Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Škoda Fabia S2000

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: Škoda Fabia S2000

RGRS měli 3 Fabie, jednu prodali Weversovi a teď jim zbývají dva kousky . Viz. www.s2000rally.com

Komentář

Nová Fábia RS se dělá pouze s automatickou převodovkou DSG, nebo je i varianta s manuálem?

Omlouvám se, ale nenašel jsem vlákno o Fábii RS.

Komentář

Only dsg
        www.michalpavlik.com

Komentář

Jedna Škoda Fabia S2000 se tento víkend zúčastnila Rally Iternazionale del Ticino.
          Video na YT – v čase 0:26: Rally Ronde del Ticino PS Valtrodo
          Posádka Ivan Billinari – Paolo Pianca skončila na 6. místě. Před ní 2 WRC, 2 S2000 a Clio R3.

Komentář

Znovu prosím, dokázal by někdo z Vás dohledat fotku či detailní video Signora z Rally Salento, kde má vidět SPZku? díky moc
            ŠKODA Fabia R5

Komentář

http://moto.sport.cz/moto/rallye/171...onatu-irc.html

nejzajímavější je předposledni otazka
              GOU HJONDÉÉ GOU !!!

Komentář

Potřeboval bych si ujasnit pár maličkostí: Do Škody Italy zřejmě půjde v blízkých dnech jedno Evo 2, aby s tím mohl jezdit Honza, že ano? Předpokládám, že s tím vozem bude odteď zároveň jezdit Guy Wilks IRC. Ví někdo k tomuto tématu podrobnosti? Jako jestli Guy pojede Azory ještě se starou károu apod.?
                Já neříkám nic...ale na má slova dojde.

Komentář

tak zatím není to auto aby ho mohl mít i v Italii, tovární mu tam nedají
                  takže jestli ne na tento závod, tak asi v dohledné době, podle mě už se zastavila výroba Evo 1, když škodovka poskytuje stejnou techniku pro tovární i klientská auta
                  ale možná se pak budem divit, ve ŠM teď jedou ostopéro s výrobou a třeba už se dokončují další kousky
                  eWRC.cz Motorsport - - - RBRplus

Komentář

michal9: http://www.youtube.com/watch?v=MAi6H...eature=related čas 8:42 a dále. Nic lepšího jsem nenašel.

Komentář

Taky jsem hledal Signora a na této fotce je to celkem vidět:
                      Signor – Salento 2010 - erreeffeimmagine
                      Popř. trochu i tady: Signor – Salento 2010 - erreeffeimmagine

Komentář

michal9: Auto bylo od Škoda Rally Team Italia. Pokudím tak to je auto s SPZ 037 S3E.
                        Stačí jedna chybička a v pr.eli je bednička - Tomáš Enge.

Komentář

Sklera: super, díky moc to je přesně to co jsem potřeboval. Každopádně dík moc i ostatním za snahu
                          ŠKODA Fabia R5

Komentář

Nevim, jestli uz to tady bylo diskutovano(jestli ano, omlouvam se):
                            Podle p. Hrabanka neni motor 1600ccm Turbo v roce 2011 "zadnym tematem"- cili s nim nepocitaji. Zatim zkoumaji financni moznosti a perspektivy takoveho motoru v ramci koncernu. Cili MS zatim nic. Varianta VW v MS dostava jasnejsi podobu.
                            .

P.S. Vzpominate si na kritiku Loixe na techto stranach pred nekolika mesici?
                            Skode se v te 2. lize zalibilo....

Komentář

Ono je na tom možná i kus pravdy. Vzhledem k možnému počtu homologací za rok a vzhledem k tomu, že teď Škodovka homologovala EVO tak nový motor opravdu možná plánují až v půlce příští sezony. Na druhou stranu ŠM vždy hodně mlžila.
                              http://www.foxrallyteam.cz

Komentář

V dnešním deníku Sport je obsáhlá příloha věnovaná Fábii S 2000 a průvodcem je Pavel Valoušek.Je to opravdu zajímavé čtení.

Komentář

Working...
                                X