Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Volkswagen Polo R WRC

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: Volkswagen WRC

Novej: Tak v tom případě mi z toho vychází Škoda Fábia WRC
    MravenecZ

Komentář

Takže Richrds říká toto:" VW je je blízko ohlášení vstupu do WRC,spíše pod značkou VW než Škoda". Toto je správný překlad. Jinak tady je odkaz na video:

http://forum.autosport.cz/viewtopic....p=45791#p45791

Já si stále myslím,že to bude Škoda,protože pro VW srovnání s citroenem a fordem a mini nemůže být zajímavé a VW by mohl jenom ztratit,ale rozhodně nemůže nic získat.Není to pro ně ten správný level.Jo,kdyby jel BMW,Mercedes atd,to by byla jiná.Vůbec by mne nepřekvapilo,kdyby tam místo Škody poslali Seat.

Komentář

to mě by to překvapilo hodně ,šak seat se zaměřuje na wttc ne ?
        Petter Solberg,Ott Tanak, www.msfoto.8u.cz

Komentář

Můj tip? počkejme si na Ženevu. Škodovka se tam má představit s novou identitou, tak uvidíme, jestli kromě nového loga, konceptu Mini(?) a tuny marketingu nebude skrývat i něco dalšího ;-)

Komentář

no to by to teda pěkne pos..dělali

SEAT má ( měl ) WTCC NE ?? takže žadne WRC !!! ale jinak souhlasím že VW by se raději srovnávalo s mercedesy a bavoráky nebo třeba chevrolety a takovými značkami ale na to už ma audi...

čili :
            F1 - tam chce porsche
            WTCC - Seat ( tedy teď už ne tovární pokud vím )
            WRC - málo prestižní, navíc vw nemá v rally tradici. samozřejmě jezdily golfy A7 atd ale nikdo to nebyla ta nejvyšší skupina - B,A,WRC...
            LeMans - tam je zase Audi... to by se do rally hodilo víc
            NASCAR - tam chce VW jít, ale tam prý neudělá reklamu na svoje super technologické vymoženosti, protože jsou nascar auta šílené, jednoduché závoďáky.

tak nevím no
            GOU HJONDÉÉ GOU !!!

Komentář

Původně odeslal Bojler5 Zobrazit příspěvek
              to mě by to překvapilo hodně ,šak seat se zaměřuje na wttc ne ?
              Vidíš,na WTTC a Seat jsem zapomněl.Ale jede tam ještě jako fabrika?

Komentář

Původně odeslal MravenecZ Zobrazit příspěvek
                Mě spíš překvapuje to, že se ve spojitosti s VW WRC mluví o Sciroccu. Já bych spíš čekal POLO. Polo je podle mě i stejná podvozková platforma jako Fabie a vývoj by byl tedy podstatně jednodušší. Jasně, je to speciál, ale ta auta jsou si mnohem blíž, tak proč nevzít jako základ to, co už existuje. I marketingově se u Pola jedná o víc "globální" auto než úzkoprofilově zaměřené Scirocco. Ford i Citroen také WRC staví z malého vozu a k tomu se mi právě spíš hodí to Polo.
                Nové Polo má jinou podvozkovou platformu, než nová Fabia. Ta má stejnou jako stará Fabia..

Komentář

A kdy že má být ta Ženeva? Nebo něco podobného, kde by se už konečně mohlo rozlousknout, co bude?

Komentář

SEAT ve WTCC na tovární úrovni skončil co vím. Jen se tam teď čachruje s motory nějak.

Komentář

tak to sem nevěděl
                      Petter Solberg,Ott Tanak, www.msfoto.8u.cz

Komentář

Ženeva je 3.-13. března 2011.

Komentář

Tak VW uvažuje o Polu WRC a ne Sciroccu......
                          http://www.youtube.com/watch?v=A2LHFQWEmDE
                          Rally Fans Mariánské Lázně

Komentář

To znamená Fábia s kastlí Pola.. Škodovka to už několik let vyvíjí a němčouři to shrábnou a dají tam kastli Pola....
                            "Tady neseď, tady pojede 200 km/h" citace jednoho dobrovolného hasiče jako pořadatele, který upozornil fotografa v jedné ze serpentýn na RZ

Komentář

Ruba: tvůj příspěvek bych zařadil do Vědeckofantastické literatury neboli - Science fiction

Komentář

Abyste se všichni potom nedivili.... Třeba to bude i 5-ti dveřové polo, aby se co nejvíc podobal Fábii...
                                "Tady neseď, tady pojede 200 km/h" citace jednoho dobrovolného hasiče jako pořadatele, který upozornil fotografa v jedné ze serpentýn na RZ

Komentář

Working...
                                X