Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Škoda Fabia S2000

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: Škoda Fabia S2000

aby nebyl problem v homologaci...
    k lesu dobrý...

Komentář

Původně odeslal prog Zobrazit příspěvek
      Jen taková spekulace, Fabií už je po Evropě několik, ale soukromě to je první šotolinová, vyjma Sandelovy od BRR, není problém zde?
      a co na Řecku? ,ta byla od A-Style

Komentář

Jo, tak na tu jsem úplně zapomněl a přitom takový výsledek!

Komentář

Ta byla jenom přestavená.

Komentář

Já myslím, že všecky co startovali na šotolině , jsou přestavěné( přenastavené).
            "Tady neseď, tady pojede 200 km/h" citace jednoho dobrovolného hasiče jako pořadatele, který upozornil fotografa v jedné ze serpentýn na RZ

Komentář

Snad si Martin Plesník nemyslí, že si jezdec musí koupit dva kusy, na každej povrch jeden. To je jasné, že se jen přehodí podvozek na šotolinový. Tedy určitě nejen to.
              http://www.speeder.czweb.org

Komentář

Ale takhle nějak to chce udělat Martin Prokop, v případě že pojede s2000, tak si pořídí 2-3 kusy...
                "Tady neseď, tady pojede 200 km/h" citace jednoho dobrovolného hasiče jako pořadatele, který upozornil fotografa v jedné ze serpentýn na RZ

Komentář

Martin Prokop razí heslo: "Nechci slevu zadarmo" Dáte mi slevu? Tak to já si vezmu ještě támhlety dvě. Ale prej se nějak se škodou nemůžou dohodnout, jakou hodnotu přepočtenou na peníze má titul mistra JWRC
                  Já neříkám nic...ale na má slova dojde.

Komentář

Tak snad se soudruzi domluví a Prst nám příští sezonu bude dělat radost ve Fabii.Pěkná představa,jak budu fandit Prstovi a Fabii zároven ve Finsku
                    AUTOSPORT KLUB RALLY PŘÍBRAM,2002 - součastnost
                    Rally fans Pribram

Komentář

asi před dvěma týdny byly do Dubaje poslány dvě nové Fabie S2000
                      Naposledy upraveno WRC_com; 30-10-09, 12:48.
                      Stačí jedna chybička a v pr.eli je bednička - Tomáš Enge.

Komentář

Video: Škoda Fabia S2000 na okruhu tady.

Komentář

chcu se zeptat, nevíte jak to vypadá o spojení Vitor Sá+Fabia S2000? V době Azorů o tom proběhlo několik zpráv a od té doby ticho po pěšině...
                          WRC_com: kdo s tím bude jezdit je známo, či dovoleno prozradit?
                          Jean Marsellus Todt: Když odstoupíš, budeš odstoupenej. Nebo tě odstoupím já...

Komentář

kuře: nějaký šejk má ve svém paláci daleko z ložnice do kuchyně, tak nakoupil dvě škody aby si to zkrátil. jako bys to neznal
                            Já neříkám nic...ale na má slova dojde.

Komentář

to tam ma nekdo do sbirky, ne?

Komentář

Do Dubaje,tak to mi vychází Al-Atiajah,nebo se mýlím?
                                Jo,jo.Je to tak. Jirka Sedlář to byl " Pan jezdec ". Škoda,je to už 31 let, co není mezi námi. Vzpomínáme na něj stále.A doufám, že nejenom já.

Komentář

Working...
                                X