Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Stavba závodního auta

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: Stavba závodního auta

Měl bych dotaz ohledně brzd, nenašel jsem vhodný vlákno, tak to napíšu sem. Nechal jsem si dělat plovoucí kotouče na áčkový Fávo a jeden z nich má drobnou vůli v nýtech.. Což mě u nového kotouče celkem překvapilo, doteď jsem na plovoucích kotoučích nejezdil, ale čekal bych vůli až po nějaké době provozu. Odborník na brzdy mě ujistil, že je to u plovoucích kotoučů běžná věc a vůle se vystředí za provozu, ale pořád mi to vrtá hlavou a zajímali by mě zkušenosti někoho kdo s tím něco najel.
    "uplně jedno aký čas, môžem jebať"

Komentář

není tam ta vůle kvůli toho,že jak se kotouč dostane na provozní teplotu,tak se krapet roztáhne a vůle zmizí? ...
      www.ef600.wz.cz a www.dolitru.cz

Komentář

Tak bych to chápal taky, ale je mi divný, že ten druhej kotouč je úplně bez vůle.. Tak nevim jestli je to jenom náhoda, že ten se poved bez ní..

Komentář

kotouč musí mít vůli proto je plovoucví. Vůle by měla být někde mezi třema až pěti desetinama.

Navíc by měli být péra v pístkách v brzdiči která budou neustále tlačit pístek ven.
          http://www.youtube.com/watch?v=A2LHFQWEmDE
          Rally Fans Mariánské Lázně

Komentář

OK, tak je to cajk, diky

Komentář

Mám dotaz do závodního auta topení, či ne? Např. koukal jsem felda kit car ho nemá pokud vím, a když kouknu nu jiné feldy tak většiny jo. Jak se k tomu stavíte vy ?

Komentář

stačí pouze fukar na přední okno,ono pak pri ostré jízdě je od převodovky v autě teplo dost,nehledě na to že v kombinéze je také vedro....
                Sex?kdepak jenom rally

Komentář

Drtivá většina špičkovch aut má vyhřívané přední okno, my jedeme pouze malinké topení
                  http://www.youtube.com/watch?v=A2LHFQWEmDE
                  Rally Fans Mariánské Lázně

Komentář

Ono i výfuk je víc než dobré topení.. My konkrétně ve feldě - užovce máme jen fukar na čelní sklo proti rosení a stačí to. Totéž jsme teď řešili ve fábii.
                    www.hajek-reklama.cz

Komentář

Čau čau měl bych dotaz, nevíte který člověk by mi naohýbal trubky na rám a je nejblíž Podbořan, popř. kontakt přímo na něj.

Komentář

Peugeot zveřejnil fotku ze stavby prvního kusu 208.
                        208.jpg

Komentář

Ahoj, připojím se k tomuto vláknu. Věděl by tu někdo v jakých verzích mimo M3 bylo pro rally homologováno BMW E30 ? díky za odpovědi

Komentář

Working...
                          X