Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Volkswagen Polo R WRC

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

Re: Volkswagen WRC

Pěkně napsané a bohužel je to pravda. Vstup do ETCC se Superbem nevyšel, Fabia nebyla skoro nikde konkurenceschopná (až na auto Kopeckých). Myslím že jediný úspěch je Octavia Cup se kterým Škoda nemá skoro nic společného.
    http://www.youtube.com/watch?v=A2LHFQWEmDE
    Rally Fans Mariánské Lázně

Komentář

Čejdo a v čem je jako úspěšný?V tom,že závodí auta jedné značky mezi sebou bez konkurence?Na druhou stranu je to nejzajímavější závodění na okruzích v Česku.
      My jsme doma všude!

Komentář

ja se bohuzel se vstupem vw hodne bojim tlaku, a nasledneho nasazeni rychlosazometu i ve wrc...
        Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.

Komentář

Taky mě napadla ta nafta, když jsem to viděl napsaný na jednom řádku.
          Ale všechno směřuje k alternativnímu pohonu a dožijeme se různých pokusů. Ale doufám, že zvítězí závodní vysokooktanový benzín nad přepočetními tabulkami objemu motorů.

Komentář

Původně odeslal Bazalbub Zobrazit příspěvek
            Čejdo a v čem je jako úspěšný?V tom,že závodí auta jedné značky mezi sebou bez konkurence?Na druhou stranu je to nejzajímavější závodění na okruzích v Česku.
            Stačí se podívat kdo tam za poslední leta závodil.
            http://www.youtube.com/watch?v=A2LHFQWEmDE
            Rally Fans Mariánské Lázně

Komentář

No nevim já myslim že kůli krizi a nejasnostem v pravidlech to fauvé minimálně oddálí.

Komentář

Původně odeslal Chocolate Zobrazit příspěvek
                Jak je to vůbec s (ne)závislostí Škody na VW, musí skákat jak Němci pískaj? Díky za případnou odpověď.
                Vzhledem k tomu, že VW je 100%ním vlastníkem Škody, tak rozhoduje o veškerém dění v Boleslavi, ať už se jedná o sériovou produkci, budoucí zaměření značky či sportovní aktivity. Bohužel, je víceméně veřejným tajemstvím, že jakákoliv "parazitace" uvnitř celého koncernu je nežádoucí a obzvláště Škoda je v tomhle ohledu dost sledovaná.
                Skodafans

Komentář

Původně odeslal Bazalbub Zobrazit příspěvek
                  Na druhou stranu je to nejzajímavější závodění na okruzích v Česku.
                  To snad nemyslíš vážně Nebo snad ano
                  "If you no longer go for the gap that exists, you are no longer a racing driver." - Ayrton Senna

Komentář

Šlaušku,že bych byl nadšený z toho,že se jedná zrovna o značkové závodění,takk to teda nejsem.dej teda příklad,v jaké třídě jsou časy vyrovnanější a souboje napínavější?Divize cestovních vozů,národní formule...?
                    Naposledy upraveno Bazalbub; 26-01-09, 18:14.
                    My jsme doma všude!

Komentář

Vždy když jsem sledoval závod Octávií,tak to byla velká nuda. Nevím,asi to dělají schválně,kvůli mě Vím,že se v této kategorii závodí celkem tvrdě. Bohužel je to tak,že třeba jeden závod je plný předjíždění a bouraček (většinou v Mostě) a pak je dloooouhá série těch nudných závodů. Já mám české okruhy velice rád-spíš ale Divizi 4. Nejen proto,že je náš mistrák přezdíván české DTM. Souboje mezi Engem,Kostkou,Janišem a ještě když se k nim přidá Mücke na Astonu (schválně jsem nejmenoval Maděryče a Charouze-ti jedou spíš proti sobě,než aby se míchali do těchto soubojů)-to je prostě ozdoba českých okruhových závodů. Nevím jak ty,ale já jsem nikdy neviděl,to co Enge předváděl loni na podzimní ceně Brna. Trať byla vlhká ještě celkem dost. V devíti z deseti kol projížděl zatáčky nádhernými drifty. A v posledním kole to spíš vypadalo,že jsme někde v Japonsku a sledujem sérii D1. Ale nesmím zapomenout na jezdce jako je Šenkýř,Suchý,Fried,Líbal,atd,atd. Ti předvádí ve své třídě taky parádní boje. Já to vidím takhle
                      "If you no longer go for the gap that exists, you are no longer a racing driver." - Ayrton Senna

Komentář

Asi je mimo topic, ale zrovna D4 mi moc nehoví. Mix od DTM k N1 je sice plný předjíždění, ale spíš to připomíná slalom (pro všechny nebezpečný) mezi kuželkama, než závody. U Epilogu, nebo čtyřiadvacetihodinovky to má smysl, ale jinak dávám přednost souboji přibližně rovnocenných strojů.
                        ... a přeci se točí!

Komentář

Ano,má to i nějaké ty mouchy. Špička si jede svoje a ostatní,co nemají takovou techniku na ně prostě nestačí. Mě ohledně vyrovnanosti přijde nejlepší FIA WTCC. Ty dva loňské závody v Brně neměli chybu-to byla prostě lahůdka. Ale když už jsme u Volkswagenu,tak bych spíše uvítal vstup fabriky právě do WTCC. No,a pak by byla přestavba na rallyové S2000 otázkou zájemců,peněz a času

Komentář

Koncern Volkswagen ve WTCC už hodně dlůho zastůpení má - Seat, proto pochybuju že by samotný VW-motorsport do tohoto seriálu vstůpil.

Komentář

No jo, ale ve WTCC bylo té vyrovnanosti dosaženo jen díky systému výrazných váhových handicapů (od letoška se to pravidlo dost změnilo). Co se týče VW a WTCC, je to nereálné, neb je tam již Seat.

Komentář

Koncern tam sice díky Seatu je. Taky jsou tam u nich teď všichni pěkně nas*aní,že FIA pozměnila pravidla. Ale nemyslím si,že je to tak nereálné. Netvrdím,že by VW do WTCC chtělo,ty spíš budou zajímat jiné série. A nebo prodej soukromníkům. A právě soukromník by si Scirocco mohl udělat ve specifikaci WTCC a tím by byla "zastoupena" automobilka VW.

Komentář

Working...
                                X