Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Volkswagen Polo R WRC

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: Volkswagen WRC

No, podle ráfků soudím, že vzduchu mají dost :-) Při větší počtu loukotí by hrozil trablík :-))
    Když něco NIKDE nemůžu najít, zkusím se podívat na OFICIÁLNÍ stránku té soutěže a kupodivu budu překvapen, že to tam JE

Komentář

A jak by se vám líbilo jako wrc tohle překopaný Scirocco? ODKAZ

Komentář

Vždyť to vypadá jako octávia v pre-pubertálním stádiu vývoje. To, co bylo dobré na joysteru (ta ostře střižená maska) odstranili a nechali jen to průměrné, nudné a fádní.
        Já neříkám nic...ale na má slova dojde.

Komentář

Zde je něco o Sciroccu: http://www.bilsport.se/news.php?id=88689
          ŠKODA Fabia R5

Komentář

Akorát to bude auto do rallycrossový D1... Jernberg loni jezdil fábku tak asi přesedlá...

Komentář

Stejně všichni jedou motor Ford tak je jedno co to ma kapotě za znáček.....
              http://www.youtube.com/watch?v=A2LHFQWEmDE
              Rally Fans Mariánské Lázně

Komentář

A ta porada VW motorsport, už byla?
                fandím:Ášín, Valda, Triner, Béreš, Škoda Motorsport - fandil jsem: McRae, SWRT
                moje modely: https://picasaweb.google.com/106795136886249221490

Komentář

Původně odeslal Čejda Zobrazit příspěvek
                  Stejně všichni jedou motor Ford tak je jedno co to ma kapotě za znáček.....
                  to myslíš jako v ME v rallycrossu? jestli ano tak nemáš pravdu, možná v norsku, finsku v jejich národních mistrákách cpou do všeho motory volvo ale v ME musí bejt motor koncernovej, takže ford jedou opravdu jen ford škodovky maj VW apod...

Komentář

Trochu něco nového. U italů se mluví, že Volskwagen chce oznámit svůj program v MS při Portugalské Rally. Mělo by se jednat o Polo a údajně má auto najet svoje první kilometry letos na podzim.
                    Stačí jedna chybička a v pr.eli je bednička - Tomáš Enge.

Komentář

Takže přece Fábie....
                      "Tady neseď, tady pojede 200 km/h" citace jednoho dobrovolného hasiče jako pořadatele, který upozornil fotografa v jedné ze serpentýn na RZ

Komentář

Původně odeslal WRC_com Zobrazit příspěvek
                        Trochu něco nového. U italů se mluví, že Volskwagen chce oznámit svůj program v MS při Portugalské Rally. Mělo by se jednat o Polo a údajně má auto najet svoje první kilometry letos na podzim.
                        To je špatné. Teda pro mě, fanouška Škodovky. No, ale pořád věřím, že naděje umírá jako poslední. Teda pro mě, fanouška Škodovky.

Komentář

Zde je taky něco.
                          ŠKODA Fabia R5

Komentář

Původně odeslal WRC_com Zobrazit příspěvek
                            A kde je ta vaše Fabia WRC,která už se někde zaručeně testovala :-( :-( Já jsem byl sice pesimista ohledně fabie hned ze začátku, ale tak nějak jsem pořád malinko věřil

Komentář

ZED: Fabia jezdila už dávno s 1,6T.......
                              http://www.youtube.com/watch?v=A2LHFQWEmDE
                              Rally Fans Mariánské Lázně

Komentář

holt vidím to tak, že volba padne na Polo z prozaického důvodu, že se do jeho kastle nejlíp napasujou vnitřnosti Fábky
                                Jean Marsellus Todt: Když odstoupíš, budeš odstoupenej. Nebo tě odstoupím já...

Komentář

Working...
                                X