích nejezdí placky nebo F1.

Komentář

quote:
      quote:
      Pokud tenhle vůz a jemu podobné můžou od příštího roku bodovat v ME,tak by mě zajímalo jestli by mohl automaticky bodovat i v MMČR ,nebo musí být vypsána FASem pro ně třída,skupina?

A odpovědi jsem se stejně nedočkal.Já netvrdím,že pojedou,jen by mě to zajímalo.

Automaticky by jet nemohla, protože se jezdí podle národních řádů. Takže pokud se do nich tato třída (skupina) nezařadí, jedině mimo body a pořadí.
      Adekvátně u nás třeba na okruzích nejezdí placky nebo F1.

Komentář

quote:
        aston v rally ????? aston moc k rally nepatří ten je spš k tuningu.....

K tuningu? ale....nepamatuji kdybych nekdy videl vytuneného astona. Jinak už loni s tim predvadeli ve francouzkem mistraku pekne kousky zejmena Sarazzin

www.fota.com.cz - Autodíly od A do Z
        http://www.youtube.com/watch?v=A2LHFQWEmDE
        Rally Fans Mariánské Lázně

Komentář

quote:
          aston v rally ????? aston moc k rally nepatří ten je spš k tuningu.....

K tuningu? ale....nepamatuji kdybych nekdy videl vytuneného astona. Jinak už loni s tim predvadeli ve francouzkem mistraku pekne kousky zejmena Sarazzin

www.fota.com.cz - Autodíly od A do Z
          http://www.youtube.com/watch?v=A2LHFQWEmDE
          Rally Fans Mariánské Lázně

Komentář

Working...
          X