Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Škoda Fabia S2000

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: Škoda Fabia S2000

Jo to by bylo logické,z fabky narychlo udělají WRC a budou zbírat data pro POLO WRC a zkušenosti s týmem.To by se mi líbilo .Až bude polo WRC bude fabia s2k s 1,6T a pohoda

Komentář

To by bylo super a ještě by mohli zlanařit toho Seba, aby se kdyžtak ztrapnila Škoda a on a ne VW.
      http://www.foxrallyteam.cz

Komentář

michal 9: bude ještě někdy na tvých stránkách soutěž?
        > ŠkodaMotorsport <

Komentář

michal9: Mohol by si upresniť presne o akú činnosť by šlo na portáli http://fabias2000.cz/
          Diky

Komentář

Původně odeslal Radek22 Zobrazit příspěvek
            michal 9: bude ještě někdy na tvých stránkách soutěž?
            Není sponzor není soutěž....
            "Tady neseď, tady pojede 200 km/h" citace jednoho dobrovolného hasiče jako pořadatele, který upozornil fotografa v jedné ze serpentýn na RZ

Komentář

[COLOR="DarkGreen"]Radek22[/COLOR]: Určitě bude, ale sám jistě vidíš, že jsem trošku ve skluzu, takže moc nestíhám. Každopádně se pokusím to napravit co nejdříve. Musím ale vymyslet nějakou otázku, můžeš mi třeba pomoct

[COLOR="DarkGreen"]Ruba[/COLOR]: Pleteš se! V zásobě něco mám, a kdybych neměl, tak si to bez problémů obstarám.

[COLOR="DarkGreen"]marek130l[/COLOR]: Podle mého názoru je to tu dost jasně vysvětleno.

[COLOR="DarkGreen"]S-Works[/COLOR]: Ohledně WRC je tam řeč pouze u Pola, žádná Fabie.
              Naposledy upraveno michal9; 17-05-11, 15:30.
              ŠKODA Fabia R5

Komentář

Lidi, změna plánu... všem, kdo by chtěli spolupracovat na mém webu, na téma uvedené o pár příspěvků dříve, nabízím 5,- Kč za každou UNIKÁTNÍ (tzn. první, dosud na mém webu nezveřejněnou) aktualitu, kterou pro mne připraví. Částky za tyto aktuality se budou postupně sčítat, a vždy, za dohodnuté období, budou proplaceny. Případní zájemci nechť mně kontaktují na adrese: FabiaS2000@email.cz , předmět: Spolupráce. díky Michal
                Naposledy upraveno michal9; 20-05-11, 07:33.
                ŠKODA Fabia R5

Komentář

F. Loix – test před Sezoens Rally na YT:
                  Freddy Loix BFO Skoda Rally Team Sezoens Rally Bocholt 2011 Test Session

Komentář

Tak mi před chvílí vyprávěl synovec, jak v práci kromě dílů na S 2000, už jsou i cedulky na jiných dílech s nápisem WRC. Teď je otázkou na jaké WRC to bude.
                    Pardon, že nejsem víc konkrétní. Samozdřejmě vyprávěl o jaké díly se jedná.

Komentář

A můžem vědět ještě kde synovec pracuje?
                      eWRC.cz Motorsport - - - RBRplus

Komentář

Albert Hypermarket...
                        "Tady neseď, tady pojede 200 km/h" citace jednoho dobrovolného hasiče jako pořadatele, který upozornil fotografa v jedné ze serpentýn na RZ

Komentář

No kdyby to tak byly karosářské díly... To bychom věděli hnec na čem jsme.

Původně odeslal Gurun Zobrazit příspěvek
                          Samozdřejmě vyprávěl o jaké díly se jedná.

Komentář

Původně odeslal Gurun Zobrazit příspěvek
                            Tak mi před chvílí vyprávěl synovec, jak v práci kromě dílů na S 2000, už jsou i cedulky na jiných dílech s nápisem WRC. Teď je otázkou na jaké WRC to bude.
                            Pardon, že nejsem víc konkrétní. Samozdřejmě vyprávěl o jaké díly se jedná.
                            A proč neřekneš rovnou na čem ty cedulky byly?

Komentář

Protože nesmí vynášet informace ze svého oddělení mimo firmu, takže když napíšu na čem byly, tak je to už jasné kdo toto porušil.

Komentář

Pánové, vždyť to je velice jednoduché. Na všechny otázky ohledně Gurunova synovce vám odpoví odkaz zde
                                Já neříkám nic...ale na má slova dojde.

Komentář

Working...
                                X