Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Škoda Fabia S2000

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

quote:
    quote:
    Někde psali že to bude jezdit ještě letos takže už i někdo ? v tom musí sedět.

A co tenhle fin, který by to navíc ani neměl do práce moc daleko?

http://www.quadprofi.cz/forum/viewto...6d973e6cf3efcf

Upravil - Milan MB 28 Dec 2006 16:44:30
    snad ne... jani by nebyl dobrá volba

Nebyls v Irsku, nebyls na rally...

Komentář

Fabie S2000 by měla jen jako předjezdec na dvou českých rally!

www.SkodaCarsWeb.com

Komentář

quote:

www.SkodaCarsWeb.com
        Odkud takové ověřené info :0

Komentář

A hlavně na jakých ?!

Komentář

quote:

www.SkodaCarsWeb.com
            jen nebo jet? Kdyby JEN na dvou českých rally, tak je to dost smutný,ale kdyby JET i na dvou českych rally tak je to přece jenom veselejší....

http://compos.cz/new/default.asp

Komentář

Tak tohle mi nejde do hlavy...prakticky nikdo Fabku jeste nevidel a uz sou tu info ze pristi rok pojede jako predjezdec???O.K.,berme ze to neni blabol,ale info od nekoho kdo k tomu ma pristup..pokud na dvou soutezich, tak je to jasne...uplnou premieru bude mit podle me na Bohemce...a svetu se prostrednictvim eurosportu ukaze na Barumce...a co se tyce toho ze jako predjezdec......snad ste si nemysleli ze uz ji uvidime zvodit...207 S2000 predstavili uz na zacatku roku...ale zavodit bude az tuto sezonu...chce to cas...a klidne ji rok dejme...jen aby to uz bylo konecne spickovy auto...

AK RallyFans!!!

Komentář

Jaryne,a proč si myslíš že je to špatná volba?Ano momentálně je to spíš tatík než závodní jezdec:-)ale věřím že by to byla dobrá volba.Kila se dají shodit.Podle mne to bylo ke škodě škody že mu nedala víc možností to dokázat.

Komentář

quote:
                  Jaryne,a proč si myslíš že je to špatná volba?Ano momentálně je to spíš tatík než závodní jezdec:-)ale věřím že by to byla dobrá volba.Kila se dají shodit.Podle mne to bylo ke škodě škody že mu nedala víc možností to dokázat.

jani nikdy u vývoje auta nebyl, je to takovej kluk pro všechno. Jsem mu vděčnej za super výkon jeden rok ve finsku, ale jedna vlaštovka jaro nedělá. kdyby byl dobrej, tak se netoulá po čechách a jezdí něco stabilně. šoumen je však dobrej

Nebyls v Irsku, nebyls na rally...

Komentář

quote:
                    quote:

jani nikdy u vývoje auta nebyl, je to takovej kluk pro všechno. Jsem mu vděčnej za super výkon jeden rok ve finsku, ale jedna vlaštovka jaro nedělá. kdyby byl dobrej, tak se netoulá po čechách a jezdí něco stabilně. šoumen je však dobrej

Taky Janiho nepovazuji za dobrou volbu...ale neni pravda ze byla jenom jedna vlastovka. Nektere jeho casy za volantem Lanceru WRC byly hodne zajimave...(vetsinou to ale spatne koncilo). A navic letos je bez angazma spousta dobrych pilotu...

Jako optimalniho testovaciho pilota, bych videl Krestu.

Jinak se rika, ze je v současné době hotov design specialu...a neverim ze do Bohemky to bude uz litat.

http://www.skoda-motorsport.ic.cz/
                    Historie Fábií WRC & S2000 ( Stále ještě v rekonstrukci... )

Komentář

quote:
                      Tak tohle mi nejde do hlavy...prakticky nikdo Fabku jeste nevidel a uz sou tu info ze pristi rok pojede jako predjezdec???O.K.,berme ze to neni blabol,ale info od nekoho kdo k tomu ma pristup..pokud na dvou soutezich, tak je to jasne...uplnou premieru bude mit podle me na Bohemce...a svetu se prostrednictvim eurosportu ukaze na Barumce...a co se tyce toho ze jako predjezdec......snad ste si nemysleli ze uz ji uvidime zvodit...207 S2000 predstavili uz na zacatku roku...ale zavodit bude az tuto sezonu...chce to cas...a klidne ji rok dejme...jen aby to uz bylo konecne spickovy auto...

Tak na tom co říkáš určuitě něco je :-)

www.SkodaCarsWeb.com

Komentář

quote:
                        Tak sory...sem nevedel ze kdyz se nekomu nejakej nazor nelibi, ze se hned smaze...
                        Na co narážíš?

Komentář

Mě se taky ztrácí příspěvky ...

Komentář

Tak pánové, dneska sem potkal 2 nové Fabie. Nejdřív sem si říkal, když sem top viděl ze předu, že to je nějaký divný Roomster, ale pak sem to míjel z boku a poznal sem to.

Dává mi dost práce si představit, že z tohohle bude závoďák. A když už, tak to vidim jako Swift S1600. Na drtuhou stranu už udělali z jiných "aut" závodáky. Tak uvidíme.

Go Kresta Go
                            Všude dobře, na rally nejlíp ...

Komentář

Ale vysledky vzhled nedela. Klidne at je to nejskaredejsi S2000, ale at je to nejlepsi auto ve tride.

Komentář

Pravda, když jsem viděl civilní C2, tak jsem si taky nedokázal představit, že tak vysoké auto bude s1600, a kde je C2 teď...

Komentář

Working...
                                X