Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Škoda Fabia S2000

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: Škoda Fabia S2000

Původně odeslal Mirek-607 Zobrazit příspěvek
    jj, máš recht, ono Honza už taky s Fabii má najeto hezkých pár tisíc kilometrů. Ale každopádně je to lepší, než kdyby nestíhal
    Já už jsem hodně velikej pesimista co se týče závodních aut od škody. Výdycky jsem věřil že to bdue dobré a budou se zlepšovat a že jednou opravdu pojedou stabilně na špici a ono nic, takže dokud nebudou výsledky tak neuvěřím tomu že to autoje konkurenceschopné.

Taky si zklamanej z letošních časů a výsledků Casiera z Polem?
    http://www.youtube.com/watch?v=A2LHFQWEmDE
    Rally Fans Mariánské Lázně

Komentář

Ano, ale přisuzuju to spíš jezdci. Auto podle mě určitě není horší než drtivá většina Fiatů.

Komentář

Původně odeslal Čejda Zobrazit příspěvek
        Já už jsem hodně velikej pesimista co se týče závodních aut od škody. Výdycky jsem věřil že to bdue dobré a budou se zlepšovat a že jednou opravdu pojedou stabilně na špici a ono nic, takže dokud nebudou výsledky tak neuvěřím tomu že to autoje konkurenceschopné.

Taky si zklamanej z letošních časů a výsledků Casiera z Polem?
        No jo ale kolem octavie a fabie WRC se motal Armin.Myslím si,že teď je to ůplně o něčem jiném.

Komentář

Původně odeslal Mirek-607 Zobrazit příspěvek
          Ano, ale přisuzuju to spíš jezdci. Auto podle mě určitě není horší než drtivá většina Fiatů.
          Přikláním se k Tvému názoru, je to spíše o jezdci. Sice roli tam hraje i spolehlivost auta, ale pár jezdců už dokázalo, že když všechno funguje i se Škodovkou umí jet hodně vysoko ...

Komentář

SteFi-RT: Já bych tu spolehlivost už snad ani nezmiňoval. Pokud si dobře pamatuju, neodstoupilo žádné Polo na technickou závadu už přes 3 měsíce (Casier, Waldherr, Rossenberger, Danneborg, Auquier, Fassano).

Komentář

A kdyby tak skvěle fungovaly i ostatní značky ... A Polum fandim

Komentář

jak prej jezdil s fabii haninen, tak kopejdovi daval pekny obklady.
                ze mu nestihal...
                na san remu byla vadna pumpa(ale nevim jaka)
                k lesu dobrý...

Komentář

Takže asi posilovač, protože problém měl být s řízením. Na 60 km RZ bych to bez posilovače, když o nic nejde, taky vzdal

Komentář

Mirku, když jsem najížděl erzety San Rema, tak jsem říkal, že bych nechtěl zažít tři věci... poruchu posilovače, ztrátu hlasu mitfáry a případně na těch hrozně uzoučkých cestách měnit gumu. Takže jsem Honzovo odstoupení naprosto chápal ;-)
                    Viděl jsem koně blejt, hada stát na zadních, WRCa lítat 30 metrů do dálky a skákat na dvě kola, noci v horách nad Monte Carlem se ale stejně nic nevyrovná!

Komentář

Původně odeslal mikrob Zobrazit příspěvek
                      jak prej jezdil s fabii haninen, tak kopejdovi daval pekny obklady.
                      ze mu nestihal...
                      na san remu byla vadna pumpa(ale nevim jaka)
                      Prej???

Komentář

V dnešním SM píší,že důvodem odstoupení Fábky na San Remu byla nepravidelná funkce servočerpadla a proto byl vůz preventivně odstaven.Také není vyloučeno,že se vůz v rámci testovacího programu ještě letos objeví na nějakém menším podniku.Podle informací které SM má,stále nedošlo k zásadnímu rozhodnutí ohledně jezdecké sestavy i soutěžního programu pro rok 09.
                        Tolik dle mně to nejzajímavější z toho článku.

Komentář

no podle mě to nebude asi nic moc , když Škodovka zastavila na týden provoz ..:-(
                          Rally is my life

Komentář

jo prej... casy nikdo nema, ale tak to bylo.

zase premysleli, ze zastavi motorsport. stoji dost penez a fabrika neprodava auta. doufam, ze k tomu nedojde
                            k lesu dobrý...

Komentář

Kdes k tomuhle moudru přišel? Skoro to vypadá, jakoby Škoda za poslední měsíc neprodala ani jedno auto.

Nežerte to těm novinářům prosím úplně doslova...

Komentář

No myslim že když už to stálo tolik peněz, času a všeho že budou rozhodně pokračovat dále.

Jezdecká je celkem zajímavé téma k dizkuzi. O Honzovi víme a kdo bude další, Hanninen nebo Prokop? Nebo dokonce někdo úplně jiný?

Komentář

Working...
                                X