Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Volkswagen Polo R WRC

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: Volkswagen WRC

Původně odeslal Čejda Zobrazit příspěvek
    Mluví se o Scirrocu, ale já si myslím že o vstupu VW (ne koncernu) je již rozhodnuto.
    Čejdo, já bych si opravdu raději počkal na ofic. Nemyslím si, že už je rozhodnuto. Kdo ví, s čím ještě VW vyleze.
    Stačí jedna chybička a v pr.eli je bednička - Tomáš Enge.

Komentář

No ono varianta VW WRC a Škoda S2000 1.6 T by taky nebyla nejhorší, ale bojím se, že ani tohle by neprošlo, protože jak jsem tak pochopil, tak nakonec WRC a S2000 1.6 T se nějak zásadně technicky lišit nebude. Tak těžko budou dělat 2 "stejná" auta zároveň. Nic jsem zatím ani neslyšel o Peugeotu S2000 1.6 T. Nevím.

Komentář

přesně. žadny pegy 207 SPC ani Fiesta ani Fabia... ani proton

jedine SPC má zatím jisté Mini.

a ješte jeden OT, v jaké třídě pojedou nove wrc ?? 1 ??
        GOU HJONDÉÉ GOU !!!

Komentář

Omyl. Ono "SPC" neboli S2000 1.6T (oficiální název) a WRC je součástí jedné homologace, takže to mít prostě budou všichni. Otázka je jen, komu to prodají, což se týká hlavně Citroënu. Ford, Prodrive a další budou prodávat, seč jim kapacita bude stačit.

WRC je třída WRC a existuje pouze v podnicích MS. Třída 1 je S2000 1.6T (tedy de fakto skoro totéž).
          Naposledy upraveno pejda; 27-01-11, 20:22. Důvod: zbytečná citace

Komentář

Aha, tak se to potvrzuje - jen by mě zajímalo co Peugeot (případně Škoda) bude dělat, i R3T si nechal Citroen pro sebe.
            Naposledy upraveno WRC_com; 27-01-11, 21:01. Důvod: Zbytečná citace!

Komentář

pežot má ale r3t taky ne ?

ten oficialní název je ale pěkně trapný S2000 1.6T . proč to nazvat jednoduše když to jde složitě.
              GOU HJONDÉÉ GOU !!!

Komentář

Nenechali. Peugeoty 207 R3T startovaly na RMC. Jen jsem je nikde neviděl na fotkách. :-D

Komentář

Buď rád.. Je to ohava.....
                  "Tady neseď, tady pojede 200 km/h" citace jednoho dobrovolného hasiče jako pořadatele, který upozornil fotografa v jedné ze serpentýn na RZ

Komentář

Zkoušel jsem googlit, ale nic jsem nenašel respektive pouze 207 RC.

Komentář

tož to by mě zajímalo kdes gůglil, hned jedním z prvních obrázků byla Milletova 207 R3T, navíc českým fans povědomá ze startu na Barumce 2009
                      Jean Marsellus Todt: Když odstoupíš, budeš odstoupenej. Nebo tě odstoupím já...

Komentář

Co vy nato:

http://www.autosport.cz/clanek.php?cl=11654

Komentář

pořád stejný žvásty a pořád na konci otazníky
                          jediný co mě na tom těší je že jednají s Petterem (to snad pravda je)

naopak nevim co očekávaj od Al-Attiyaha
                          eWRC.cz Motorsport - - - RBRplus

Komentář

Oni ho mají ho pod smlouvou a on má prachy a jméno na trhu, kde se předražená "lidová auta" dají (možná) prodat.
                            Když něco NIKDE nemůžu najít, zkusím se podívat na OFICIÁLNÍ stránku té soutěže a kupodivu budu překvapen, že to tam JE

Komentář

Mě spíš překvapuje to, že se ve spojitosti s VW WRC mluví o Sciroccu. Já bych spíš čekal POLO. Polo je podle mě i stejná podvozková platforma jako Fabie a vývoj by byl tedy podstatně jednodušší. Jasně, je to speciál, ale ta auta jsou si mnohem blíž, tak proč nevzít jako základ to, co už existuje. I marketingově se u Pola jedná o víc "globální" auto než úzkoprofilově zaměřené Scirocco. Ford i Citroen také WRC staví z malého vozu a k tomu se mi právě spíš hodí to Polo.
                              MravenecZ

Komentář

Možná právě proto se o polu nemluví. VW už má takovou informační politiku. Radši třikrát vypustí fámu, než aby se pravda objevila dřív, než ji oni sami oznámí. A když praavda uteče přeci jen dřív, tak to budou do poslední chvíle popírat a vyvracet. Kolikrát jsme to už zažili?
                                Když něco NIKDE nemůžu najít, zkusím se podívat na OFICIÁLNÍ stránku té soutěže a kupodivu budu překvapen, že to tam JE

Komentář

Working...
                                X