Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Škoda Fabia S2000

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: Škoda Fabia S2000

Já to tvrdím pořád, že s továrním týmem tomu autu udělají mnohem větší reklamu než jen "nějaký" soukromník. Hlavně už aby ta čtyřkolová krabice vrčela s číslem na dveřích, a po dveřích
    Addio appassionati di Zlino! Tuo Renato

Komentář

Tovární tým a Kopecký jako jednička je určitě nejpravděpodobnější varianta. Jestli bude nějaké tovární dvojka, nebo trojka je ve hvězdách. Pokud by to byl Häninnen tak bych se nezlobil. Kresta je nereálná varianta. Mám za to, že Roman plánuje úplně jinak.
      MravenecZ

Komentář

Jsem rád že Roman plánuje, tak nějak byl cítit po ráně na Barumce závan konce. I když Mravenczova věta to taky nevylučuje.

Komentář

já bych dalšího jezdce hledal v zemi ekonomicky silné, tam kde škůda potřebuje zvýšit prestiž a prodejnost a ne úplně nezkušeného, co se týče tratí...

Komentář

Původně odeslal luboss.v Zobrazit příspěvek
            Jsem rád že Roman plánuje, tak nějak byl cítit po ráně na Barumce závan konce. I když Mravenczova věta to taky nevylučuje.
            No on konec jednoho vždy znamená začátek něčeho jiného...
            MravenecZ

Komentář

Jako krestofilovi mi to stále zavání...

Komentář

Původně odeslal Rizek Zobrazit příspěvek
                Roman už má asi jiné plány. Nekoupil nakonec tu Kopečkovic dvěstěsedmičku?
                , prej jo...

Komentář

neví co kresta ,ale charouz ho asi nepustí ... protože mu nastavuje auta a tak ...
                  Naposledy upraveno Petr Motz; 02-09-08, 12:31.
                  Rally is my life

Komentář

tak to asi nebude o nastavovani aut.
                    bylo by to hezke ho videt v domacim aute.... to nemuze nikdo poprit.
                    myslim ale, ze ve skode ma dvere jiz delsi dobu zavreny
                    k lesu dobrý...

Komentář

Tovární tým asi žádný nebude. Jen několik soukromých "skoro továrních" jako CRT, Juka či RedBull.

Komentář

no kdyz se to vezme, tak je to pro ne lehci. takhle by se museli starat o tovarni tym a jeste o soukrome tymy...
                        v pripade, ze budou jen soukrome, tak bude lepsi pece o klienty a tim padem i o auta, myslim tim dily aj.
                        taky sem slysel, ze pry uz je dost zajemcu o fobii...
                        k lesu dobrý...

Komentář

Já myslím, že tovární tým bude. Bylo by to podle mě správně. Motorsport ale rovnou nabídne auta každému, kdo o ně projeví zájem. Takže může být jeden tým tovární (Kopecký) a k tomu x dalších s podporou. Škodovka dlouho dopředu avizovala, že chce s2000 prodávat a stavět jak na běžícím páse a vydělat na tom. Škoda, že auto zatím není ve stavu kdy by bylo prodejné. Zájem by podle mě o něj byl veliký. Momentálně je po nových s2000 hlad a je problém kvalitní auto sehnat i když na něj máte finance. Když jsem ale auto viděl na Barumce a letmo porovnal některé časy, které se ke mě dostaly, tak mě to naplňuje lehkým optimismem. Konkurence ale nespí a na Monte 2009 určitě přijede zase nová evoluce s200,0 a tak snad Škodovka udrží rychlost a kvalitu. Otázkou ovšem je, jak to nakonec bude s autem, které projde homologací a jak moc se bude muset kvůli limitované ceně odlišit od toho co jelo Barumku.
                          MravenecZ

Komentář

a kolik je stanovená cena .....
                            Rally is my life

Komentář

Pokud se nepletu tak je to 200 000 euro, ale uz ted se 207 prodávají kolem 235 000 a pokud bys chtěl poslední specifikaci tak budeš ještě výše.
                              http://www.youtube.com/watch?v=A2LHFQWEmDE
                              Rally Fans Mariánské Lázně

Komentář

jj taky zalezi co si k tomu vemes za nahradni dily.... od toho se vyvyji cena.
                                a jak sem zaslechl pepika petaka, ze to to je hodne dodelej si sam, tak to bude daleko vic
                                k lesu dobrý...

Komentář

Working...
                                X