Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Škoda Fabia S2000

Collapse
X
  • Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: Škoda Fabia S2000

Nevíte někdo, jaké chassis je Krestova Fabie BA S 128? Máme to vedeno jako #38, ale podle současného majitele jiného vozu v Itálii má #38 on, jde o bývlý tovární vůz

http://www.ewrc-results.com/carinfo....da-Fabia-S2000

který máme veden jako #37. Podle všeho by to tedy mělo být obráceně, může to někdo potvrdit?

Komentář

BA S 128 #60
      ŠKODA Fabia R5

Komentář

a jen dotaz na znalce: Myslivec má co za káru? Díky za odpověď.
        Jo,Jo je to tak.Jirka Sedlář to byl " Pan Jezdec ". Škoda,je to už 29 let, co není mezi námi. Vzpomínám na něj stále.A doufám, že nejenom já.

Komentář

Zdar máte někdo páru co to má ta Fabia na střeše? https://youtu.be/8B8X_G2of9g?t=19s
          EDIT: Aha tak už vím "its the team M.Wallenwein / S.Kopczyk and they had a live stream.
          Those tubes are the antennas for the mobile web."
          Naposledy upraveno ČIŽIN; 29-03-15, 12:08.
          Zdar jak sviňa.

Komentář

• Test Dominika Dinkela s asistencí Thierry Neuvilla

Komentář

• Škoda Fabia S2000-- SPZ 11R0272... Kresta Racing Chassis 60...prosím dopsat pokud to půjde do Result .Díky Roman
              Jo,Jo je to tak.Jirka Sedlář to byl " Pan Jezdec ". Škoda,je to už 29 let, co není mezi námi. Vzpomínám na něj stále.A doufám, že nejenom já.

Komentář

• Díky, doplněno

Komentář

• Byl jsem na Ecce Homo a startoval tam Slovák Miroslav Šutlák s Fabii S2000. Neví někdo číslo káry? že by se eventuelně dopsala do seznamu. Díky
                  Přiložené soubory

Komentář

• No proslýchá se na SK že je to bývalé Nikkelsenovo auto, ale značku to tuším nikdy na autě nemělo ..

Komentář

• Auto na fotografii rozhodně není S2000. Vím to, protože jsem to auto stavěl :-) Je to postavené ze seriové karoserie z blatníky, nárazníky z S2000 a uvnitř je Octavia Kit Car tzn jen předokolka.

Ale pokud vím, tak naše bývalé auto již neexistuje a Šutlák má skutečnou S2000
                      Naposledy upraveno Čejda; 10-06-16, 07:08.
                      http://www.youtube.com/watch?v=A2LHFQWEmDE
                      Rally Fans Mariánské Lázně

Komentář

• A číslo Chassis od Šutláka někdo může zjistit? Stačí se podívat jen když otevře přední dveře.Je tam štítek.Díky

Komentář

• Tak SPZ 14R 0319 J.Tarabus Valašská Rally 2017.Je číslo Chassis 44.Dle J.Tarabuse jak jsem s ním mluvil- je to auto po Jelínkovi (myslím motor atd.).Ale kára není #81.Musela se napasovat do No.44. Prosím doplnit do Resultu.Díky moc Roman
                          Naposledy upraveno SQUUGEE; 28-03-17, 07:51.

Komentář

• Gurun 30-01-14, 12:17

Re: Škoda Fabia S2000

Někdy koncem roku 2018 (ale vážně) to můžeme vyhodnotit, kdo a jak byl úspěšný v dodávkách zákazníkům s vozy R5. Jinak to nevidím.
                            Myslím že je čas na vyhodnocení

Komentář

• tak dnes jsem zjistil číslo chassis u Miroslava ŠUTLÁKA Škoda Fabia S2000. je to číslo #47. jezdí závody do vrchu .teď naposledy byl na ECCE HOMO 2019.prosím doplnit změnu majitele do EWRC result.Děkuji mimo jiné také panu RK.
                              Přiložené soubory
                              Naposledy upraveno SQUUGEE; 28-06-19, 16:13. Důvod: doplnění poděkování .

Komentář

Working...
                              X