Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Škoda Fabia S2000

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: Škoda Fabia S2000

samozrejme neda se to prilis srovnavat, Fabia WRC at uz v jakekoliv vyvojove verzi by byla se stejnym pilotem rychlejsi nez s Fabii S2000. Obecne bych to netvrdil, kdyz zustaneme doma tak takova Octavie WRC EVO I a rekl bych i EVO II by se na tratich ve finale ukazala jako pomalejsi nez S2000...
    www.mtfoto.cz | www.fb.com/martintrdlaphotography

Komentář

Se stejným pilotem by podle mě byla i Octavia WRC rychlejší než S2000...

Komentář

rejzo,
        lepší vrabec v hrsti, nežli holub na střeše (úspěšnost-finance-dostupnost-využití)

Komentář

swordsman (nebo jaký on má nick?) zase perlí
          http://www.maxattack.net/2009/03/vid...00-with-turbo/
          Tak co? Má ho tam?.. nemá? (to přímo evokuje jednu repliku z *****, hoši, guten Tag! )

Komentář

Dle jeho teorie, měl Pepík Peták oturbené Clio, protože střílelo z vejfuku
            Honza Šnábl
            www.sik-foto.estranky.cz

Komentář

"Tady neseď, tady pojede 200 km/h" citace jednoho dobrovolného hasiče jako pořadatele, který upozornil fotografa v jedné ze serpentýn na RZ

Komentář

Nemá, ale jezdí pěkně Ani ten pitomej blow off není slyšet...

Komentář

Toto maji byt stranky pro lidi ,kteri neco vi o rally?
                  To je hruza!!!!

Komentář

Pleteš se, toto je diskuzní forum...

Komentář

molar: s cim mas problem?
                      eWRC.cz team | pravdafoto.cz

Komentář

Blow off mají snad je přeplňované turbo motory, ne? Asi v tom bude problém.
                        PS: Ano pochopil jsem, že to bylo od Rajleho ironické...
                        Naposledy upraveno Červ; 26-03-09, 19:05. Důvod: Add PS:

Komentář

Mundl už se svezl se svojí novou Fábkou a chystá se na start na Lavantalu. Zajímalo by mně, o jakou se jedná kastli. Auta na Valašce jsou nová, tak že by tohle bylo opravené po Juhovi z Monte?
                          Viděl jsem koně blejt, hada stát na zadních, WRCa lítat 30 metrů do dálky a skákat na dvě kola, noci v horách nad Monte Carlem se ale stejně nic nevyrovná!

Komentář

Auto po Juhovi je v Itálii, mělo by jít o auto se kterým jel Sandell a pokud už dostali další auto tak je to karoserie č.9
                            http://www.youtube.com/watch?v=A2LHFQWEmDE
                            Rally Fans Mariánské Lázně

Komentář

Z nějakého rozhovoru si pamatuju, že Mundl říkal, že nemůže ohrozit starty Sandela, takže to na mně dělalo dojem, že si nelajznou startovat s jedním autem. Obzvlášť, když Portugalsko je za týden.
                              Viděl jsem koně blejt, hada stát na zadních, WRCa lítat 30 metrů do dálky a skákat na dvě kola, noci v horách nad Monte Carlem se ale stejně nic nevyrovná!

Komentář

určitě nejedou stejná auta i podle značek Sandell má klasické české R značky a Mundl má nějakou rakouskou značku...

Komentář

Working...
                                X