Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Volkswagen Polo R WRC

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: Volkswagen WRC

Já jsem to tušil, že škodovka už nejvyšší třídu jezdit nebude ....Za....í němčouři.
    Ale naděje umírá poslední

Komentář

Dokud to není ofic, tak se pořád nic neděje!

Komentář

To Ruba: Ale ono to je důležité, pokud koncern VW, tak to nemusí být přímo značka VW.

Komentář

No já taky pořád doufám že to dobře dopadne
          http://forum.ewrc.cz/core/images/smi...tz/approve.gif

Komentář

Původně odeslal Cj Zobrazit příspěvek
            To Ruba: Ale ono to je důležité, pokud koncern VW, tak to nemusí být přímo značka VW.
            Tak jsem to taky myslel....
            "Tady neseď, tady pojede 200 km/h" citace jednoho dobrovolného hasiče jako pořadatele, který upozornil fotografa v jedné ze serpentýn na RZ

Komentář

Ale v tom clanku se zminuji o vw scirocco...

Komentář

Kde jste přišli na Hanninena a kde je je napsano že jde o koncern ?? ja vidím jen

Solberg a Al-Attiyah v VW Scirocco WRC.

kdyby to byl Hanninen a Solberg bylo by to super ( upřímě: všichní víme že žádný český jezdec by se tam nehodil víc jak tito dva ). i když asi by 90% českých fandu rally (včetně mě) vydilo že by nejeli na zelené fabii ale modrém sciroccu. Každopádně nic proti Al-Attiyahovi ale na sedadlo WRC je třeba mladší jezdce, přestože vyhrál Dakar a je mistr PWRC...
                GOU HJONDÉÉ GOU !!!

Komentář

Je tam napsáno jak o Sciroccu, tak o koncernu, podle mě jen mlží.

Komentář

aha jo je to tam ( autosport ) ja jsem četl jen tu verzi na rallymanii kde to není tak napsane
                    GOU HJONDÉÉ GOU !!!

Komentář

Nějak se mi tomu ani nechce věřit, protože o tom, že VW vstoupí do MS s Sciroccem se mluví dlouho. Spíš bych si počkal na to, až to bude oficiální.
                      Stačí jedna chybička a v pr.eli je bednička - Tomáš Enge.

Komentář

Skoda mlzi ,jako vzdy. Presto: na Monte byla sila prominenece od VW, Skody a koncernu. Pri te prilezitosti tam byla nejaka tiskovka, kde probehly zajimave rozhovory. Odpovidal p.Hrabanek a Winfrried Vahland. Vsichni byyli zdrbli z vyberu pneumatik a z toho plynouciho debaklu.
                        Na dotaz kolem roku 2011 bylo odpovezeno, ze Hanninen pojede svet a mel by bojovat o titul v S2000. Kopecky jede dale v IRC a podle sanci na titul se bude prubezne rozhodovat o jeho dalsich nasazenich(cili ze by pripadne nejel ani cele IRC?)
                        Dotaz na vyvoj auta Skoda R2 nebo R3 p. Hrabanek odpovedel negativne, nic takoveho se nevviji. Co ale p. Bruzl se svoji krasnou R2, tedy nevim...
                        Dotaz na vyvoj motoru 1600 Turbo p. Hrabanek odpovedel negativne, zatim se koncentruji na 2000 ccm.
                        Dotaz na aktivity Skody v pripade vstupu VW do MS WRC odpovedel p. Vahland: "I v tomto pripade bude Skoda pokracovat ve sve 110 lete sportovni tradici. Sport patri ke znacce Skoda, v jakekoliv podobe"...
                        Cili tak se veci maji....

Komentář

Čili VW ve WRC a Škoda v IRC. Obdobně jako je to u Citroenu s Peugeotem...
                          Naposledy upraveno J.J.; 27-01-11, 16:49. Důvod: chyba

Komentář

Mluví se o Scirrocu, ale já si myslím že o vstupu VW (ne koncernu) je již rozhodnuto.
                            http://www.youtube.com/watch?v=A2LHFQWEmDE
                            Rally Fans Mariánské Lázně

Komentář

Nakonec to dopadne tak, že je bude škodovka v MS pořážet s s2000...
                              "Tady neseď, tady pojede 200 km/h" citace jednoho dobrovolného hasiče jako pořadatele, který upozornil fotografa v jedné ze serpentýn na RZ

Komentář

Ruba. nebude, jsem si jist že polovina VW WRC bude fabia S2000

Molar: pořád ale nechápu když S2000 jak je známe zkončí a bude jezdit SPC s 1,6T motorem tak k čemu je se soustředit na atmo motor 2l když na 1,6 se bude muset později přejít. i když co já vím jak to má zařízene IRC, to chce eurosport do nekonečna jezdit s S2000 které stejně už ted nebude možné homologovat.
                                GOU HJONDÉÉ GOU !!!

Komentář

Working...
                                X