Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Škoda Fabia S2000

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: Škoda Fabia S2000

To je jeho fabie? Jinak design moc pěknej, uvidime jak s tim zajede.

Jinak RGRS by měl mít vylepšení pro rok 2010 jako první společně s BRR a byl v plánu nákup nového auta u RGRS, ale z toho sešlo.
    http://www.youtube.com/watch?v=A2LHFQWEmDE
    Rally Fans Mariánské Lázně

Komentář

Já mám pocit, že se říkalo, že si to koupí za svoje peníze a RGRS to budou jen servisovat, ale čert ví???...a když vidím amatérismus RGRS, tak se nedivím, že od škody nedostanou Evo 2
      Já neříkám nic...ale na má slova dojde.

Komentář

Guy Wilks by měl jet Sardinii s nejmladší fabkou, kterou italský tým vlastní, tj. tu co jel Kopecký na 1000 Miglia (doposavaď jezdil s autem po Juhovi z loňské Valašky). Žádná evo 2 se tedy nekoná
        http://tatrac.blog.cz/

Komentář

A on měl s EVO 2 jet dřív jak továrna? To se mi teda nezdá.

Komentář

Petras Marek: Mám dvě hypotézy: 1) tatrac mluví o koze a my o van Vienweighensberghovi (sakra, já to jméno zapomněl)

2) tatrac ví víc než my a škodárna na sardínii nasadí už Evo 2, zatímco Guy bude mít furt ten loňský vzor

Komentář

Petrasu přemýšlej!!Nejmladší Fábu jel Kopec a EVO2 bude později a v žádném případě ji nedostane !NIKDO!dřív jak JUHO a HONZA!!!!!!
              Sportu zdar a Rally zvlášť!!

Komentář

hujer: Ale co potom tím výkřikem do tmy chtěl autor (tatrac) říct? Mínil, že na Sardinii pojede Škoda už Evo2 ? Pak by měl tedy taky dodat, jestli se alespoň výhledově počítá, že by Guy taky dostal novou verzi (třeba na Ypres). No kukajte, každopádně zítra má Škoda na Sardinii testování, přiletí i Guy, z fotek leccos vyčteme.

Komentář

hujer:no nejdřív ji dostane Juho a Valda kteří s ní pojedou Bohemku
                  Citroen Xsara KIT CAR...
                  ...BEST RALLY CAR!

Komentář

Původně odeslal liposh Zobrazit příspěvek
                    Já mám pocit, že se říkalo, že si to koupí za svoje peníze a RGRS to budou jen servisovat, ale čert ví???...a když vidím amatérismus RGRS, tak se nedivím, že od škody nedostanou Evo 2
                    S tím co se děje u RGRS to nemá nic společného. EVO 2 proste nebude
                    http://www.youtube.com/watch?v=A2LHFQWEmDE
                    Rally Fans Mariánské Lázně

Komentář

Kdy poprvé uvidíme toho Didiera Vanwijnsberghe s Fabií, popř. kde to bude? díky
                      ŠKODA Fabia R5

Komentář

michal9: Ypres, pak by měl jet doma Omloop, Condroz a ve Francii Rally du Var.
                        Stačí jedna chybička a v pr.eli je bednička - Tomáš Enge.

Komentář

Maličko poopravím, o tomto víkendu již jel jako předjezdec na ORC rally (viz foto) a za dva týdny se v rámci testování na Ypres zůčastná GEKO rally Wervik

Komentář

Tady je vidět na začátku videa (nic moc kvalita): ORC Rally

Komentář

Brynildsen bude prozatím pokračovat s týmem RGRS do Bulharské rally. Dál se uvidí: http://www.ewrc.cz/ewrc/show.php?id=...l-vyhrat-s-wrc
                              Stačí jedna chybička a v pr.eli je bednička - Tomáš Enge.

Komentář

Video sestřih posádky Herczig-Baranyai na Salgó-Gemer Rallye:
                                Herczig Norbert - Baranyai László - Skoda Fabia S2000 - Salgó-Gemer Rallye

Komentář

Working...
                                X