Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Volkswagen Polo R WRC

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: Volkswagen WRC

Původně odeslal ladis123 Zobrazit příspěvek
    ....No je to odjakziva tak,ve zline nemate radi skodovku,aspon vetsina,.....
    Větší blbost jsi napsat nemohl.

Komentář

taky se mi to zdá nějaké divné, myslím, že časy neoblíbenosti škody ve Zlíně(pokud někdy byla) odvál čas stejně jako Barum a Agroteam
      Jean Marsellus Todt: Když odstoupíš, budeš odstoupenej. Nebo tě odstoupím já...

Komentář

Kez by to tak bylo...jinak ja proti Zlinakum nic nemam,naopak,ale v nekterych je ta nenavist vuci cemukoli co vzejde ze skodovky/boleslavi hluboko zakorenena. Setkavam se s tim i dnes. Vsem normalnim klukum ze Zlina se hluboce omlouvam

Komentář

Ladis, pomaličku se blížíš k zelené variantě Modrého Jana. To není nutné...
          Když něco NIKDE nemůžu najít, zkusím se podívat na OFICIÁLNÍ stránku té soutěže a kupodivu budu překvapen, že to tam JE

Komentář

Novej: To bych opravdu nerad. Nechtel jsem flame,jen me proste rgular nastval tim,ze dal fans skodovky do uvozovek,coz nechapu a tim ze by rad videl v ms VW na ukor skodovky. Trochu tady do motorsportu vidim a v boleslavi se ted momentalne nehraje o MS,ale o hole byti ci nebyti motorsportu po teto sezone,proto me to trochu rozhodilo. Za reci o Zlinu se jeste jednou omlouvam,to mi ujelo. Moje blbost.

Komentář

Výjimečně musím souhlasit s uživatelem Novej. Todle už nepotřebuje další komentář

Komentář

Má kritika Ladise v žádném případě neznamená souhlas s RJ...
                Když něco NIKDE nemůžu najít, zkusím se podívat na OFICIÁLNÍ stránku té soutěže a kupodivu budu překvapen, že to tam JE

Komentář

• 1.Nejlepší vložky v ČR jsou Pindula a Troják.
                  2. Škodovka bude sídlit ve Zlíně.
                  3.VW pojede MS s Passatama a bude sídlit v Boleslavi.

Heč všechno vim!!
                  Jo a Pech bude mít novýho navigátora

bude to ten hubenej z Maxim Turbolenc.

Jo a za VW bude jednička špičkový závodník Xao Hung uprchlík z Číny žijící v Mongolsku a šéf týmu bude der beste.
                  Naposledy upraveno WRC_com; 20-01-11, 20:01.

Komentář

Asi jsem divnej, ale často souhlasím jak s Novým tak RJ. Nicméně ještě jsem nečetl diskusi kde by byli oba najednou v jednou hovoru, takže to mě na jednu stranu omlouvá...

Komentář

Původně odeslal ladis123 Zobrazit příspěvek
                      Regular: Ale ja tu tvou radobyironii pochopil az moc dobre. Jenze problem je v tom,ze ten tvuj prispevek je jasna provokace,vzhledem k fanouskum skodovky(btw uvozovky byly uz uplne mimo)a moc dobre jsi to vedel... A tahani do toho odkud kdo je? No je to odjakziva tak,ve zline nemate radi skodovku,aspon vetsina,buhvi proc. asi ze fabrika delala z agroteamu/barumteamu vetsinou telata
                      Tak mi napiš, kdy škoda dělala telata z barumteamu nebo slušovického agroteamu? Na to jsme moooc zvědavý. A když jsme u toho, ještě tu byl jeden silný tým v okolí, když si tak znalý... Jinak by mě teda nenapadlo, že když jsem ze zlína, tak že nemám rád škodovku. Když se škoda vrhla do wrc s octávkou, tak jsme byli ve zlíně první, kdo si tenkrát nechal dělat trika s potiskem škoda motorsport- z toho vlastně vyplývá, že škodu asi nemám rád... Zas je pravda, že někdo musí Jana 1000 vyvážit

Komentář

Špatné zprávy od konkurence.... VW zřejmě bude jezdit od 2012 se Solbergem, Nasserem a Hanninenem.... I když v posledním odstavci se mluví o koncernu, takže nevím....
                        "Tady neseď, tady pojede 200 km/h" citace jednoho dobrovolného hasiče jako pořadatele, který upozornil fotografa v jedné ze serpentýn na RZ

Komentář

To nejsou špatné zprávy od konkurence, ale obecně známé indicie, které vedou k úsudku, že VW vstoupí do wrc, jak již se na tomto fóru diskutuje zhruba rok.
                          MravenecZ

Komentář

Já o tom našel jen tohle http://www.rally-mania.cz/news.php?id=10503

Komentář

Teď nevím, je to myšleno jako koncern VW nebo přímo značka VW?

Komentář

To je na tom to nejdůležitější....
                                "Tady neseď, tady pojede 200 km/h" citace jednoho dobrovolného hasiče jako pořadatele, který upozornil fotografa v jedné ze serpentýn na RZ

Komentář

Working...
                                X